Ella Dvornik

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80652
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Ella Dvornik

Post by spacebound » 26 May 2022, 07:15

Hrvatska influenserica Ella Dvornik na Instagramu je podijelila snimke koji bilježe njenu fizičku transformaciju nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja.


Na svom profilu Dvornik je podijelila fotografiju koja pokazuje kako je izgledala prije početka intenzivnih treninga u julu prošle godine, ali i onu koja bilježi kako njeno tijelo izgleda danas.

Pozirajući u donjem vešu i crop top majici influenserica je pokazala sada isklesane trbušne mišiće uz prilično vitke noge.



"Vrijeme je da ubacimo u petu brzinu", napisala je u opisu objave.

Također, naglasila je kako će uskoro biti godina dana otkako je počela trenirati, ali i da je započela s vježbanjem usred ljeta što "nije baš tipično".


"Nisam požalila", zaključila je nakon poređenja fotografija koje prikazuju znatnu promjenu.
Početkom godine sa svojim pratiocima podijelila je kako napreduje njeno fitness putovanje poručivši kako je za promjene potrebno vrijeme.

Objasnila je kako je mislila da do idealne forme može stići za dva mjeseca, ali da to nije bio slučaj.


klix.ba
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Sioux
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5154
Joined: 20 Nov 2021, 21:20
Has thanked: 1125 times
Been thanked: 1269 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by Sioux » 26 May 2022, 08:37

Folira, zategla se od koksa.. šaim se, simpatična je Elica :andjeo
Pogled Joca Vujičića

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43019
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14213 times
Been thanked: 12781 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by Masamune » 26 May 2022, 08:38

Kakve ba ovo vijesti postavljate zadnjih dana...
Who cares.
Pa preboze
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by gospođa Brams » 26 May 2022, 08:43

Super za Ellu ali bilo bi jos bolje kad bi barem upola toliko truda ulozila o brigu o kilazi i zdravlju vlastite kceri koja vec sada po svim parametrima spada u pretilo dijete, i vjerojatno ce jadna i u starijoj dobi vuci probleme s kilama i nezdravim odnosom s hranom.
Kad tu cinjenicu uzmem u obzir ovo sta ona radi mi je uzasno degutatno. Na sebe pazi, prehrana, vjezbanje, a dijete jadno pretilo i tovi ju 👎
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54053
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15291 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by HAVANA » 26 May 2022, 08:44

Koliko je njoj godina sad,ko curica a i rodila i sve?
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 54053
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1927 times
Been thanked: 15291 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by HAVANA » 26 May 2022, 08:45

gospođa Brams wrote: 26 May 2022, 08:43 Super za Ellu ali bilo bi jos bolje kad bi barem upola toliko truda ulozila o brigu o kilazi i zdravlju vlastite kceri koja vec sada po svim parametrima spada u pretilo dijete, i vjerojatno ce jadna i u starijoj dobi vuci probleme s kilama i nezdravim odnosom s hranom.
Kad tu cinjenicu uzmem u obzir ovo sta ona radi mi je uzasno degutatno. Na sebe pazi, prehrana, vjezbanje, a dijete jadno pretilo i tovi ju 👎
Mame su poznate po prejedanju djece :grana Joj sta je moja radila,ako ne jede il nesta to je drama bila,svjetskih razmjera.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13587
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4285 times
Been thanked: 5092 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by pizarro » 26 May 2022, 08:47

svaka cast za disciplinu.
koliko je covjek danas izlozen hrani, da li na netu ili uzivo, fakat je tesko ostati karakter i paziti sta i koliko se jede :oo

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96699
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34627 times
Been thanked: 21271 times
Contact:
Status: Online

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by Rum » 26 May 2022, 08:49

Satrat
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13587
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4285 times
Been thanked: 5092 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by pizarro » 26 May 2022, 08:57

ovo su joj kcerke?
djeca normalno izgledaju, kako ova gore opisa, ja mislio izgledaju kao ona michelin-lutka.


User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80652
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by spacebound » 26 May 2022, 08:57

Chan wrote: 26 May 2022, 08:38 Kakve ba ovo vijesti postavljate zadnjih dana...
Who cares.
Pa preboze
Pa stavi ti bolje, ko ti brani :mmm
Mene je fasciniralo kako se transformisala.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43019
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14213 times
Been thanked: 12781 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by Masamune » 26 May 2022, 09:02

spacebound wrote: 26 May 2022, 08:57
Chan wrote: 26 May 2022, 08:38 Kakve ba ovo vijesti postavljate zadnjih dana...
Who cares.
Pa preboze
Pa stavi ti bolje, ko ti brani :mmm
Mene je fasciniralo kako se transformisala.
Bona to je moglo stati i u samo kažem, a ne da ovome bude posvećena cijela tema.

:mmm

et odoh prije nego što mi uputiš ljutit odgovor
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by gospođa Brams » 26 May 2022, 09:03

Ne zelim stavljati nelaskave slike na kojima se vidi da ide u pretilost iz postovanja prema djetetu, al starija kcer je prekomjerne tezine vec dugo, pogotovo u usporedbi s mladom koja ima normalnu kilazu. Ocito dijete voli vise jesti, a njoj je najlakse joj pustiti da jede sta hoce, dok ona sebi pazi na svaki zalogaj, ide na zamrzavanje sala, nove zube, nos, filere, a dijete nek se prezderava i deblja.
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80652
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by spacebound » 26 May 2022, 09:03

Chan wrote: 26 May 2022, 09:02
spacebound wrote: 26 May 2022, 08:57

Pa stavi ti bolje, ko ti brani :mmm
Mene je fasciniralo kako se transformisala.
Bona to je moglo stati i u samo kažem, a ne da ovome bude posvećena cijela tema.

:mmm

et odoh prije nego što mi uputiš ljutit odgovor
Evo da brze odes :andjeo

Image
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43019
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14213 times
Been thanked: 12781 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by Masamune » 26 May 2022, 09:04

Nema mršavih, ima samo neistreniranih :oo
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96699
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34627 times
Been thanked: 21271 times
Contact:
Status: Online

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by Rum » 26 May 2022, 09:07

gospođa Brams wrote: 26 May 2022, 09:03 Ne zelim stavljati nelaskave slike na kojima se vidi da ide u pretilost iz postovanja prema djetetu, al starija kcer je prekomjerne tezine vec dugo, pogotovo u usporedbi s mladom koja ima normalnu kilazu. Ocito dijete voli vise jesti, a njoj je najlakse joj pustiti da jede sta hoce, dok ona sebi pazi na svaki zalogaj, ide na zamrzavanje sala, nove zube, nos, filere, a dijete nek se prezderava i deblja.
Na babu i babo krha ima stomacinu
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13587
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4285 times
Been thanked: 5092 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by pizarro » 26 May 2022, 09:10

da dijete smara strogom ishranom, bilo bi da je grozan roditelj, kako moze muciti dijete na takav nacin.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80652
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by spacebound » 26 May 2022, 09:14

gospođa Brams wrote: 26 May 2022, 09:03 Ne zelim stavljati nelaskave slike na kojima se vidi da ide u pretilost iz postovanja prema djetetu, al starija kcer je prekomjerne tezine vec dugo, pogotovo u usporedbi s mladom koja ima normalnu kilazu. Ocito dijete voli vise jesti, a njoj je najlakse joj pustiti da jede sta hoce, dok ona sebi pazi na svaki zalogaj, ide na zamrzavanje sala, nove zube, nos, filere, a dijete nek se prezderava i deblja.
Nije to bas tako lako prosuditi sa strane.
S mojim malim ide pretio djecak u razred, majka pazi sta on jede, svaki dan setaju 10 do 14 km, vozi bicikl, ide na karate, sve da bi smrsao, a djecak ne mrsa.
Pa evo ja. Ne mogu kg da smrsam i gotovo. Brojala kalorije, vrtim se oko 1200 dnevno, bukvalno svega sto volim sam se odrekla( bijelo brasno odavbo ne komzumiram, grickalice isto) pocela vjezbati i nema sanse. Hormone provjeravala, u redu su. Nije nam svima isti metabolizam zato ne mozemo ni svi isto.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80652
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7232 times
Been thanked: 11708 times
Status: Online

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by spacebound » 26 May 2022, 09:15

pizarro wrote: 26 May 2022, 09:10 da dijete smara strogom ishranom, bilo bi da je grozan roditelj, kako moze muciti dijete na takav nacin.
Upravo. Ovu zenu okolina osudjuje, a ona se trudi za zdravlje svog djeteta i ja je podrzavam.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

gospođa Brams
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10179
Joined: 10 Jun 2012, 21:23
Has thanked: 127 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by gospođa Brams » 26 May 2022, 09:15

pizarro wrote: 26 May 2022, 09:10 da dijete smara strogom ishranom, bilo bi da je grozan roditelj, kako moze muciti dijete na takav nacin.
Da, jer ne postoji nista izmedu tovljenja djeteta i strogog rezima prehrane i gladovanja.
Tijelo pamti prekomjernu kilazu u prvim godinama zivota i pretilost jako cesto zapocinje bas u samom djetinjstvu i kasnije se jako tesko rjesava.
Al neka, nek se djeca tove i nek im visi trbusina i imaju 3 podbratka, to je sasvim normalno, pa nece valjda biti gladno...dok mama ide na zamrzavanje sala :valja
Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Ella Dvornik pokazala kako izgleda nakon skoro godinu dana intenzivnog vježbanja

Post by insomnia » 26 May 2022, 09:20

Chan wrote: 26 May 2022, 08:38 Kakve ba ovo vijesti postavljate zadnjih dana...
Who cares.
Pa preboze
Oni se vode onom “samo nek se okrece turbina”
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

Post Reply

Return to “Showbiz”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 83 guests