Ispovijest prevarene žene….

Sve o muževima, svekrvama, punicama, djeci.

Moderator: spacebound

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31672
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2691 times
Been thanked: 5144 times
Status: Online

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Matan » 20 Dec 2021, 23:46

Jebote kad se sjetim Silvie Krystel, u onoj pletenoj stolici rasireni nogu..
bacao ko Nora..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120484
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7931 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Krokodil Behko » 20 Dec 2021, 23:51

animals wrote: 20 Dec 2021, 23:46 Jebote kad se sjetim Silvie Krystel, u onoj pletenoj stolici rasireni nogu..
bacao ko Nora..

Naravno. E sad jebiga, napisao sam o njoj, svoj vjerovatno najlajk post, na ovom forumu, ne mogu bolji od toga, pa ću ga samo reprizirati.


Krokodil Behko wrote:Oh...! Predraga moja Kristel. Sjećam se, djeca smo bili kad smo gledali kino plakat za tvoj film na uglu kod Dželilijeve slastičarnice. Ama tak smo doznali da smo u grijehu začeti i da ne bi trebali shvatati ozbiljno, namrgodjene roditelje što u večernjim satima u televizor psuju svaki put kad se dvoje poljube... Ja sve mislio da je to grijeh ravan ubistvu ili cinkarenju raje.

Slučajno gledali nešto stariju raju na basketu i čekali na "naš djir" kad se lopta odbi i ravno preko aut linije.. bup!...u jednog od nas. A jedan od tih starijih zavika: "Pa što je ne vratiš haman te otac mutava napravio!?" Zgledasmo se ne shvatajući kako to on misli da otac pravi djecu... Nedugo zatim, doznali smo a ujedno i osjetili "zov prirode"... Oh predivna Kristel, ti si prva na koju smo drkali...

Nismo mogli slagati da smo imali produženu nastavu pa čak ni da su nas poslali na dopunsku nastavu jer to više nije prolazilo. Nas ni na dopunsku nisu prihvatali bez odobrenja roditelja.. Nikome nismo bili potrebni. Izbacili su nas i iz vatrogasnog jer smo gledali tamošnji TV na nepristojan način, mrzila nas je kafe kuharica a i nismo baš bili neki talenti za trube. Ipak nas to nije spriječilo da i dalje lažemo da u predvečernjim satima sviramo trube u vatrogasnom.

Tako je bilo i te večeri kad smo išli da gledamo tebe...tebe nestvarnu i prelijepu.. majku svih naših erotskih poganija i fantazija. Sa neopisivom bolom u grudima gledasmo tvoje tijelo na platnu ne vjerujući da smo za taj užitak, preskočili tek par doručaka a zbog izvjesnih problema sa parama za ulaznice. Svaki tvoj pokret, u mračoj sali, izazivao je poplavu emocija.. mislim da sam čuo uhkanje..ahkanje i poneki krik iza sebe. jedan lik ispred, naglo je ustao i istrčao kroz vrata. Nije se ni vraćao. Šta li ga je omelo toliko da ne odgleda do kraja boginju pubertetskih strasti? Možda isto ono što i nas u povratku sa projekcije..

Čim smo došli u mračni Muje Sere sokak, Odjednom nas je sve redom spopala "pišalina". Stajali smo u mraku sa kitama u rukama i piljili u nebo misleći na tebe, predraga Kristel. Ma normalno da smo te ugledali na nebu. Ti si bila najsjajnija zvijezda našeg (jedva)tinejdžerskog neba. Ugledali smo te i u snovima. A koga bi drugog? Blještavija od bilo kakvog flipera i ljepša od bilo kakve fudbalske lopte.. Taman toliko nestvarna da te nismo ni zamišljali bilo gdje u toj jugoslaviji jer je sve bilo otrcano i jadno u poredjenju sa tvojim sisama. Ne vjerujem da ćemo te zaboraviti draga Kristel.
online

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22634
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 13009 times
Been thanked: 12662 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Dori » 21 Dec 2021, 06:30

Zagorka wrote: 20 Dec 2021, 22:57
Dori wrote: 20 Dec 2021, 18:33

Ma pusti bona….Ovako se sa sve izmjesa….Zanimljiva je i ovako tema. Jedino ako hoćete mogu promjeniti naslov….Mada je sve to tu negdje ;)
Pa fino sam zamolila sinoc bona :D.
Mogo je naslov bit životna iskušenja, ili dati ili ne dati.

:ooo
:D.
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Skin
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5761
Joined: 19 Sep 2019, 15:46
Has thanked: 1872 times
Been thanked: 2286 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Skin » 22 Dec 2021, 14:15

Laser wrote: 20 Dec 2021, 15:29
Skin wrote: 20 Dec 2021, 13:46
vau. dati mu pola vremena djecu je teret? i osveta? "zayebala ga".
case closed :D.
Sadržaj posta ti je kao kod one nesretne Zizi ili kao u bilo kojeg Avazovog novinara. Nema nikakvog dodira sa suštinom. :D

Dotična hanuma je živjela sa tim likom 15 godina, zna ga u dušu. Jasno joj je da ne želi djecu, sama je kazala da ih je prihvatio na sudu samo zbog stida od okoline.

Djeca se takvima ne povjeravaju, pa makar im bio otac ili majka. Ne povjeravaju se čak ni na samo tri sata nekoj neodgovornoj dadilji.

Hanuma je namjerno uvalila djecu osobi za koju zna da je neodgovorna, nesposobna i da ih ne želi, samo da bi se osvetila švalerčini.

Da je išta bolja od švalerčine, kazala bi na sudu da je lik nesposoban za brigu o djeci. Ali, briga nju za djecu, važna je jeftina osveta. To je na kraju pisanije i naglasila.

Vrlo zrelo i nadasve materinski.

I tebi namaste. :D.
ne volim pricati s ljudima koji ironisu i ubacuju nekakve cinicne komentare, skroz bespotrebno.

ali :ok
to sto je on nju prevario ne znaci da nece biti odgovorniji roditelj. mi ne znamo kakvi su oni kao ljudi i roditelji svojoj djeci, zato mi je bezveze to analizirati i tu traziti nekakva uporista za argumentaciju. jer ne znam stvarno kako mogu sopstvena djeca biti teret. i ako i ti kao otac moras da ih odgajas, kako je to osveta? jos si rekao, ucinila ga neprivlacnim time sto je uradila. svasta :roll

ja sam se fokusirala na postupak, njen postupak u ovoj situaciji. cinjenica je da je pronasla rjesenje kojim on preuzima i odgovornost i roditeljsku ulogu. to su njegova djeca.

to moze samo izdobriti :)

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27248
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14261 times
Been thanked: 14596 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by ironman » 22 Dec 2021, 15:49

Mutevelija wrote: 20 Dec 2021, 23:01 Ovaj forum je ide pravcem da se zove umjesto bosanski forum jebacki forum, svaka druga trma jebacine.

Sprcani forum.

Bestidni forum
Tebe zulja bosanski..Da li pise bosnjacki uletio bi objasnit Zagorki ko Pizaro u ofsajd :D.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Mutevelija » 22 Dec 2021, 17:38

ironman wrote: 22 Dec 2021, 15:49
Mutevelija wrote: 20 Dec 2021, 23:01 Ovaj forum je ide pravcem da se zove umjesto bosanski forum jebacki forum, svaka druga trma jebacine.

Sprcani forum.

Bestidni forum
Tebe zulja bosanski..Da li pise bosnjacki uletio bi objasnit Zagorki ko Pizaro u ofsajd :D.
Ne zzulja
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Hurija » 22 Dec 2021, 18:18

:D

Taj se Babo kurvo nek ispašta,posebno mi se sviđa podjednako starateljstvo nad oboje djece .
Ostalo je cutanje.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Pasaga » 22 Dec 2021, 18:52

Hurija wrote: 22 Dec 2021, 18:18 :D

Taj se Babo kurvo nek ispašta,posebno mi se sviđa podjednako starateljstvo nad oboje djece .
treba sabura,kad nemogne,nece
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Zagorka » 22 Dec 2021, 23:17

ironman wrote: 22 Dec 2021, 15:49
Mutevelija wrote: 20 Dec 2021, 23:01 Ovaj forum je ide pravcem da se zove umjesto bosanski forum jebacki forum, svaka druga trma jebacine.

Sprcani forum.

Bestidni forum
Tebe zulja bosanski..Da li pise bosnjacki uletio bi objasnit Zagorki ko Pizaro u ofsajd :D.

Ma ne bi.
Puj to.
Gluho bilo.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Taare
greatest
greatest
Posts: 32341
Joined: 19 Nov 2019, 13:51
Has thanked: 6107 times
Been thanked: 4410 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Taare » 24 Dec 2021, 12:01

Dijele starateljstvo? Jbo takvog babu i sud koji donese takvu presudu.
da neka odvede moje dijete? Oj bože :grana
Svi mi se morete obratit

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Vanilla » 24 Dec 2021, 22:10

Ovako, na prvu djeluje fer postupak. Ali samo na prvu! Ono, u stilu, e neka! Medjutim...

Na svako slijedece razmisljanje o ovome postupku, postaje sve vise jasnije da je rijec o osvetnickom postupku i sav prethodni opis situacije gubi smisao i fer igru nakon Ta žena ga je ostavila...

Klasicno kockanje sa djecom i osujeceni ego njegovim postupkom. Ne vidim nista dobro u ovome, cak naprotiv, osim ako su se djeca izjasnila da im tako odgovara, u sta cisto sumnjam, jer se takvim cimanjem vrlo lako gubi ustaljena i cvrsta organizacija svih njihovih zivotnih aktivnosti.

Na kraju krajeva, niko nikoga ne moze natjerati da ima osjecaj za odgovornost. To je samo dodatno produbljivanje netrpeljivosti, bijesa i cega vec jos.
Nista dobro tu nije za djecu.
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 24247
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 6289 times
Been thanked: 5500 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Zizi » 24 Dec 2021, 23:00

Da su djeca i ostala samo sa majkom, opet su razvodom roditelja izgubili ustaljenu oraganizaciju svojih aktivnosti.

Niko od nas ne može uraditi dobru procjenu ovakvog rješenja, jer nema stvarni uvid u cjelokupan slučaj.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56084
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1969 times
Been thanked: 5805 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Duminjo » 24 Dec 2021, 23:05

Da se meni ovo desi, trazio bih da budu djeca ili kod mene ili kod nje..
pola - pola je izivljavanje nad djecom

User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18024
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4103 times
Been thanked: 5653 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Vanilla » 24 Dec 2021, 23:06

Procjenjujemo 🤭 na osnovu onoga sto znamo, tj. sta smo procitali. Ni manje ni vise do onoliko koliko je materijala dala za procjenu.
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26738
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14862 times
Been thanked: 3968 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Veca » 24 Dec 2021, 23:07

...ovo su djeca odabrala ovako, ne vjerujem da je ona sama odlucila! ...djeca su dovoljno stara!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56084
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1969 times
Been thanked: 5805 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Duminjo » 24 Dec 2021, 23:11

Veca wrote: 24 Dec 2021, 23:07 ...ovo su djeca odabrala ovako, ne vjerujem da je ona sama odlucila! ...djeca su dovoljno stara!
Djeca sa 12 i 14 nisu dovoljno stara. Djeca su.

Moj bivši je poludio, očekivao je da preuzmem brigu o njima, a da on bude vikend-tata. Kada je došlo vrijeme da pregovaramo o starateljstvu, ja sam rekla da ne želim alimentaciju, nego da brigu o djeci dijelimo pola pola. On od sramote prema djeci i svojim roditeljima nije imao argument protiv toga, pristao je

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26738
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14862 times
Been thanked: 3968 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Veca » 24 Dec 2021, 23:16

...Duminjo, nisam rekla da su djeca odrasla, nego dovoljno odrasla! ...sa malom djecom je drugacije, ona se jadna uopce ne pitaju, niti razumiju! ...i dobro je da ostanu kod jednog roditelja/mame, vikendima, god. kod tate! ...jerbo bi bila skroz izgubljena!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
MunDzi
Svadjalica
Svadjalica
Posts: 19015
Joined: 26 Jan 2020, 16:50
Has thanked: 715 times
Been thanked: 1390 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by MunDzi » 24 Dec 2021, 23:18

Duminjo wrote: 24 Dec 2021, 23:11
Veca wrote: 24 Dec 2021, 23:07 ...ovo su djeca odabrala ovako, ne vjerujem da je ona sama odlucila! ...djeca su dovoljno stara!
Djeca sa 12 i 14 nisu dovoljno stara. Djeca su.

Moj bivši je poludio, očekivao je da preuzmem brigu o njima, a da on bude vikend-tata. Kada je došlo vrijeme da pregovaramo o starateljstvu, ja sam rekla da ne želim alimentaciju, nego da brigu o djeci dijelimo pola pola. On od sramote prema djeci i svojim roditeljima nije imao argument protiv toga, pristao je
U tim godinama su dovoljno stara da im treba podjednako prisustvo i oca i majke. Dakle, nisu bebe pa da im je majka "bitnija" od oca.

Podjednako starateljstvo je najbolje za djecu pod uslovom da djeca tako i hoce.

A iskreno, tuzno je ako je on prihvatio pola starateljstva nad vlastitom djecom zbog srama, a ne iz normalne zelje da budes sa rodjenom djecom.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26738
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14862 times
Been thanked: 3968 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Veca » 24 Dec 2021, 23:19

...jbt. ja da sam se rastavila, a djeca mi bila ovih godina i onda naredila pola, pola, razbili bi i mene i stan mi u mene! :ha
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56084
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1969 times
Been thanked: 5805 times
Status: Offline

Re: Ispovijest prevarene žene….

Post by Duminjo » 24 Dec 2021, 23:40

MunDzi wrote: 24 Dec 2021, 23:18
Duminjo wrote: 24 Dec 2021, 23:11

Djeca sa 12 i 14 nisu dovoljno stara. Djeca su.

Moj bivši je poludio, očekivao je da preuzmem brigu o njima, a da on bude vikend-tata. Kada je došlo vrijeme da pregovaramo o starateljstvu, ja sam rekla da ne želim alimentaciju, nego da brigu o djeci dijelimo pola pola. On od sramote prema djeci i svojim roditeljima nije imao argument protiv toga, pristao je
U tim godinama su dovoljno stara da im treba podjednako prisustvo i oca i majke. Dakle, nisu bebe pa da im je majka "bitnija" od oca.

Podjednako starateljstvo je najbolje za djecu pod uslovom da djeca tako i hoce.

A iskreno, tuzno je ako je on prihvatio pola starateljstva nad vlastitom djecom zbog srama, a ne iz normalne zelje da budes sa rodjenom djecom.
U Tim godinama djeca idu u skolu i pocinje se kovati njihova buducnost. Jedan od najbitnijih perioda jedne osobe kojoj tada treba olaksati a ne otezati. Znaci, ne treba im da idu tri dana u skolu od mama pa dva od tate. Pa sljedece hefte dva od mame a tri od tate. Zar im nije dovoljno obaveza u skoli, plus ako imaju neke vannastavne aktivnosti? E treba ih jos zamarati i time gdje zive i zasto zive pola pola pa objasnjavaj posebno sa babom sta se desava u skoli, pa objasnjavaj posebno istu stvar i sa mamom. Gubljenje mnogo vremena, zivaca i energije koju bi ta djeca trebala usmjeriti na neke druge stvari.
Pojednostavljeno, ova djeca imaju duplo više domace zadace od ostale djece.. i to bespotrebne zadace samo jer je proradio neciji egoizam.


U tekstu ne pise nigdje sta su djeca zeljela.

U tekstu je navedena samo jedna strana price, njena. Po ostatku price i cinjenici da djecu koristi kao oruzje kojim ce se svetiti bivšem, ne vjerujem joj. Plus, ovo javno iznosenje privatnog zivota, ne samo svoga vec i od djece, mi daje za pravo da joj nista ne vjerujem. Zato ovo, kako je on prihvatio pola roditeljstva od neke sramote, jer ona to kaze, pada u vodu.

Sa druge strane, rekoh vec, da mi se ovo desi, trazio bih na sudu onda da djeca budu uvijek kod mene Pa neka ona bude vikend Mama. Takvim stavom bi i on pokazao da je ispravan otac. Ovako, haman ni on nije dobar Ali opet ne znamo njegovu stranu price Pa ga necu kuditi.

Da Sam sudija, njoj bih uzeo djecu.. neka gospodja ima vremena za sebe.

Djeca od 12 i 14 su djeca za koju su roditelji odgovorni. Da 12 i 14 ne mogu djeca odluciti nista na svoju ruku. I trebaju u tom periodu zivota osobu koja ce im biti oslonac a ne roditelje kojima ce smetati..
Svaka budala rodi ili napravi dijete. Valja ga odgojiti

Post Reply

Return to “Brak & Porodica”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests