Lana Pudar

Košarka, boks, skijanje, atletika, bacanje pogleda u vis itd
User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53902
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15226 times
Status: Online

Re: Lana Pudar

Post by HAVANA » 20 Aug 2022, 12:29

E fakat budala svakakvih.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Duh
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9738
Joined: 06 Feb 2022, 19:16
Location: Alpe
Has thanked: 1708 times
Been thanked: 2321 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by Duh » 20 Aug 2022, 13:05

harlekin wrote: 20 Aug 2022, 12:14
Duh wrote: 19 Aug 2022, 18:10 Image
I sta postigla s svojim bujnim grudima da pod stare dane pravi budalu od sebe s ofucanim grudima koje mora pazit kad sjeda na wc skoljku da ne pricepi.
Stara zenturaca al tacno mami da joj coek prilipi jenu nako meracku iza uha.
nemoj biti puno senzibilan.
puno zena po stare dane prave budalu od sebe.
to je zato sto su cijeli zivot u stvari to i radile.

plivacice su utegnute, tako da se i ne vidi kolike su sise.
osim toga...mogu jos i narasti ako joj je 16.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by Naseef Mushroom » 21 Aug 2022, 19:12

Čudo kod 50 članaka na dan o Lani gdje suživotaši svršavaju na njenog oca niko da jednom ne pomene Laninu trenericu?
Možda zato što suživotašima koji nisu nacionalisti smeta kako izgleda?

Image

Ovo je prvi put (osim ome Đokovićeve budale) da se više govori o ocu sportašice nego o njenoj trenerici.

Ustvari govori se



o treneru Goranu ali o Trenerici Aleni Ćemalović ni slova i minimalno se pokazuje (i to kada neko neutralan objavi) ali od suživotaša nikada.

Ali se zato objavi svaki dan šta je Velibor, ili kako mu FGR tepa Tata Veli, doručkovao.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42829
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14103 times
Been thanked: 12690 times
Status: Online

Re: Lana Pudar

Post by Masamune » 21 Aug 2022, 22:28

Kako nema? Članci o toj ženi su izbijali oči. Opet izmišljaš gluposti samo da trabunjaš o svojim kompleksima. Et ne spominje je niko jer je pokrivena i jer je muslimanka... led te jebo.

Ti se zapravo hraniš time. I najgore od svega je kako samog sebe uspiješ ubijediti u te gluposti.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2284 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by Skin » 21 Aug 2022, 22:37

bas si opterecen, nazife. tona tekstova koji upravo to govore, da je lana prava bosanka.. i njen tim i njena porodica to najbolje predstavljaju

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42829
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14103 times
Been thanked: 12690 times
Status: Online

Re: Lana Pudar

Post by Masamune » 21 Aug 2022, 22:40

Ma malo je reći da je opterećen... ovo je baš ono wtf
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2284 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by Skin » 21 Aug 2022, 22:48

vidjela sam i na bugariju tako, ne da mi se, fakat truju

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53902
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15226 times
Status: Online

Re: Lana Pudar

Post by HAVANA » 22 Aug 2022, 00:37

Sve je nazif u pravu. Mante se vi vase fgr price. :valja
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by Naseef Mushroom » 22 Aug 2022, 05:52

Pa i napisao sam da su neutralni mediji objavili ko je njena trenerica više puta, ja govorim o suživotašima. I ako ima jedan komentar o njenoj trenerici dobija se na to odmah 50 komentara Tate Velija kako je cool.

Da je plivačici ime Selma a da joj je trenerica neka Suzana ne bi prestajali komentari o njenoj trenerici a Selminog babu ne bi niko ni pomenuo.
Da sam u pravu dokazuju tolike euforije kod trenera Srba i Hrvata u BH košarci, rukometu i odbojci iz prošlosti.

Koliko god srpski i hrvatski portali koriste ovaj momenat u prebrojavanju krvnih zrnaca tako radi i FGR , samo na drugačiji način. Ne tretiraju Nebošnjake kao ravnopravne već se ponašaju kao da igra mečka.

Mene bi, da sam Srbin ili Hrvat u većinski bošnjačkim sredinama uvrijedilo kao osobu kada se FGR prema Bošnjacima pomašaju normalno a oko mene skakću kao tinejdžerka kada vidi Justina Biebera, to bi mi dalo do znanja da ne poštuju mene kao osobu već me samo koriste da dokažu drugima kako su veličanstveni i kakve su antifašiste.

Time baš FGR ubija i zadnju nadu multikulturalnosti. Najbolje je se vidjelo kod Bogića Bogićevića, kako su ga tretirali prije 30 godina i kako danas.

Dok su ga onda poštivali, zvali "Gospodine Bogićeviću", tretirali, hvalili i kritikovali jednako kao i Bošnjaka i svakoga drugog, danas ga već zovu Bogy, kao da je neki 14godišnji balavac koga šalju po cigare.

Po tom se vidi koliko je danas sve to neiskreno i kako je sve postalo parodija one multikulturalnosti od prije 30 godina
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22606
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12976 times
Been thanked: 12626 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by Dori » 22 Aug 2022, 06:40

De ba Nazife, nemoj kvariti temu….Pusti se sad tih priča…
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42829
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14103 times
Been thanked: 12690 times
Status: Online

Re: Lana Pudar

Post by Masamune » 22 Aug 2022, 06:45

😑
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2284 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by Skin » 22 Aug 2022, 08:40

smaras. opsjednut si sa fgr, nikad nisam nigdje cula da je neko toliko opterecen tom fgr konstrukcijom kao na forumu, to ne postoji.

User avatar
edo_79
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7173
Joined: 30 Aug 2019, 12:13
Mood:
Has thanked: 374 times
Been thanked: 1019 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by edo_79 » 22 Aug 2022, 09:02

Naseef Mushroom wrote: 22 Aug 2022, 05:52 Pa i napisao sam da su neutralni mediji objavili ko je njena trenerica više puta, ja govorim o suživotašima. I ako ima jedan komentar o njenoj trenerici dobija se na to odmah 50 komentara Tate Velija kako je cool.

Da je plivačici ime Selma a da joj je trenerica neka Suzana ne bi prestajali komentari o njenoj trenerici a Selminog babu ne bi niko ni pomenuo.
Da sam u pravu dokazuju tolike euforije kod trenera Srba i Hrvata u BH košarci, rukometu i odbojci iz prošlosti.

Koliko god srpski i hrvatski portali koriste ovaj momenat u prebrojavanju krvnih zrnaca tako radi i FGR , samo na drugačiji način. Ne tretiraju Nebošnjake kao ravnopravne već se ponašaju kao da igra mečka.

Mene bi, da sam Srbin ili Hrvat u većinski bošnjačkim sredinama uvrijedilo kao osobu kada se FGR prema Bošnjacima pomašaju normalno a oko mene skakću kao tinejdžerka kada vidi Justina Biebera, to bi mi dalo do znanja da ne poštuju mene kao osobu već me samo koriste da dokažu drugima kako su veličanstveni i kakve su antifašiste.

Time baš FGR ubija i zadnju nadu multikulturalnosti. Najbolje je se vidjelo kod Bogića Bogićevića, kako su ga tretirali prije 30 godina i kako danas.

Dok su ga onda poštivali, zvali "Gospodine Bogićeviću", tretirali, hvalili i kritikovali jednako kao i Bošnjaka i svakoga drugog, danas ga već zovu Bogy, kao da je neki 14godišnji balavac koga šalju po cigare.

Po tom se vidi koliko je danas sve to neiskreno i kako je sve postalo parodija one multikulturalnosti od prije 30 godina
Jarane moraš li ti svaku temu usrat matere ti tvoje? I gdje izvadi Bogića Bogičevića jadan ne bio, u odsustvu bilo kakvih argumenata da potvrdiš te tvoje budalaštine hvataš se svega što ti pod ruku padne ..... odnekud mi poznat taj tvoj stil nazife .... da nećeš i ti sad počet palamudit kako nezna FGR kako je djeci kupit knjige za škole, kako je teško nabavit ogrev za drva, itd .. :cudi
"Znaš li šta je najlepše u životu? Želja, prijatelju."

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by harlekin » 22 Aug 2022, 10:03

Ja bi ovo vase laprdanje sve obriso,tema je dijete jedno koje je vece od nas sviju zajedno ovdje,divite se curi i kraj price.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by Naseef Mushroom » 22 Aug 2022, 10:08

Ja userem i kvarim temu? Pa to vi suživotaši radite od samog starta kod svakog Srbina i Hrvata koji se odluči za BiH.
Umjesto da se fokusiraju na Lanu, BH sportašicu, počeo je se otac forsirati, već su ga počeli zvati Tata Dali, na kraju će on postati popularniji od kćerke.
Gdje su očevi od Džeke, Pjanića, Muse, Tuke, Cerićke ili ijednog člana sjedeće odbojke? Naravno da oni nisu nikome interesantni.

Okupi se mlada reprezentacija košarke da slavi, umjesto da sve igrače ravnopravno tretiraju, onaj međed Topalbećirević urla na sav glas "Evo Njegoša sa Pala! Sa Pala je Njegoš!".

Pojavi se novo lice na političkoj sceni sa Mirsadom Hadžikadićem i niko ništa, pojavi se Predrag Kojović i svi padaju u ekstazu.

Vratio se Bogić Bogićević, umjesto da ga tretiraju sa poštovanjem bar zbog godina " Gospodine Bogićeviću, čast nam je ako bi bili naš gradonačelnik" suživotaši ga časte sa nazivima poput Bogy.

I ovo malo Srba i Hrvata koji se odluče za BiH vi im ogadite državu jer ih tretirate kao osobe sa posebnim potrebama umjesto da ih tretirate ravnopravno i onda imate obraza da optužite druge da su izdali ideju građanske Bosne i Hercegovine.
Ponašajte se više prema tim ljudima kao prema ljudskim bićima.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by insomnia » 22 Aug 2022, 10:14

😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80502
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7169 times
Been thanked: 11619 times
Status: Online

Re: Lana Pudar

Post by spacebound » 22 Aug 2022, 10:24

Nevjerovatno :grana
Exchan ❌️

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by Maja » 22 Aug 2022, 11:00

Pa nije da nije u pravu.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22606
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12976 times
Been thanked: 12626 times
Status: Offline

Re: Lana Pudar

Post by Dori » 22 Aug 2022, 12:43

Maja wrote: 22 Aug 2022, 11:00 Pa nije da nije u pravu.
Ma nebitno vise ko je u pravu, ko nije…Ali možemo bar ovu temu ostaviti bez ko je čiji, kako se kome zove otac, trener, FGR i jednostavno slaviti uspjeh ove djevojčice.
Konačno jedna pozitivna stvar za Bosnu koja nam svima treba :srce
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53902
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15226 times
Status: Online

Re: Lana Pudar

Post by HAVANA » 22 Aug 2022, 12:54

Naravno da je pozitivno.I uspjeh i to sto se istice...Upravo ih tim i treba bost u oci.Jebo im teheran... mater usta...
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

Post Reply

Return to “Ostali sportovi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests