Izjave poznatih ljudi o seksu: 'Volim ga u troje, s dvije žene', 'Za mene je seks dokaz moći'

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51781
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19319 times
Been thanked: 22025 times
Status: Online

Izjave poznatih ljudi o seksu: 'Volim ga u troje, s dvije žene', 'Za mene je seks dokaz moći'

Post by Zanki » 21 Dec 2021, 09:08

Svatko drugačije doživljava seks i poruku koju on nosi. Slavni pisci, glumci, pjevači i niz drugih poznatih osoba imaju zanimljiva stajališta o seksu. Nad nekima ćete se zamisliti, a neka će vas nasmijati

Marilyn Monroe: Seks je dio prirode. Ja sam u skladu s prirodom.

Gloria Steinem: Slobodna žena je ona koja ima seks prije braka i posao nakon.

Amy Schumer: Mislim da me nazivaju seksualnom komičarkom samo zato što sam žena. Muškarac bi se mogao popeti ovdje (na pozornicu) i doslovno izvući svoj alat i ljudi bi rekli: 'On je mislilac',

Woody Allen: Seks bez ljubavi je besmisleno iskustvo, ali što se tiče besmislenih iskustava, vraški je dobro.

Nora Efron: U mojoj seks fantaziji, nitko me nikad ne voli zbog mog uma.
Image
Russell Brand: Volim u troje s dvije žene, ne zato što sam cinični seksualni grabežljivac. O ne! Već zato što sam romantičar. Tražim 'onu pravu'. I brže ću je pronaći ako ću na audiciji imati po dvije žene.

Andy Warhol: Seks je uzbudljiviji na ekranu i između stranica nego između plahti.

Ryan Reynolds: Želim zahvaliti svojoj supruzi, Blake. Sve što radim je da je nasmijem, a posebno seksam!
Henry Miller: Imati je ovdje u krevetu sa mnom, kako uz mene diše, njezinu kosu u mojim ustima - to smatram pravim čudom.

Sue Johanson: Seks je... savršeno prirodan. To je nešto što je ugodno. To je ugodno i poboljšava odnos. Pa zašto ne naučimo što više o tome i ne postanemo ugodni sa sobom kao seksualnim ljudskim bićima jer smo svi seksualni?
Image
Dennis Rodman: Ako namjeravate imati spolni odnos, koristite kondom.

Havelock Ellis: Seks leži u korijenu života i nikada ne možemo naučiti poštovati život dok ne razumijemo seks.

Swami X: Seks nije odgovor. Seks je pitanje. 'Da' je odgovor.

Groucho Marx: Sjećam se kada sam prvi put imao seksualni odnos - zadržao sam račun.

Rihanna: Za mene, seks je moć. Moćno je kad ga imate zato jer ga želite.
Image
Markiz de Sade: Seks je jednako važan kao i jelo ili piće i trebali bismo dopustiti da se jedan apetit zadovolji s minimalno suzdržanosti ili lažne skromnosti nego drugi.

Oscar Wilde: Sve na svijetu se vrti oko seksa osim seksa. Seks je stvar moći.

Deepak Chopra: Seks se uvijek odnosi na emocije. Dobar seks odnosi se na slobodne emocije, loš seks je o blokiranim emocijama.

Hugh Hefner: Izdavanje sofisticiranog muškog časopisa činilo mi se najboljim mogućim načinom da ispunim san koji sam gajio još od tinejdžerske dobi: imati puno seksa.
Image
Angelina Jolie: Mislim da je smiješno da smo bili slobodniji po pitanju seksualnosti u 4. stoljeću prije naše ere nego danas. To je uznemirujuće.
Image
David Duchovny: Seks je sjajan do smrti, ali nikad nije tako sjajan kao kad si bio dijete, kad je bio misterij.

Joan Rivers: Prošlo je toliko vremena otkako sam imala seks da sam zaboravila tko koga veže.

Chris Rock: Čovjek je u osnovi vjeran ovisno o tome kakve su mu mogućnosti.
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

The 51st State
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8476
Joined: 24 Feb 2021, 13:14
Has thanked: 849 times
Been thanked: 1008 times
Status: Offline

Re: Izjave poznatih ljudi o seksu: 'Volim ga u troje, s dvije žene', 'Za mene je seks dokaz moći'

Post by The 51st State » 21 Dec 2021, 09:13

Zanimljiva lista individua, ne da mi se brojati ali cijenim da je 90posto ovih sto su dali izjave jal drogasi jal alkosi jal perverzanjaci.

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84424
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11051 times
Been thanked: 16592 times
Status: Offline

Re: Izjave poznatih ljudi o seksu: 'Volim ga u troje, s dvije žene', 'Za mene je seks dokaz moći'

Post by Fuddo » 21 Dec 2021, 09:14

Hamdija, mesar
-i muhu u letu
Dozvolite da se obratimo

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51781
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19319 times
Been thanked: 22025 times
Status: Online

Re: Izjave poznatih ljudi o seksu: 'Volim ga u troje, s dvije žene', 'Za mene je seks dokaz moći'

Post by Zanki » 21 Dec 2021, 09:14

Dabome to je dio shoubiZa di je i tema o istom svitu, hvala na paznji
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

User avatar
Šabović Adis
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11281
Joined: 06 May 2021, 19:30
Has thanked: 1936 times
Been thanked: 2121 times
Status: Offline

Re: Izjave poznatih ljudi o seksu: 'Volim ga u troje, s dvije žene', 'Za mene je seks dokaz moći'

Post by Šabović Adis » 30 Dec 2021, 19:53

Imo sam i ja seksx. :o
Ne mereeee 👉👌

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11838
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2929 times
Been thanked: 2599 times
Status: Online

Re: Izjave poznatih ljudi o seksu: 'Volim ga u troje, s dvije žene', 'Za mene je seks dokaz moći'

Post by Naseef Mushroom » 30 Dec 2021, 23:50

Zmaj od Šipova: Ja ga moram uštekati.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests