MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by prog321 » 22 Dec 2020, 10:38

Zdrav razum mi kaze da nije trebala obuci dres uZp a.
:oo
A zivjela u njemackoj. Mogla se utrpati tamo.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26583
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14553 times
Been thanked: 3881 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Veca » 22 Dec 2020, 10:59

prog321 wrote: 22 Dec 2020, 10:38 Zdrav razum mi kaze da nije trebala obuci dres uZp a.
:oo
A zivjela u njemackoj. Mogla se utrpati tamo.

...kavgadzijo, dosta! :box :oklagija
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84340
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11032 times
Been thanked: 16545 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Fuddo » 22 Dec 2020, 11:40

Lavlje_srce wrote: 22 Dec 2020, 08:28
Fuddo wrote: 22 Dec 2020, 01:27

Konkretno, u ovom slucaju,
To je ubleha utjeha za one sto niti imaju reprezentaciju, niti igraju na SP.
Bezveze
Ne, to je univerzalna zivotna istina.

Sto se tice reprezentacije i SP, obrati se ublehasima koji nista osim ublehe ne prodaju 25-30 godima. BiH i njene ljude je zbog nadljudskog otpora postovalo barem pola svijeta. Zahvaljujuci ublehasima, niko nas vise ne zarezuje ni za suhu sljivu. :jutarnja
Jasta je, u romanticnim drljavinama.
Zivotna istina je,
If you ain’t first, you’re last.
Ricky Bobby objasnio.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Naseef Mushroom » 22 Dec 2020, 11:42

Nora Ibsenova wrote: 22 Dec 2020, 00:48 Pa to nije ništa kontradiktorno. To je argument svaki put kad neko kaže: ali bošnjaci neće sa nama, kme kme. Kako nećemo?
Kad Srbi kažu ali bošnjaci nas tjeraju iz Sarajeva, ugrožavaju nas, kme, kme, zar nije Bogić Bogičević najbolji protuargument?

Ja nisam rekla da mi je dojadilo, ja sam rekla da je to problem. Ne znaš čitati očito.

Što se tiče okretanja ekonomiji i biznisu, tu se onda prvo treba počistit kriminal, korupcija i nepotizam u svojim redovima. Jer nije Milanović sa svojim izjavama taj što ti ne da naprijed, nego Fikret koji ti u doba pandemije pokrade milione ispred nosa.
Samo što kad to kažeš onda si antibošnjak, antipatriota, izdajnik i slično.

I na kraju, kako znate gdje je ona mogla igrati?
Ne
Naš najbolji kontrargument ima na video zapisima kako su Srbi dobrovoljno napuštali Sarajevo jer im je Krajišnik rekao da to rade, imaju bogomolje koje nisu srušene ni tokom rata, imaju članci na internetu kako Bošnjaci Srbima pomažu za vrijeme poplava, dokazi da Srbi i Hrvati u školama uče na svom jeziku, grljenja Draška po Baščaršiji, veliki broj glasova za stranku gdje je predsjednik Srbin Predrag i izbor Srđana za načelnika i još mnogo.
Ali eto haman moramo se još potruditi da dokažemo da smo za suživot, kao da smo mi klali i vršili agresiju.

Skidamo gaće iako smo mi bili žrtve već 25 godina da nas dobrovoljno guze radi višeg cilja i zajedničke države i nikakav znak sa njihove strane i onda opet neko kaže u 2020. godini "Trebali bismo nešto uraditi da dokažemo Srbima da nismo tako loši" i onda se čudi što sve više i više ljudi facepalmuju, ismijavaju ih ili im se gadi ta priča.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42677
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14019 times
Been thanked: 12619 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Masamune » 22 Dec 2020, 12:01

:hrvatska
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84340
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11032 times
Been thanked: 16545 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Fuddo » 22 Dec 2020, 12:12

Manje zemlje, a vise izdajnika, nema na dunjaluku.
Kako to opstaje, naucna fantastika.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by prog321 » 22 Dec 2020, 12:14

Duh konvertita ne prestaje.
Prodali bi dusu za saku dukata . :oo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84340
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11032 times
Been thanked: 16545 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Fuddo » 22 Dec 2020, 12:22

prog321 wrote: 22 Dec 2020, 12:14 Duh konvertita ne prestaje.
Prodali bi dusu za saku dukata . :oo
Ja sve vise pocinjem vjerovati da tu fakat ima nesta.
Al haj sad
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42677
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14019 times
Been thanked: 12619 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Masamune » 22 Dec 2020, 12:30

:srbija
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by prog321 » 22 Dec 2020, 12:44

Fuddo wrote: 22 Dec 2020, 12:22
prog321 wrote: 22 Dec 2020, 12:14 Duh konvertita ne prestaje.
Prodali bi dusu za saku dukata . :oo
Ja sve vise pocinjem vjerovati da tu fakat ima nesta.
Al haj sad
Samo corav covjek to ne bi vidio.
Hey pobiti ti komsije, drugove, rodbinu. Osudjeno od svijeta za uzP. I ona obuce njihov dres.

Razumijem ove crvene guliptere. Izdaja im ukovana u dnk. Ali prosjecni normalni bosnjaci. Da ih ne zulja. To je za analizu. :oo
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Vrag » 22 Dec 2020, 12:45

cuj kako je odlucila, pa "bosnjaci" prodase srbima i hrvatima fudbalski savez

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Naseef Mushroom » 22 Dec 2020, 13:22

prog321 wrote: 22 Dec 2020, 10:38 Zdrav razum mi kaze da nije trebala obuci dres uZp a.
:oo
A zivjela u njemackoj. Mogla se utrpati tamo.
Igrala je i u Mađarskoj, evo sad u Francuskoj, znači nije da je to tipa sportaša iz BiH za koga se kaže "Ne može igrati za BiH pa je izabrala Hrvatsku jer tu razumije jezik pa joj je najlakše" nego je se nagledala svijeta, naučila je kroz to bar engleski a i snalazi se fino u Francuskoj tako da bi se snašla i u drugim stranim reprezentacijama van ex-Xu.
Znači ona je željela igrati za Hrvatsku jer je voli i to želi a ne zbpg "Propao BH savez pa daj najlakšu opciju".

Volim i ja Jamajku, nekako su mi ljudi uvijek veseli i sretni (znamo zašto ali nije sad tema :pusi ) ali bih imao drugačiji stav da su mi Jamajkanci 1992. okupirali Doboj. Nekako bi bilo i shvatljivo da neka Tuzlanka, Sarajka ili Maglajla kroz neku ludu priču završi u Hrvatskoj ali Mostarka nakon svih dešavanja je slučaj za psihijatra, za mene u istom rangu kao oni Bošnjaci što si preživili genocid u Srebrenici koji su prodavali glasove Grujičiću.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Naseef Mushroom » 22 Dec 2020, 13:24

Vrag wrote: 22 Dec 2020, 12:45 cuj kako je odlucila, pa "bosnjaci" prodase srbima i hrvatima fudbalski savez
Ne
Bošnjaci koji su prodali Srbima i Hrvatima savez su razlog zašto Ćamila ne igra za BiH.
To što je se umjesto toga odlučila od toliko država igrati za Hrvatsku to je već do nje i mentalnog sklopa Bošnjaka.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Vrag » 22 Dec 2020, 13:29

Naseef Mushroom wrote: 22 Dec 2020, 13:24
Vrag wrote: 22 Dec 2020, 12:45 cuj kako je odlucila, pa "bosnjaci" prodase srbima i hrvatima fudbalski savez
Ne
Bošnjaci koji su prodali Srbima i Hrvatima savez su razlog zašto Ćamila ne igra za BiH.
To što je se umjesto toga odlučila od toliko država igrati za Hrvatsku to je već do nje i mentalnog sklopa Bošnjaka.
mogla je da odluci da nikako ne igra za hrvate, imala je i ta opcija
ali nije, odlucila je da igra za hrvate
nije da nemamo reprezentaciju, a ni igrace koji su odlucili igrati za svoju domovinu a da su u Evropi nepoznanica
odabrala je jer je boli kurac za drzavu, kao i mnoge sportiste to je realnost, a ne jer "natjerana sam, primorana sam"

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Naseef Mushroom » 22 Dec 2020, 13:49

Vrag wrote: 22 Dec 2020, 13:29
Naseef Mushroom wrote: 22 Dec 2020, 13:24
Ne
Bošnjaci koji su prodali Srbima i Hrvatima savez su razlog zašto Ćamila ne igra za BiH.
To što je se umjesto toga odlučila od toliko država igrati za Hrvatsku to je već do nje i mentalnog sklopa Bošnjaka.
mogla je da odluci da nikako ne igra za hrvate, imala je i ta opcija
ali nije, odlucila je da igra za hrvate
nije da nemamo reprezentaciju, a ni igrace koji su odlucili igrati za svoju domovinu a da su u Evropi nepoznanica
odabrala je jer je boli k.... za drzavu, kao i mnoge sportiste to je realnost, a ne jer "natjerana sam, primorana sam"
Razlika je između "Boli me qurac za patriotizmom, državom, mediokritetom, siromaštvom i za sunce tuđeg neba neće vas..." i "Boli me qrac za rušenjem mog starog mosta, rođake i sugrađane i poznanike što su bili u logorima te iste politike od koje se država za koju igram nikada nije distancirala, čak više se ponosi time. Boli me qrac što ću se sutra slikati na proslavama i ceremonijama sa predsjednikom koji za moj narod i državu kaže da ne koriste sapun"

Neće niko popljuvati mlade nade što sreću pokušavaju negdje drugo jer znamo stanje na terenu. Ćamila sa druge strane je šupak, pogotovo kada se vidi njena biografija da je provela mnoge godine vani, znači nije da je morala birati Hrvatsku jer sve van ex-Yu bi bio hendikep radi jezika.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by dadojović » 22 Dec 2020, 13:52

Gljiva, već si jednom upozoren od strane moderacije. Završi. Gotovo.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Naseef Mushroom » 22 Dec 2020, 14:44

dadojović wrote: 22 Dec 2020, 13:52 Gljiva, već si jednom upozoren od strane moderacije. Završi. Gotovo.
Još kad bih znao razlog znao bih šta treba popraviti. Ozbiljno.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by dadojović » 22 Dec 2020, 14:52

Naseef Mushroom wrote: 22 Dec 2020, 14:44
dadojović wrote: 22 Dec 2020, 13:52 Gljiva, već si jednom upozoren od strane moderacije. Završi. Gotovo.
Još kad bih znao razlog znao bih šta treba popraviti. Ozbiljno.
I ti i Prog ste već napisali o ovome što ste imali.
Za ostalo što želite pisati imate predviđene teme. Ako tema o kojoj želite pisati ne postoji otvorite ju vi. Jednu, dvije, stotine...nije problem.
Oko ove teme svi znamo što mislite.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by prog321 » 22 Dec 2020, 15:13

Pa zatvori topic.

I drugi se ponavljaju desetine puta.
Eno ona cigara. Pa havana. Itd.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11831
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2924 times
Been thanked: 2597 times
Status: Offline

Re: MOSTARKA ĆAMILA MIČIJEVIĆ ODUŠEVILA EVROPU: Evo kako je došlo do odluke da nastupa za Hrvatsku

Post by Naseef Mushroom » 22 Dec 2020, 15:19

dadojović wrote: 22 Dec 2020, 14:52
Naseef Mushroom wrote: 22 Dec 2020, 14:44

Još kad bih znao razlog znao bih šta treba popraviti. Ozbiljno.
I ti i Prog ste već napisali o ovome što ste imali.
Za ostalo što želite pisati imate predviđene teme. Ako tema o kojoj želite pisati ne postoji otvorite ju vi. Jednu, dvije, stotine...nije problem.
Oko ove teme svi znamo što mislite.
Ok poštujem i pridržavat ću se toga i ovo je moj zadnji komentar na ovoj temi.
Samo bih onda molio i vas koji ste autoritet na ovoj stranici da se isto odnosite prema onim što pišu kako su negativni komentari razlog jer smo ljubomorni što je ona uspjela u sportu a mi nismo i slično jer znamo da to nije razlog pa je onda teško ne odgovoriti (ali neću više, obećao sam).
Tema je klasična zamka.

Da je neko znao par godina i decenija unazad da će oni koji pišu da se ne smije zaboraviti biti glavni negativci u diskusiji. Treba sve prepisati HDZu, ma kakvi, vratiti herceg-bosnu i pripojiti je Hrvatskoj sa Ćamilom kao ambasadoricom a rs pripojiti Srbiji.
Nije Bošnjo zaslužio državu sa takvim jugofilijskim podaničkim mentalitetom.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests