Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Islam, Budizam, Kršćanstvo, hodže, popovi....
User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by hopjoppe5 » 04 Aug 2022, 15:06


User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by carobnjak N » 04 Aug 2022, 16:14

oj šenco
ne vodi te algoritam u dobrom smijeru izgleda
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53873
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15217 times
Status: Online

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by HAVANA » 04 Aug 2022, 16:24

Objasnicu ti ja sve, samo da nesta zavrsim vamo.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by hopjoppe5 » 04 Aug 2022, 16:54

carobnjak N wrote: 04 Aug 2022, 16:14 oj šenco
ne vodi te algoritam u dobrom smijeru izgleda
izvini nisam znao da si Gibraeel doso na bosnaski forum

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by hopjoppe5 » 04 Aug 2022, 16:55

HAVANA wrote: 04 Aug 2022, 16:24 Objasnicu ti ja sve, samo da nesta zavrsim vamo.

"you will know them by the fruits that they bear" Bible Isus/Jesus/Isa

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53873
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15217 times
Status: Online

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by HAVANA » 04 Aug 2022, 17:02

hopjoppe5 wrote: 04 Aug 2022, 16:55
HAVANA wrote: 04 Aug 2022, 16:24 Objasnicu ti ja sve, samo da nesta zavrsim vamo.

"you will know them by the fruits that they bear" Bible Isus/Jesus/Isa
Enjfou. :djed
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by hopjoppe5 » 04 Aug 2022, 17:04

HAVANA wrote: 04 Aug 2022, 17:02
hopjoppe5 wrote: 04 Aug 2022, 16:55


"you will know them by the fruits that they bear" Bible Isus/Jesus/Isa
Enjfou. :djed
ili pricaj engleski ili pricaj bosanski

neznam jibberish

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12169 times
Contact:
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by Maja » 04 Aug 2022, 17:25

Pejgambere draaagi uradi nesto 🙄

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53873
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15217 times
Status: Online

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by HAVANA » 04 Aug 2022, 18:55

hopjoppe5 wrote: 04 Aug 2022, 17:04
HAVANA wrote: 04 Aug 2022, 17:02

Enjfou. :djed
ili pricaj engleski ili pricaj bosanski

neznam jibberish
Ik spreek geen engels en jij spreekt geen bosnische taal. Moeilijke situatie. Wij moeten oplosing vinden. :djed
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31580
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Online

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by Matan » 04 Aug 2022, 19:19

Tko je Pejgamber..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by Masamune » 04 Aug 2022, 19:21

Nije.

Danas bi Pejgamber nosao Armani odijela i pišao bi po sirotinji.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31580
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2680 times
Been thanked: 5127 times
Status: Online

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by Matan » 04 Aug 2022, 19:31

Pa uvijek se pisalo po sirotinji..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by hopjoppe5 » 04 Aug 2022, 19:50

Chan wrote: 04 Aug 2022, 19:21 Nije.

Danas bi Pejgamber nosao Armani odijela i pišao bi po sirotinji.
jel si ti to nekki Islamaphobe ili samo ignorant?

ako nemas respekt za muslimane danas i Islam respektuj barem kao covjek sta je Pejgamber uradio

u njegovo vrijeme su ljudi kad su imali kceri odma cim je bila rodzena stavili su je u zemlju jel toliko taj njihov arapski nomad society bio ppokraven

da su se bojali da ce im cerka njihv "honour" sramotiti kao sto vidis u indiji i pakistanu ked neka cerka imam momka otac je ubije kao "honour killing"

1400 prije u quran to je spominuto pita "sta ce ljudi rec na sudnjem dani kad cerka djete pita zao koji "wrong" ste me ubili toliko mlado"

znaci da je to bilo i on je to promjenkio ukinijo taj practise, dao zenama i svim nacijama isti "rights" sto pisu u kuranu (jel ti vjeruj daje to od boga ili od muhameda PBUH) da arap nije boljde od non arapa, i bjel od crnog nije neko bolji po boju koze ili nacije svako je jednak" to je 1400 godine prije sto je zapad to uopste skonoto

pejgamber muhammed njegovo prvo djete imo cerku, kad su oni stavljali svoju ceri u zemlju on je svoju pokazao support love i respect , namjerno pokazo arapima da je ona vrijedna kao musko djete i sposobna

druga stvar Muhammad je rodzen "orphan" umra mu mati kad je mu dala birth
otac je umro prije sto je bio rodzen on je rodzen "orphan' sa oboje strane

i ojnda na pocetku je bio prvi da oslobodi crnog slave sto se poznato zvaio Bilal

on je puno uradio za human right su 1400 godine prije danas kad lkjudi nisu imali pojma o to me u sred arabiji, bio je nepismen ali je donosio
citanje i pisanje arapima i vasnot biti naucen reako je "trazi znanje i ako trebas da ides do kine" i u to vrijeme i iz arabije da to kaze to je velika stvar koliko je bilo to vazno

promjenio cjelu arabiju od ljudi sto su svoju ceri ispod zemlje stavljali cim se rodila do freedom sa slaves do human rights, do inheritance sa zene

mozda to danas ne cinite se cpecijalno ali pomisli prije 1400 godina usred arabije gdje su bili ljudi naj gori sto mogu biti (kao eto ubijali cerku cim je rodzena) sve je to on promjneio uvezo higijenu jel musliman mora klanjati 5 puta na dan i svaki put prije uzmet abdest sto je isto ko pola kupanje

on je puno uradio za humanity zivota spaio promjenio stanje ljudi i drzave sto su bili toliko ispod scega da u to vrijeme Rumski carstvo je reklo njih ne treba ni pogledati (prije islama) onda kasnije se interesiro za njih

taj covjek Muhammad uradio je puno barem to respekitraj, jel 100 godina od danas kad smo ja i ti mrtvi i niko naz nezna ljudi ce idaljje pricati o muhamedu i sjeti ti se njega idalje ce njegova vjera i njegova knjiga ostati do kraj vremenea

respektiras einstein newtown ghandi socrates plat aristle da vinci i drugi a sto ne muhameda? jel barem kad svako nas zaboravi njege nece niko do kraja ovog naseg dunjaluka

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by hopjoppe5 » 04 Aug 2022, 20:04

Chan wrote: 04 Aug 2022, 19:21 Nije.

Danas bi Pejgamber nosao Armani odijela i pišao bi po sirotinji.
da uzmemo sve sto si ti napiso na ovaj forum i stavljamo to sve zajedno i navamo to tvoj kuran

i onda uzmemo kuran od muhammaeda(swas) i poredmo njegovo misljene i tvoje da vidim ko lupeta

i kuranu napiso prije 1400 godina

"onaj kuji ubije jednog covjek isto ko da je ubio cjeli svijet, onaj ko spasi jednog covjke isto ko da je spasio cjeli svijet"

a ti sta pises?

".....piso po sirotinji..."

zato ce se Pejgamber Muhammad nikad nezaboraviti do kraja svijeta i tebe ce svako zaboraviti sutra

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by Masamune » 04 Aug 2022, 20:21

hopjoppe5 wrote: 04 Aug 2022, 19:50
Chan wrote: 04 Aug 2022, 19:21 Nije.

Danas bi Pejgamber nosao Armani odijela i pišao bi po sirotinji.
jel si ti to nekki Islamaphobe ili samo ignorant?

ako nemas respekt za muslimane danas i Islam respektuj barem kao covjek sta je Pejgamber uradio

u njegovo vrijeme su ljudi kad su imali kceri odma cim je bila rodzena stavili su je u zemlju jel toliko taj njihov arapski nomad society bio ppokraven

da su se bojali da ce im cerka njihv "honour" sramotiti kao sto vidis u indiji i pakistanu ked neka cerka imam momka otac je ubije kao "honour killing"

1400 prije u quran to je spominuto pita "sta ce ljudi rec na sudnjem dani kad cerka djete pita zao koji "wrong" ste me ubili toliko mlado"

znaci da je to bilo i on je to promjenkio ukinijo taj practise, dao zenama i svim nacijama isti "rights" sto pisu u kuranu (jel ti vjeruj daje to od boga ili od muhameda PBUH) da arap nije boljde od non arapa, i bjel od crnog nije neko bolji po boju koze ili nacije svako je jednak" to je 1400 godine prije sto je zapad to uopste skonoto

pejgamber muhammed njegovo prvo djete imo cerku, kad su oni stavljali svoju ceri u zemlju on je svoju pokazao support love i respect , namjerno pokazo arapima da je ona vrijedna kao musko djete i sposobna

druga stvar Muhammad je rodzen "orphan" umra mu mati kad je mu dala birth
otac je umro prije sto je bio rodzen on je rodzen "orphan' sa oboje strane

i ojnda na pocetku je bio prvi da oslobodi crnog slave sto se poznato zvaio Bilal

on je puno uradio za human right su 1400 godine prije danas kad lkjudi nisu imali pojma o to me u sred arabiji, bio je nepismen ali je donosio
citanje i pisanje arapima i vasnot biti naucen reako je "trazi znanje i ako trebas da ides do kine" i u to vrijeme i iz arabije da to kaze to je velika stvar koliko je bilo to vazno

promjenio cjelu arabiju od ljudi sto su svoju ceri ispod zemlje stavljali cim se rodila do freedom sa slaves do human rights, do inheritance sa zene

mozda to danas ne cinite se cpecijalno ali pomisli prije 1400 godina usred arabije gdje su bili ljudi naj gori sto mogu biti (kao eto ubijali cerku cim je rodzena) sve je to on promjneio uvezo higijenu jel musliman mora klanjati 5 puta na dan i svaki put prije uzmet abdest sto je isto ko pola kupanje

on je puno uradio za humanity zivota spaio promjenio stanje ljudi i drzave sto su bili toliko ispod scega da u to vrijeme Rumski carstvo je reklo njih ne treba ni pogledati (prije islama) onda kasnije se interesiro za njih

taj covjek Muhammad uradio je puno barem to respekitraj, jel 100 godina od danas kad smo ja i ti mrtvi i niko naz nezna ljudi ce idaljje pricati o muhamedu i sjeti ti se njega idalje ce njegova vjera i njegova knjiga ostati do kraj vremenea

respektiras einstein newtown ghandi socrates plat aristle da vinci i drugi a sto ne muhameda? jel barem kad svako nas zaboravi njege nece niko do kraja ovog naseg dunjaluka
Hajd ovako... s obzirom da ne pratiš našu političku scenu, to za Armani odijela nije moja izjava, već Premijera Federacije BiH Fadila Novalića. Ja sam samo dodao taj dio o pišanju po sirotinji onako bezveze, jer se tako nešto dalje može i zaključiti iz takve glupe izjave. Svakako je i glupo i pogrešno tog čovjeka gledati kroz prizmu današnjeg vremena. To su gluposti koje najčešće padaju na um djeci, tinejdžerima i sličnom uzrastu koji još uvijek formiraju i ličnost i stavove, ali nažalost i vrlo plitkih i glupih odraslih pojedinaca tipa Fadila.

Ja sam druže ateista. Religije me ne zanimaju u pogledu vjerovanja, ali volim čitati i znati o istim koliko sam u mogućnosti. Dakle, nisam onaj zadrti koji će provocirati vjernike na svakom dijelu interneta ili u realnom svijetu. Eto protaberi podforum o religiji pa vidi ima li me gdje po pitanju provociranja i ostalog. Kad se dotaknemo religije na drugim dijelovima foruma tad sam, valjda, slobodan iznijeti svoje mišljenje kao ateiste. Nije ovo SAFF ili neki vjerski forum. Gledam svoja posla i ne volim da mi drugi nameću nešto svoje. Tad znam reagovati, ali opet odmjereno koliko mogu.

Muhammed za mene lično nije svetinja niti će ikad biti. Bio je čovjek kao i svi ostali, a svaki čovjek ima i mane koje je i on sam imao iako je za muslimane apsolutni moralni uzor. Međutim, on je jedan od najvećih genijalaca koji je ikad hodao ovom planetom. Do te mjere da je i dan danas moralni uzor par milijardi ljudi. S te neke ljudske strane mu skidam kapu, jer jeste dosta dobrog donio tom podneblju u kojem je djelovao. Neke stvari si i ti sam već naveo tako da se neću ponavljati.

Dakle, nemoj histerisati bezveze.
Last edited by Masamune on 04 Aug 2022, 20:30, edited 1 time in total.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by Masamune » 04 Aug 2022, 20:26

Ako ovo gore ne razumiješ mogu ja i na engleskom i njemačkom. Nije problem.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by hopjoppe5 » 04 Aug 2022, 20:50

Chan wrote: 04 Aug 2022, 20:21
hopjoppe5 wrote: 04 Aug 2022, 19:50

jel si ti to nekki Islamaphobe ili samo ignorant?

ako nemas respekt za muslimane danas i Islam respektuj barem kao covjek sta je Pejgamber uradio

u njegovo vrijeme su ljudi kad su imali kceri odma cim je bila rodzena stavili su je u zemlju jel toliko taj njihov arapski nomad society bio ppokraven

da su se bojali da ce im cerka njihv "honour" sramotiti kao sto vidis u indiji i pakistanu ked neka cerka imam momka otac je ubije kao "honour killing"

1400 prije u quran to je spominuto pita "sta ce ljudi rec na sudnjem dani kad cerka djete pita zao koji "wrong" ste me ubili toliko mlado"

znaci da je to bilo i on je to promjenkio ukinijo taj practise, dao zenama i svim nacijama isti "rights" sto pisu u kuranu (jel ti vjeruj daje to od boga ili od muhameda PBUH) da arap nije boljde od non arapa, i bjel od crnog nije neko bolji po boju koze ili nacije svako je jednak" to je 1400 godine prije sto je zapad to uopste skonoto

pejgamber muhammed njegovo prvo djete imo cerku, kad su oni stavljali svoju ceri u zemlju on je svoju pokazao support love i respect , namjerno pokazo arapima da je ona vrijedna kao musko djete i sposobna

druga stvar Muhammad je rodzen "orphan" umra mu mati kad je mu dala birth
otac je umro prije sto je bio rodzen on je rodzen "orphan' sa oboje strane

i ojnda na pocetku je bio prvi da oslobodi crnog slave sto se poznato zvaio Bilal

on je puno uradio za human right su 1400 godine prije danas kad lkjudi nisu imali pojma o to me u sred arabiji, bio je nepismen ali je donosio
citanje i pisanje arapima i vasnot biti naucen reako je "trazi znanje i ako trebas da ides do kine" i u to vrijeme i iz arabije da to kaze to je velika stvar koliko je bilo to vazno

promjenio cjelu arabiju od ljudi sto su svoju ceri ispod zemlje stavljali cim se rodila do freedom sa slaves do human rights, do inheritance sa zene

mozda to danas ne cinite se cpecijalno ali pomisli prije 1400 godina usred arabije gdje su bili ljudi naj gori sto mogu biti (kao eto ubijali cerku cim je rodzena) sve je to on promjneio uvezo higijenu jel musliman mora klanjati 5 puta na dan i svaki put prije uzmet abdest sto je isto ko pola kupanje

on je puno uradio za humanity zivota spaio promjenio stanje ljudi i drzave sto su bili toliko ispod scega da u to vrijeme Rumski carstvo je reklo njih ne treba ni pogledati (prije islama) onda kasnije se interesiro za njih

taj covjek Muhammad uradio je puno barem to respekitraj, jel 100 godina od danas kad smo ja i ti mrtvi i niko naz nezna ljudi ce idaljje pricati o muhamedu i sjeti ti se njega idalje ce njegova vjera i njegova knjiga ostati do kraj vremenea

respektiras einstein newtown ghandi socrates plat aristle da vinci i drugi a sto ne muhameda? jel barem kad svako nas zaboravi njege nece niko do kraja ovog naseg dunjaluka
Hajd ovako... s obzirom da ne pratiš našu političku scenu, to za Armani odijela nije moja izjava, već Premijera Federacije BiH Fadila Novalića. Ja sam samo dodao taj dio o pišanju po sirotinji onako bezveze, jer se tako nešto dalje može i zaključiti iz takve glupe izjave. Svakako je i glupo i pogrešno tog čovjeka gledati kroz prizmu današnjeg vremena. To su gluposti koje najčešće padaju na um djeci, tinejdžerima i sličnom uzrastu koji još uvijek formiraju i ličnost i stavove, ali nažalost i vrlo plitkih i glupih odraslih pojedinaca tipa Fadila.

Ja sam druže ateista. Religije me ne zanimaju u pogledu vjerovanja, ali volim čitati i znati o istim koliko sam u mogućnosti. Dakle, nisam onaj zadrti koji će provocirati vjernike na svakom dijelu interneta ili u realnom svijetu. Eto protaberi podforum o religiji pa vidi ima li me gdje po pitanju provociranja i ostalog. Kad se dotaknemo religije na drugim dijelovima foruma tad sam, valjda, slobodan iznijeti svoje mišljenje kao ateiste. Nije ovo SAFF ili neki vjerski forum. Gledam svoja posla i ne volim da mi drugi nameću nešto svoje. Tad znam reagovati, ali opet odmjereno koliko mogu.

Muhammed za mene lično nije svetinja niti će ikad biti. Bio je čovjek kao i svi ostali, a svaki čovjek ima i mane koje je i on sam imao iako je za muslimane apsolutni moralni uzor. Međutim, on je jedan od najvećih genijalaca koji je ikad hodao ovom planetom. Do te mjere da je i dan danas moralni uzor par milijardi ljudi. S te neke ljudske strane mu skidam kapu, jer jeste dosta dobrog donio tom podneblju u kojem je djelovao. Neke stvari si i ti sam već naveo tako da se neću ponavljati.

Dakle, nemoj histerisati bezveze.
Image

Image

Image

Image

Image

Image

kad nekontas greatness i ne razumijes sta je to, neces nista nikad postati sam

i zato je on i poslje 1400 godina idalje rememebered ima danas 1.2 billion followers i to tu nesta.......atheist nesta ovo on

User avatar
hopjoppe5
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1099
Joined: 13 Nov 2019, 08:45
Has thanked: 96 times
Been thanked: 173 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by hopjoppe5 » 04 Aug 2022, 20:53

Musicians
Artists
Humanitarian Movements
Philosophers
Professors

svi su primjetili njegov success njegov sta je ostavio iza sebe sta je napravio

jedan covjek u sred arabije izmedju najgori ljudi

evo danas svako ke fali i vidi njegov success i poslje 1400 godina kad ima 1.2 billion ljudi sto prate vjeru od Muhamedda

ako to ne kontas i sta je to i koliko moci to ima onda nista neznas

nije imo internet nije imu ni struju nije imo ni da jede , proso skora pola zivota gladan

nije imo telviziju not newspaper da go neko nabraja

ali eto poslje 1400 godina je danas na newspaper tv internetu radiu spomenot od svuga i svakoga i svake nacije clasa ljudi

jedan jedini covjek zivio 60 godina samo

e to je nesta specijalno

nije ni znao da cita nit da pise sa rukama a danas svako i ja sada pisem o njemu

hiljade knjige danas o njemju napisani iu Kuran njegov billioni isprintani

to je MOC samo moze to BOG napraviti

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42809
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14083 times
Been thanked: 12687 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by Masamune » 04 Aug 2022, 21:01

Ništa drugačije nisam rekao od svih tih ljudi koje postavljaš. Ja samo odbacujem religijski aspekt u vidu Božije objave i njega kao apsolutni moralni uzor, ali ne i Muhammeda kao izuzetnog čovjeka svog vremena.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120409
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7901 times
Status: Offline

Re: Super lecture !!! "Jel Islam danas isti Islam sto je Pejgamber izveo"

Post by Krokodil Behko » 04 Aug 2022, 22:47

Nazif je prošlost, imamo novog Mahdija.
online

Post Reply

Return to “Religija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests