Afera respiratori

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37931
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2961 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Pasaga » 07 Apr 2023, 07:33

ooo Nazife....
dje ih nadjes vake :D
jbte,koje nogice .....uuuu :bali :bali
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43058
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12808 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Masamune » 07 Apr 2023, 07:38

Možda jer su ipak Bošnjaci najveći kriminalci u državi. Mahom jer vas ima najviše.

hehe
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120563
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Krokodil Behko » 07 Apr 2023, 10:01

Chan wrote: 07 Apr 2023, 07:38 Možda jer su ipak Bošnjaci najveći kriminalci u državi. Mahom jer vas ima najviše.

hehe

Pretpostavljam da je sarkazam?


Inače, lik dobro objasnio.
Toliko je sve očito, oko ove afere, da čak i SDA trol to pobije s lakoćom.
U samoj optužnici je puno grešaka napravljeno. Novalić je uspješan privrednik, i ako mislite da bi se on u pandemiji bavio time da nekome namakne 500 ili 600 hiljada to je za njegove poslovne prilike mali novac, a kamoli u pandemiji”, zaključio je Zahiragić

Što se kriminala itče, teško da je ijedan političar na kontinentu, veći krimos od Dodika, ali i od svih ostalih oko njega. Poslije bi došli stožerni poglavnici hajdučke republike. Bošnjački kriminalci su sitne ribe, u poređenju s njima.
online

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by insomnia » 07 Apr 2023, 10:14

Po miliona nije malo para ni za koga. Da se ne lazemo
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Melek » 07 Apr 2023, 10:15

Znaci i ti bi za pola miliona neku stvar popapo? Jel to?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by insomnia » 07 Apr 2023, 10:20

Nisu se braca gadila ni na puno manje cifre
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54104
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1938 times
Been thanked: 15348 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by HAVANA » 07 Apr 2023, 10:46

Da je fadil u talu i nisam bas siguran a da je odgovoran jer je jedan bezveznjak koji ne zna ni sta je paracetamol nabavljo ovakvu stvar, ocita pljacka,to da.Sve u svemu cirkus.Sama nabavka i ljudi,sve je jasno i tuzno,smijesno...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120563
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7970 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Krokodil Behko » 07 Apr 2023, 11:14

HAVANA wrote: 07 Apr 2023, 10:46 Da je fadil u talu i nisam bas siguran a da je odgovoran jer je jedan bezveznjak koji ne zna ni sta je paracetamol nabavljo ovakvu stvar, ocita pljacka,to da.Sve u svemu cirkus.Sama nabavka i ljudi,sve je jasno i tuzno,smijesno...

Pa o tome i govorim cijelo vrijeme. Javašluk, nespremnost, nestručnost.
Hajd firma za maline, ako nemamo neku drugu vezu i ako će nabaviti kako treba, u redu.
Međutim, nije ispalo u redu.
Mnogo sam govorio i o tome da smo isuviše mala zemlja, za ovoliko stranaka.
Ko god da je vlast, ovakvih će biti u svakoj vladi.

Treba dići izborni prag na kantonima na 10% i na federaciji na 7% i riješiti se ovih kadrovčića i stalnih osnivanja novih stranaka. Ovo bi se moglo riješiti samo od sebe, makar djelimično, ako bi to uradili.
online

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43058
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12808 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Masamune » 07 Apr 2023, 11:25

Krokodil Behko wrote: 07 Apr 2023, 10:01
Chan wrote: 07 Apr 2023, 07:38 Možda jer su ipak Bošnjaci najveći kriminalci u državi. Mahom jer vas ima najviše.

hehe

Pretpostavljam da je sarkazam?


Inače, lik dobro objasnio.
Toliko je sve očito, oko ove afere, da čak i SDA trol to pobije s lakoćom.
U samoj optužnici je puno grešaka napravljeno. Novalić je uspješan privrednik, i ako mislite da bi se on u pandemiji bavio time da nekome namakne 500 ili 600 hiljada to je za njegove poslovne prilike mali novac, a kamoli u pandemiji”, zaključio je Zahiragić

Što se kriminala itče, teško da je ijedan političar na kontinentu, veći krimos od Dodika, ali i od svih ostalih oko njega. Poslije bi došli stožerni poglavnici hajdučke republike. Bošnjački kriminalci su sitne ribe, u poređenju s njima.
Pogotovo nije Čovke koji je promijenio tok rijeke (ili potoka) u svom naselju :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by insomnia » 07 Apr 2023, 12:42

Najbolja je Duska Jurisic. Trazila dvanes ipo maraka sto je isla obici napadnute povratnike u Visegradu 😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11856
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by Naseef Mushroom » 07 Apr 2023, 13:25

insomnia wrote: 07 Apr 2023, 12:42 Najbolja je Duska Jurisic. Trazila dvanes ipo maraka sto je isla obici napadnute povratnike u Visegradu 😂
Sjećam se jedne zabavne emisije iz Njemačke, kada je još valuta bila marka, gdje su zvali poznate i manje poznate TV ličnosti, pa kada su pozvali trojicu majstora iz neke jeftine reklame za veš mašine, jedan je odbio jer je htio velik honorar za 5-10 minuta nastupa, gdje je voditelj pokrenuo akciju da gledaoci šalju pare da mu dođe u emisiju pa je sedmicu kasnije prezentirao ogroman ček od tri marke i dvadeset feninga :oo Kasnije je i jedna poznata grupa poslala pismo gdje su skupa poslali 70 feninga :D.
Treba i za Dušku tako nešto pokrenuti.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Lavlje_srce » 08 Apr 2023, 06:52

Naseef Mushroom wrote: 06 Apr 2023, 21:08 Pa ja sam tek počeo braniti Sebiju po forumuma kada su je počeli optuživati da ubija pacijente oboljelih od Corone.
Virus koji je se pojavio iznenada, gdje nije bilo države (osim onih ostrva za koje niko nije čuo) da ljudi se nisu zarazili i umrli, gdje je na najvećim, najskupljim i najmodernijim klinikama najnaprednijih država zavladala panika, gdje su najbolji svjetski doktori došli do iznemoglosti i plačući nisu više znali šta da rade, gdje su u Italiji leševe smještavali u podzemnim garažama jer je bilo previše umrlih, u nas viču “Uaaa Sebija ubijaš nam narod”.

Tada mi je bilo jasno da kritičare i pljuvače zaboli za pravdom i da pravdu koriste kao paravan da bo se obračunali sa SDA. Svačije pravo ali ako se ne ustručavaju ni u situaciji gdje ima mrtvih da to rade, tu je se prešla granica.
Tu je se dalo naslutiti na šta sve ovo vodi.

Ako se nakon agresije, genocida, etničkog čišćenja, ubistava, silovanja, ranjavanja i ostalih strahota od strane četnika takvi ne stide napisati da je SDA gora od četnika, onda se Bogami i ja ne stidim takve, što smrtonosni virus što je poubijao ljude po čitavom svijetu koriste za “Uaaa Sebija ubijaš nam narod” nazvati da su gori od onih što su za poubijani narod na Markalama rekli da su Bošnjaci stavljali lutke na ta mjesta i gađali sami sebe.
Blage veze ti nemas. Bla-ge. Nevinih u BH politici nema, dovoljno ti je imati zrnce zdravog razuma da to shvatis. Imao si 30 godina da to spoznas. Ovo je samo "slag na torti" ili "respirator po glavi stanovnika", dakle vrh brijega bezocne korupcije i istog takvog nepotizma. Krvna-zrnca-nisu-bitna.

Uz to, kada pises - ne postoji gramaticki ispravna konstrukcija koja kaze "tu je se". Ili je "tu je" ili "tu se".

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11856
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by Naseef Mushroom » 08 Apr 2023, 07:24

Lavlje_srce wrote: 08 Apr 2023, 06:52
Naseef Mushroom wrote: 06 Apr 2023, 21:08 Pa ja sam tek počeo braniti Sebiju po forumuma kada su je počeli optuživati da ubija pacijente oboljelih od Corone.
Virus koji je se pojavio iznenada, gdje nije bilo države (osim onih ostrva za koje niko nije čuo) da ljudi se nisu zarazili i umrli, gdje je na najvećim, najskupljim i najmodernijim klinikama najnaprednijih država zavladala panika, gdje su najbolji svjetski doktori došli do iznemoglosti i plačući nisu više znali šta da rade, gdje su u Italiji leševe smještavali u podzemnim garažama jer je bilo previše umrlih, u nas viču “Uaaa Sebija ubijaš nam narod”.

Tada mi je bilo jasno da kritičare i pljuvače zaboli za pravdom i da pravdu koriste kao paravan da bo se obračunali sa SDA. Svačije pravo ali ako se ne ustručavaju ni u situaciji gdje ima mrtvih da to rade, tu je se prešla granica.
Tu je se dalo naslutiti na šta sve ovo vodi.

Ako se nakon agresije, genocida, etničkog čišćenja, ubistava, silovanja, ranjavanja i ostalih strahota od strane četnika takvi ne stide napisati da je SDA gora od četnika, onda se Bogami i ja ne stidim takve, što smrtonosni virus što je poubijao ljude po čitavom svijetu koriste za “Uaaa Sebija ubijaš nam narod” nazvati da su gori od onih što su za poubijani narod na Markalama rekli da su Bošnjaci stavljali lutke na ta mjesta i gađali sami sebe.
Blage veze ti nemas. Bla-ge. Nevinih u BH politici nema, dovoljno ti je imati zrnce zdravog razuma da to shvatis. Imao si 30 godina da to spoznas. Ovo je samo "slag na torti" ili "respirator po glavi stanovnika", dakle vrh brijega bezocne korupcije i istog takvog nepotizma. Krvna-zrnca-nisu-bitna.

Uz to, kada pises - ne postoji gramaticki ispravna konstrukcija koja kaze "tu je se". Ili je "tu je" ili "tu se".
Ja mislim od kada postoje forumi ili internet uopšte, nije nikada neko ukazao na gramatičke greške sa kim se slaže nego kada se ne slaže pa baš kao taj šlag na tortu se poslije neslaganja ukaže na to :oo

btw. u mom je se selu govorilo tude, što znači ja sam još dobro ispao :)
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Melek » 08 Apr 2023, 07:33

Jel te stavila na zub? Znao sam ja :D.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37931
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2961 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Pasaga » 08 Apr 2023, 09:11

hoce li na listu ... :D.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Koraci_u_noci
Penzioner
Penzioner
Posts: 25004
Joined: 04 Jun 2020, 19:21
Has thanked: 7026 times
Been thanked: 6690 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by Koraci_u_noci » 08 Apr 2023, 09:59

Fuddo jedina konstanta
Pobjeci sad od svega zelim

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Kai » 08 Apr 2023, 13:36

Eto ta sda svi neki vjernici kao u islamu a rade javasluke.. i parole u jedinstvu je snaga a zavrcu gdje stignu svijet.. tuga..
Vragolasto..:zao

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Duh » 08 Apr 2023, 13:44

vrag je para.

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Afera respiratori

Post by Lavlje_srce » 08 Apr 2023, 20:46

Naseef Mushroom wrote: 08 Apr 2023, 07:24
Lavlje_srce wrote: 08 Apr 2023, 06:52

Blage veze ti nemas. Bla-ge. Nevinih u BH politici nema, dovoljno ti je imati zrnce zdravog razuma da to shvatis. Imao si 30 godina da to spoznas. Ovo je samo "slag na torti" ili "respirator po glavi stanovnika", dakle vrh brijega bezocne korupcije i istog takvog nepotizma. Krvna-zrnca-nisu-bitna.

Uz to, kada pises - ne postoji gramaticki ispravna konstrukcija koja kaze "tu je se". Ili je "tu je" ili "tu se".
Ja mislim od kada postoje forumi ili internet uopšte, nije nikada neko ukazao na gramatičke greške sa kim se slaže nego kada se ne slaže pa baš kao taj šlag na tortu se poslije neslaganja ukaže na to :oo

btw. u mom je se selu govorilo tude, što znači ja sam još dobro ispao :)
Ma ti si moja dusa, jedan od drazih forumasa. Vidis kako opet krivo zakljucujes. Cesto procitam tvoje postove, cesto se i ne slazem, :D. ali si mi opet drag (za razliku od nekih). Ti si se pokazao kad je zatrebalo, a to je na forumu rijetkost. Cak si i elokventan, zato ti i kazem da mi bode oci ta katastrofalna gramaticka greska.

Dakle, sto se tice boldanog, mozes reci ili "u mom selu se govorilo tu" ili "u mom selu je bio obicaj reci tu". Nikako kako si napisao, a ti kako hoces.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11856
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Online

Re: Afera respiratori

Post by Naseef Mushroom » 08 Apr 2023, 22:10

Lavlje_srce wrote: 08 Apr 2023, 20:46
Naseef Mushroom wrote: 08 Apr 2023, 07:24

Ja mislim od kada postoje forumi ili internet uopšte, nije nikada neko ukazao na gramatičke greške sa kim se slaže nego kada se ne slaže pa baš kao taj šlag na tortu se poslije neslaganja ukaže na to :oo

btw. u mom je se selu govorilo tude, što znači ja sam još dobro ispao :)
Ma ti si moja dusa, jedan od drazih forumasa. Vidis kako opet krivo zakljucujes. Cesto procitam tvoje postove, cesto se i ne slazem, :D. ali si mi opet drag (za razliku od nekih). Ti si se pokazao kad je zatrebalo, a to je na forumu rijetkost. Cak si i elokventan, zato ti i kazem da mi bode oci ta katastrofalna gramaticka greska.

Dakle, sto se tice boldanog, mozes reci ili "u mom selu se govorilo tu" ili "u mom selu je bio obicaj reci tu". Nikako kako si napisao, a ti kako hoces.
A ”tude” ti ne para oči? :oo
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests