Rusi dolaze

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27290
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14288 times
Been thanked: 14634 times
Status: Offline

Re: Rusi dolaze

Post by ironman » 31 Aug 2022, 11:10

Krokodil Behko wrote: 31 Aug 2022, 08:30 Slobodna Bosna i Klix, na udaru "principijelne ruske politike", prozivaju ih iz ruskog ministarstva vanjskih poslova


Image
:D.
sumir enemy of the state a drug avdo na crnoj listi..
Rusi su govna i svako ko ima mrvu razumijevanja za njih je jos i gore govno..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120562
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

"RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Krokodil Behko » 02 Sep 2022, 16:18

Image


Ruska TV kuća Russia Today emitirala je posebnu "dokumentarnu" emisiju u kojoj zagovara razbuktavanje ratnog požara na zapadnom Balkanu.

Dokumentarni program ovog medija pod zapadnim sankcijama potrudio se da uznemiri region.

"Moj sin i druga djeca će živjeti u jednoj zemlji apsolutnog mira, gdje su sve srpske zemlje sabrane, od srpskog mora, preko srpske Bosne, srpskog Kosova...

Kao što Rusija uspijeva da denacificira, demilitarizira i oslobodi ruski svijet, tako i mi Srbi imamo pravo, kroz specijalne operacije, da stvorimo srpski svijet koji će koji će živjeti u miru i slobodi", izjavio je u emisiji RT-a Miša Vacić, srpski ekstremni desničar.

RT je cijelu emisiju posvetila srpskim ekstremistima, ali je program garnirala i izjavom patrijarha Porfirija o "kristalnoj noći u Zadru" i vatrenim govorom Aleksandra Vučića u kojem on najavljuje da će se Srbija suprotstaviti NATO-u i Zapadu, jer "više nemamo kud".

U emisiji se stalno provlači opasnost od izbijanja rata i on najavljuje za tri, šest mjeseci ili narednu godinu.

"Pucnjava na graničnom prelazu Brnjak, kao prije stotinu godina u Sarajevu, gotovo je dovela do globalne krize", ističe RT na početku priloga govoreći o prošlomjesečnim barikadama kosovskih Srba na graničnim prelazima Jarinje i Brnjak, nedaleko od Sjeverne Mitrovice.


Vacić se citira i kada goviri:

"Vrijeme je da se pitanje Kosova riješi kako je Rusija uradila s Krimom".

Citira se još jedan srpski ekstremist:

"Nećemo ostaviti ni jedno dijete, makar ono živjelo u Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini, na Kosovu. Dužnost naše generacije je da osiguramo da niko ne bude ostavljen, niko zaboravljen". Mnogo ratnih veterana je sa nama, mnogo ljudi koji su prošli Siriju, Ukrajinu, bombardiranje 1999.", kaže za RT Damjan Knežević, osnivač paramilicijske formacije Narodna patrola.

Ovoj formaciji RT daje značajnu pažnju.

Ističe se i da oni napadaju i migrante u Srbiji.

RT je provela noć s Narodnom patrolom i snimila njihove "provjere" migranata.


Knežević je u razgovoru s ovom TV kućom kritičan i prema vlastima Srbije. Smatra da je "puno ljudi postavljeno na pozicije, a da su naklonjeni Zapadu.

Za ovaj program govorio je i ruski ambasador u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko.

On je inače na ovu poziciju došao nakon što je duži period službovao u Bosni i Hercegovini.

Harčenko je najprije objasnio zašto Rusija traži da otvori vojnu bazu u Srbiji.

Za RT je rekao da se radi o protivteži američkoj, odnosno NATO bazi Bondstil, na Kosovu.

Istakao je da zvanična Moskva traži, ali ne i insistira ili nameće vlastima Srbije otvaranje svoje vojne baze u toj zemlji.

Zapad gura Srbiju ka uvođenju antiruskih sankcija; Srbija je prinuđena da prizna Kosovo; Srbiji prijeti prekid snabdijevanja jeftinim plinom, navodi ovaj medij riječi ruskog ambasadora, piše politicki.ba.

Cijelu emisiju pogledajte na LINKU

(SB)
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120562
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Krokodil Behko » 02 Sep 2022, 16:18

E hajmo sad, ovi što viču "ne tiče nas se Ukrajina, podrška Palestini"
Čini mi se, ako nam Palestinci ne pomognu, svi smo najebali.
online

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Melek » 02 Sep 2022, 16:40

Možda im i jest cilj da zaglave u veru pradedovu :D.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Ljiljan
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 497
Joined: 20 Dec 2021, 20:05
Mood:
Has thanked: 75 times
Been thanked: 220 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Ljiljan » 02 Sep 2022, 16:50

Krokodil Behko wrote: 02 Sep 2022, 16:18
Kao što Rusija uspijeva da denacificira, demilitarizira i oslobodi ruski svijet, tako i mi Srbi imamo pravo, kroz specijalne operacije, da stvorimo srpski svijet koji će koji će živjeti u miru i slobodi", izjavio je u emisiji RT-a Miša Vacić, srpski ekstremni desničar.
Hahah Dobri su... "Kao što Rusija uspeva..."

Nego, ovo su već pokušali 90ih, pod punim naoružanjem na potpuno nenaoružane civile i rezultat je nikad manje Srba van Srbije:

Hrvatska - s 12% pali na 1%
Bosna i Hercegovina - U FBiH sa 17% na 2%, u rs im 85% naroda živi daleko iza koridora, takoreći u enklavi
Kosovo - od kolevke do zanemarivog postotka od 1-2% Srba koji danas dole žive
Crna Gora - izgubili puppet state, NATO teren...

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Naseef Mushroom » 02 Sep 2022, 17:48

Krokodil Behko wrote: 02 Sep 2022, 16:18 E hajmo sad, ovi što viču "ne tiče nas se Ukrajina, podrška Palestini"
Čini mi se, ako nam Palestinci ne pomognu, svi smo najebali.
Ma to šta RT pišu je obična šuplja u rangu Informera i Kurira sa naslovima "Putin šalje trupe na Kosovo. Šiptari se usrali!".

To je isto kada Vulin dobije šamarčinu na Kosovu pa ne zna šta će od muke pa brblja o srpskom svetu i kako će braniti entitet rs.
Tako i ovi, rusi svjetska velesila a ne mogu zauzeti glavni grad Ukrajine pa da malo očuvaju imidž svjetske velesile hajmo malo o demonstraciji moći u drugoj državi a nisu u stanju denaficirati komšijsku zemlju za pola godine u direktnom napadu.

A da " Zla Rusija i agresija na Ukrajinu" išta ima veze sa nama mi bi danas gledali Dodika i Čovića kako mašu BH zastavama umjesto da razmišljamo hoće li Schmidt ovih dana pomoći Dodiku i Čoviću
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27290
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14288 times
Been thanked: 14634 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by ironman » 02 Sep 2022, 18:18

Rusi ce drmati kavez gdje god to mogu.
Sirom planete.
Ovdje jos i vise jer imamo domace izdajnike.
Ybs i Palestinu i stanove i bilo koga drugog.
Isto onako kako oni kazu fak baznia i zagrle se s rusima.
Nama nije nacionalni interes da volimo SAD.
To je nama instikt za prezivljavanje..naravno ako ga imamo.
U suprotnom moze se desiti da idemo na dzumu u dzamije sa zlatnom kupolom poput kako nam je ruski ambasador rekao brace chechena i u prolazu prodjemo.pored marketa sa reklamom harasho ili kako se vec pise na hijeroglifima iz rusije..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Amsterdammer
Na probnom
Na probnom
Posts: 93
Joined: 17 Jul 2022, 12:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Amsterdammer » 02 Sep 2022, 18:40

Jos Engleski dokumentar.. haha, pa samo treba siriti po internetu da normalni ljudi vide koji su to... narod Srbi. U fudbalu gotov svi klubovi su podrsku Ukrajini dali, ma u gotov svakom sportu, ali za Srpske igrace jos nista nisam cuo. Kako medija to stiti. Zive ovdje u Evropi, nit jedna druga drzava toliko Rusiji ljubi guzicu. Pa to treba nonstop ponavljati, kao sto i ja ovde navijacima Ajaxa volim reci. Pa vecinom kazu nemjesa se sport i politika.... haha, Ko to misli, stvarno je glup..
For they shall see the end of the wise and shall not understand what God in His counsel hath decreed of him, and to what end the Lord hath set him in safety. They shall see him and despise him; but God shall laugh them to scorn: and they shall hereafter be a vile carcase, and a reproach among the dead for evermore. For He shall rend them, and cast them down headlong, that they shall be speechless; and He shall shake them from the foundation; and they shall be utterly laid waste

User avatar
CikCikCikPogodi
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 15 Aug 2020, 00:40
Has thanked: 94 times
Been thanked: 320 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by CikCikCikPogodi » 02 Sep 2022, 18:56

Jel misle na uzp-ovce

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84615
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11084 times
Been thanked: 16692 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Fuddo » 02 Sep 2022, 19:45

"Nećemo ostaviti ni jedno dijete, makar ono živjelo u Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini, na Kosovu. Dužnost naše generacije je da osiguramo da niko ne bude ostavljen, niko zaboravljen". Mnogo ratnih veterana je sa nama, mnogo ljudi koji su prošli Siriju, Ukrajinu, bombardiranje 1999.", kaže za RT Damjan Knežević, osnivač paramilicijske formacije Narodna patrola.
Image

Sestru ti j.... kroz narodnu patrolu.
Poslacu ovo u fbi.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Naseef Mushroom » 02 Sep 2022, 20:19

ironman wrote: 02 Sep 2022, 18:18 Rusi ce drmati kavez gdje god to mogu.
Sirom planete.
Ovdje jos i vise jer imamo domace izdajnike.
Ybs i Palestinu i stanove i bilo koga drugog.
Isto onako kako oni kazu fak baznia i zagrle se s rusima.
Nama nije nacionalni interes da volimo SAD.
To je nama instikt za prezivljavanje..naravno ako ga imamo.
U suprotnom moze se desiti da idemo na dzumu u dzamije sa zlatnom kupolom poput kako nam je ruski ambasador rekao brace chechena i u prolazu prodjemo.pored marketa sa reklamom harasho ili kako se vec pise na hijeroglifima iz rusije..
Bojim se da kod Amerike postajemo kao rođak koji očekuje pomoć i kunemo se u njega ali nas on ne šiša ni 1%. Treba samo pročitati upitne izjave američkih diplomata u BiH ili iz SAD što se tiče BiH, sve više idu u korist Čoviću.
Jer mi je valjao prje 30 godina u školi kada me je neko udarao i branio me jer sam mu rođak pa sada, kada 30 godina kasnije neki ludi nasilni komšija otima među a ja ponavljam "Nema propasti dok ja imam svog rođu".
Nazovem ga i pričam mu o problemu, on me iz kurtoazije sasluša, viče " Sve će biti u redu rođak" a prevrće očima kada me sluša.

Strašno je, ne, prestrašno je da kod jednog Bidena, koji je prije 30 godina davao direktne izjave o Srbima, koje se nisu ni najveći Srbomrsci usudili glasno reći, imamo danas manje podrške nego kada je onaj narandžasti Trump bio predsjednik.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43058
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12808 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Masamune » 02 Sep 2022, 20:31

Fuddo wrote: 02 Sep 2022, 19:45
"Nećemo ostaviti ni jedno dijete, makar ono živjelo u Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini, na Kosovu. Dužnost naše generacije je da osiguramo da niko ne bude ostavljen, niko zaboravljen". Mnogo ratnih veterana je sa nama, mnogo ljudi koji su prošli Siriju, Ukrajinu, bombardiranje 1999.", kaže za RT Damjan Knežević, osnivač paramilicijske formacije Narodna patrola.
Image

Sestru ti j.... kroz narodnu patrolu.
Poslacu ovo u fbi.
Nije bolest sve što boli.

Da je normalan spomenuo bi rukovodstvo vlastite države koje je krivo za NATO bombardovanje, a i sadašnje članove vlade koji su itekako doprinosili širenju zla i ludila devedesetih.

Tu je tačka i crta koju svako mora povući kad je u pitanju BiH i ljubav prema domovini šta god su - nacionalisti, ljevičari...
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27290
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14288 times
Been thanked: 14634 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by ironman » 02 Sep 2022, 20:52

Naseef Mushroom wrote: 02 Sep 2022, 20:19
ironman wrote: 02 Sep 2022, 18:18 Rusi ce drmati kavez gdje god to mogu.
Sirom planete.
Ovdje jos i vise jer imamo domace izdajnike.
Ybs i Palestinu i stanove i bilo koga drugog.
Isto onako kako oni kazu fak baznia i zagrle se s rusima.
Nama nije nacionalni interes da volimo SAD.
To je nama instikt za prezivljavanje..naravno ako ga imamo.
U suprotnom moze se desiti da idemo na dzumu u dzamije sa zlatnom kupolom poput kako nam je ruski ambasador rekao brace chechena i u prolazu prodjemo.pored marketa sa reklamom harasho ili kako se vec pise na hijeroglifima iz rusije..
Bojim se da kod Amerike postajemo kao rođak koji očekuje pomoć i kunemo se u njega ali nas on ne šiša ni 1%. Treba samo pročitati upitne izjave američkih diplomata u BiH ili iz SAD što se tiče BiH, sve više idu u korist Čoviću.
Jer mi je valjao prje 30 godina u školi kada me je neko udarao i branio me jer sam mu rođak pa sada, kada 30 godina kasnije neki ludi nasilni komšija otima među a ja ponavljam "Nema propasti dok ja imam svog rođu".
Nazovem ga i pričam mu o problemu, on me iz kurtoazije sasluša, viče " Sve će biti u redu rođak" a prevrće očima kada me sluša.

Strašno je, ne, prestrašno je da kod jednog Bidena, koji je prije 30 godina davao direktne izjave o Srbima, koje se nisu ni najveći Srbomrsci usudili glasno reći, imamo danas manje podrške nego kada je onaj narandžasti Trump bio predsjednik.
Svu " podrsku" koju imas od EU dobijas tako sto ameri narede. Kako to ne vidis,njje mi jasno..
Pa de malo prokontaj..evo,sapun Zoki.
Danas prica jedno u roku 12h sasvim drugo.
Ruski igraci u EU su mocni.
Srecom po nas,ameri iz nekog razloga ove koordinate smatraju bitnim.
Ove,msm na Balkan,pa i nas.
Bez toga,davno bi poceo proces denacifikacije jer zaboga kako ce nijemci ili francuzi bez plina ili nafte sto im Z salje?
Zapravo,vjeruj sto zelis.
Valjda obojica zelimo dobro za nas ovdje..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

KatoBosanski
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 391
Joined: 27 Jul 2022, 23:30
Has thanked: 402 times
Been thanked: 94 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by KatoBosanski » 03 Sep 2022, 23:32

>Amerika doslovno gura Schmidta da uvede HDZovski apartheid
>Bosnjo se kune u Ameriku

Pa kako? :sok

Da ne bude zabune, podrzavam aktivnije lobiranje (citaj: potkupljivanje) kljucnih americkih politicara kako bi se stekla njihova naklonjenost i aktivnija podrska pro-BiH politikama, ali slijepo vjerovati u njihovu pomoc je apsolutno van svake pameti.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Naseef Mushroom » 03 Sep 2022, 23:43

ironman wrote: 02 Sep 2022, 20:52
Naseef Mushroom wrote: 02 Sep 2022, 20:19
Bojim se da kod Amerike postajemo kao rođak koji očekuje pomoć i kunemo se u njega ali nas on ne šiša ni 1%. Treba samo pročitati upitne izjave američkih diplomata u BiH ili iz SAD što se tiče BiH, sve više idu u korist Čoviću.
Jer mi je valjao prje 30 godina u školi kada me je neko udarao i branio me jer sam mu rođak pa sada, kada 30 godina kasnije neki ludi nasilni komšija otima među a ja ponavljam "Nema propasti dok ja imam svog rođu".
Nazovem ga i pričam mu o problemu, on me iz kurtoazije sasluša, viče " Sve će biti u redu rođak" a prevrće očima kada me sluša.

Strašno je, ne, prestrašno je da kod jednog Bidena, koji je prije 30 godina davao direktne izjave o Srbima, koje se nisu ni najveći Srbomrsci usudili glasno reći, imamo danas manje podrške nego kada je onaj narandžasti Trump bio predsjednik.
Svu " podrsku" koju imas od EU dobijas tako sto ameri narede. Kako to ne vidis,njje mi jasno..
Pa de malo prokontaj..evo,sapun Zoki.
Danas prica jedno u roku 12h sasvim drugo.
Ruski igraci u EU su mocni.
Srecom po nas,ameri iz nekog razloga ove koordinate smatraju bitnim.
Ove,msm na Balkan,pa i nas.
Bez toga,davno bi poceo proces denacifikacije jer zaboga kako ce nijemci ili francuzi bez plina ili nafte sto im Z salje?
Zapravo,vjeruj sto zelis.
Valjda obojica zelimo dobro za nas ovdje..
Pa ja sam prvi ovdje pisao kako bi kurva Europa dopustila da Ukrajina prođe kao Bosna i Hercegovina da nema Amerike (između ostalog i zbog ruskog plina), pa su me ovdje napali da sam četnik i još svašta nešto jer su svi tada padali u euforiju zbog pseudo-novog svjetskog poredka, civilizacija protiv barbarstva, gdje su na jednoj strani Amerika, Mađarska, Njemačka, Izrael, Vučić koji će popustiti pod ultimatumom i pridružiti se sa Srbijom, Turska, Velika Britanija i naravno mi, a sa druge strane će biti par azijskih i afričkih vukoyebina i Dodik.

Evo opet, i kod teme (novog) odnosa Amerike prema BiH opet među prvim pišem da se zbog nečega došlo u zadnje vrijeme osjeti neka privrženost prema Čovićevim problemima "ugroženosti".

Naravno ja bih prvi volio i ne bi mi uopšte smetalo da mi neko za nekoliko mjeseci napiše " Nazife konju, vidiš da nisi u pravu, šta si ono bez veze laprdao?" ali sam primjetio veoma čudne izjave Amerikanaca u zadnje vrijeme.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by harlekin » 04 Sep 2022, 00:07

Krokodil Behko wrote: 02 Sep 2022, 16:18 E hajmo sad, ovi što viču "ne tiče nas se Ukrajina, podrška Palestini"
Čini mi se, ako nam Palestinci ne pomognu, svi smo najebali.
Ti si zbilja jadan jako covjek,nebitno politika onakva ili ovakva ali ko covjek si debelo ispod nule.
Daj pomozi sam sebi jado jedan bacio si ljiljan da se uvuces kom u guzu,odreko si se onih sto su te pomagali da se uvuces kom u guzu,sramis se vlastite vjere da se uvuces kom u guzu,izdo si sve sto jesi i takav mislis da nest vrijedis i zasluzujes opstanak?kmecis ko jare ko ce ti pomocis i to kmecis onima sto ti dvije petarde nedaju da nabavis.
Hraaaak u čelo to jadno.Nisi ti vrijedan da spomenes Palestinu.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120562
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Krokodil Behko » 04 Sep 2022, 00:13

harlekin wrote: 04 Sep 2022, 00:07
Krokodil Behko wrote: 02 Sep 2022, 16:18 E hajmo sad, ovi što viču "ne tiče nas se Ukrajina, podrška Palestini"
Čini mi se, ako nam Palestinci ne pomognu, svi smo najebali.
Ti si zbilja jadan jako covjek,nebitno politika onakva ili ovakva ali ko covjek si debelo ispod nule.
Daj pomozi sam sebi jado jedan bacio si ljiljan da se uvuces kom u guzu,odreko si se onih sto su te pomagali da se uvuces kom u guzu,sramis se vlastite vjere da se uvuces kom u guzu,izdo si sve sto jesi i takav mislis da nest vrijedis i zasluzujes opstanak?kmecis ko jare ko ce ti pomocis i to kmecis onima sto ti dvije petarde nedaju da nabavis.
Hraaaak u čelo to jadno.Nisi ti vrijedan da spomenes Palestinu.

Sve dok sam ja nosio te ljiljane, a ti srao u pelene, kao što sada sereš po forumu i kao što ja serem po tvojim idejama iz pećinskog doba, boli mene šta ti misliš.
online

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by harlekin » 04 Sep 2022, 00:14

Krokodil Behko wrote: 04 Sep 2022, 00:13
harlekin wrote: 04 Sep 2022, 00:07

Ti si zbilja jadan jako covjek,nebitno politika onakva ili ovakva ali ko covjek si debelo ispod nule.
Daj pomozi sam sebi jado jedan bacio si ljiljan da se uvuces kom u guzu,odreko si se onih sto su te pomagali da se uvuces kom u guzu,sramis se vlastite vjere da se uvuces kom u guzu,izdo si sve sto jesi i takav mislis da nest vrijedis i zasluzujes opstanak?kmecis ko jare ko ce ti pomocis i to kmecis onima sto ti dvije petarde nedaju da nabavis.
Hraaaak u čelo to jadno.Nisi ti vrijedan da spomenes Palestinu.

Sve dok sam ja nosio te ljiljane, a ti srao u pelene, kao što sada sereš po forumu i kao što ja serem po tvojim idejama iz pećinskog doba, boli mene šta ti misliš.
Ma i pas moze nesto nosit ne pravi ga to covjekom.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56131
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1972 times
Been thanked: 5842 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Duminjo » 04 Sep 2022, 03:16

Naseef Mushroom wrote: 03 Sep 2022, 23:43
ironman wrote: 02 Sep 2022, 20:52

Svu " podrsku" koju imas od EU dobijas tako sto ameri narede. Kako to ne vidis,njje mi jasno..
Pa de malo prokontaj..evo,sapun Zoki.
Danas prica jedno u roku 12h sasvim drugo.
Ruski igraci u EU su mocni.
Srecom po nas,ameri iz nekog razloga ove koordinate smatraju bitnim.
Ove,msm na Balkan,pa i nas.
Bez toga,davno bi poceo proces denacifikacije jer zaboga kako ce nijemci ili francuzi bez plina ili nafte sto im Z salje?
Zapravo,vjeruj sto zelis.
Valjda obojica zelimo dobro za nas ovdje..
Pa ja sam prvi ovdje pisao kako bi kurva Europa dopustila da Ukrajina prođe kao Bosna i Hercegovina da nema Amerike (između ostalog i zbog ruskog plina), pa su me ovdje napali da sam četnik i još svašta nešto jer su svi tada padali u euforiju zbog pseudo-novog svjetskog poredka, civilizacija protiv barbarstva, gdje su na jednoj strani Amerika, Mađarska, Njemačka, Izrael, Vučić koji će popustiti pod ultimatumom i pridružiti se sa Srbijom, Turska, Velika Britanija i naravno mi, a sa druge strane će biti par azijskih i afričkih vukoyebina i Dodik.

Evo opet, i kod teme (novog) odnosa Amerike prema BiH opet među prvim pišem da se zbog nečega došlo u zadnje vrijeme osjeti neka privrženost prema Čovićevim problemima "ugroženosti".

Naravno ja bih prvi volio i ne bi mi uopšte smetalo da mi neko za nekoliko mjeseci napiše " Nazife konju, vidiš da nisi u pravu, šta si ono bez veze laprdao?" ali sam primjetio veoma čudne izjave Amerikanaca u zadnje vrijeme.
Pa i nisi nista bio u pravu za Ukrajinu. Sve sto si pisao za zapad i za podrsku zapada Ukrajini, ispostavilo se da nisi u pravu.

I sad kad je tema ruski ili srpski svijet, ti opet na zapad oštriš nešto. Rusi i srbi ti mecu noz pod vrat a ti galamis na Amerikance. Ima smisla :D.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: "RUSSIA TODAY": "Bosnu treba denacificirati"

Post by Duh » 04 Sep 2022, 09:17

Ljiljan wrote: 02 Sep 2022, 16:50
Krokodil Behko wrote: 02 Sep 2022, 16:18
Kao što Rusija uspijeva da denacificira, demilitarizira i oslobodi ruski svijet, tako i mi Srbi imamo pravo, kroz specijalne operacije, da stvorimo srpski svijet koji će koji će živjeti u miru i slobodi", izjavio je u emisiji RT-a Miša Vacić, srpski ekstremni desničar.
Hahah Dobri su... "Kao što Rusija uspeva..."

Nego, ovo su već pokušali 90ih, pod punim naoružanjem na potpuno nenaoružane civile i rezultat je nikad manje Srba van Srbije:

Hrvatska - s 12% pali na 1%
Bosna i Hercegovina - U FBiH sa 17% na 2%, u rs im 85% naroda živi daleko iza koridora, takoreći u enklavi
Kosovo - od kolevke do zanemarivog postotka od 1-2% Srba koji danas dole žive
Crna Gora - izgubili puppet state, NATO teren...
pa i prije je bilo prilicno neuspjesno.
aprilski rat npr. pa onda poraz i cetnika.
takorekuc, jedini su izgubili 2. svjetski rat 2 puta.

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests