Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Diskusije o životu i životnim problemima, stavovima. Savjetovanje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Nice
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11917
Joined: 03 Sep 2022, 12:16
Has thanked: 13564 times
Been thanked: 5705 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Nice » 08 Feb 2023, 15:40

Van svake pameti mi je i pomisliti nauditi tuđem djetetu. Odrasla osoba, snažnija, veća i tako da silom vuče dijete... bože sačuvaj :grana

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 08 Feb 2023, 17:47

Nice wrote: 08 Feb 2023, 15:40 Van svake pameti mi je i pomisliti nauditi tuđem djetetu. Odrasla osoba, snažnija, veća i tako da silom vuče dijete... bože sačuvaj :grana
Dvije kobile od 35 godina i više to rade djevojčici od 13.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 08 Feb 2023, 17:48

Kai wrote: 08 Feb 2023, 12:14 Zene su dosta okrutnije od muskih, posebno prema drugim zenama..
Zato što one emocionalno reaguju ima ona Ruskinja sto je pobila dosta Nijemaca , muškarac razmišlja racionalno sok žena emocijama, i može takva biti puno opasna
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Kai
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7564
Joined: 24 Aug 2021, 13:47
Mood:
Has thanked: 675 times
Been thanked: 1453 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Kai » 08 Feb 2023, 19:20

Mutevelija wrote: 08 Feb 2023, 17:48
Kai wrote: 08 Feb 2023, 12:14 Zene su dosta okrutnije od muskih, posebno prema drugim zenama..
Zato što one emocionalno reaguju ima ona Ruskinja sto je pobila dosta Nijemaca , muškarac razmišlja racionalno sok žena emocijama, i može takva biti puno opasna
Vise su proracunate.. mi muski smo otvoreniji i svasta cemo reci..
Vragolasto..:zao

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 08 Feb 2023, 21:00

Ljudmila Mihajlovna Pavličenko,[a] rođena Belova (Bila Cerkva, 12. srpnja 1916. – Moskva, 10. listopada 1974.), bila je pripadnica Crvene armije tijekom Drugog svjetskog rata i najuspješnija sovjetska snajperistica.[2][3]
Image
Likvidirala je 309 neprijateljskih vojnika,[4] uglavnom koristeći poluautomatsku pušku SVT-40, i na taj način postala najuspješnija snajperistica svih vremena.[5][6][7][8][9] Prije toga, imala je poteškoća da bude primljena u Crvenu armiju, pa joj je u početku dozvoljeno da obavlja vrši samo partizanske zadatke. Tek kad je uočena njena streljačka vještina, primljena je u armiju s činom višeg poručnika. Za svoje zasluge u borbi protiv njemačkog agresora odlikovana je Lenjinovim ordenom.[10] Prilikom njemačkog napada na SSSR, tijekom bitke za Odesu i Sevastopolj, našla se među braniocima.[11][12]

Image

Ljudmila Pavličenko, 1942. godine
Rat je Ljudmilu zatekao kao dvadesetčetvorogodišnju studentkinju povijesti na kijevskom sveučilištu. Kao i mnogi omladinci, i ona je pohitala da se pridruži Crvenoj armiji u želji da brani domovinu od njemačkih snaga. U početku su je regrutni oficiri sumnjičavo gledali kada im je priopćila da ima iskustva u streljaštvu. Pošto u tom trenutku još nisu primane žene u Crvenu armiju, ponudili su joj da bude medicinska sestra, ali je ona to odlučno odbila. Dokazavši svoje umijeće u streljaštvu, primljena je u 25. streljačku diviziju „V. I. Čapajev“ kao snajper. Postala je jedna od 2,000 snajperista u sastavu Crvene armije, od kojih će samo oko njih 500 dočekati kraj rata. Vrlo brzo toga, našla se na bojištu kod Odese u kolovozu 1941. godine.[12]

Prilikom obrane jednog visa iznad sela Biljivke u Odeškoj oblasti, zabilježila je prva dva pogotka među rumunjskim vojnicima koristeći pritom pušku Mosin-Nagan s optičkim nišanom. Zbog učestalih borbi s invazivnim snagama, provešće dva i po mjeseca na ratištu sa svojom divizijom u blizini Odese, gdje će s poluautomatskom puškom (Tokarev SVT-40) opremljenom optičkim nišanom izbaciti iz stroja 187 neprijateljskih vojnika.[12]


Sovjetska poštanska marka iz 1976. godine
Nakon što su Nijemci stekli kontrolu nad Odesom, njena divizija je povučena na poluotok Krim. Tijekom borbi na poluotoku Krimu i tijekom bitke za Sevastopolj, Pavličenkova, koja je 8 mjeseci neprekidno bila na prvoj liniji fronta, ranjena je šrapnelom minobacačke granate u lipnju 1942. godine. Samo mjesec dana nakon što se oporavila od ranjavanja, naređeno joj je da se ukrca u podmornicu i napusti Sevastopolj. S obzirom na to da je Ljudmila postala jedan od simbola borbe protiv njemačkog agresora, njeni pretpostavljeni smatrali su da je njen život previše dragocjen i da bi njena smrt na bojištu znatno utjecala na moral Crvene armije i sovjetskog naroda. Također, zaključeno je da je njena streljačka vještina dragocjena i da bi ona mogla znatno više da doprinese pobjedi Crvene armije kao streljački instruktor. Do trenutka kada je povučena s bojišta, Pavličenko je izbacila iz stroja 309 neprijateljskih vojnika, od kojih je 36 snajperista.[12]

Poslana je u Kanadu i SAD, postavši prva sovjetska građanka koju je primio američki predsjednik, kolovoza 1942. godine.[12]

Stekavši čin majora, Pavličenko se više nikada nije vratila na ratište. Umjesto toga postala je instruktor. Obučavala je stotinu sovjetskih snajperista do kraja Drugog svjetskog rata. Godine 1943. odlikovana je Zlatnom zvijezdom i proglašena je za heroja Sovjetskog Saveza.[12]
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 10 Feb 2023, 02:56

Mutevelija wrote: 02 Feb 2023, 19:08 Nije kirminalitet ali je degutantno i odvratno
IMG_20230210_025723.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120481
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Online

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Krokodil Behko » 10 Feb 2023, 10:24

Mutevelija wrote: 10 Feb 2023, 02:56
Mutevelija wrote: 02 Feb 2023, 19:08 Nije kirminalitet ali je degutantno i odvratno
IMG_20230210_025723.jpg

Ovu prvu što komentariše i ja bih ostavio odmah.
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 10 Feb 2023, 10:25

Krokodil Behko wrote: 10 Feb 2023, 10:24
Mutevelija wrote: 10 Feb 2023, 02:56

IMG_20230210_025723.jpg

Ovu prvu što komentariše i ja bih ostavio odmah.
Sumnjiva je treba je ispitati .
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53994
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1925 times
Been thanked: 15259 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by HAVANA » 10 Feb 2023, 19:05

Zene su zenstvene zene su zenstvene trtrtrt muskarci su praaaviii muskarci... https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... noz/483482
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 10 Feb 2023, 19:09

Stavi havana tekst bolan

Drama na Grbavici: Žene se posvađale i potukle, korišten i nož

Najgore od svega zakazati će sudstvo , žene dobijaju manje kazne od onoga što bi trebalo za odredjene zločine, što će imati za posljedicu više zločina od strane žena

Meni je ovo malo i cute /slatko ali će dati loše plodove za društvo

Samo treba više žena zaposliti u policiju da se brinu sa ovima .

Muškarac opet ima više empatije prema ženi, nego što ima žena prema ženi
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53994
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1925 times
Been thanked: 15259 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by HAVANA » 10 Feb 2023, 19:32

Fulio sam ih u 5 minuta, tuda prosao. Mogo sam navijat. :valja
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
BritkiMozak
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1265
Joined: 16 Jul 2022, 17:48
Location: Negdje u Hrvatskoj
Mood:
Has thanked: 140 times
Been thanked: 297 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by BritkiMozak » 10 Feb 2023, 19:44

Mutevelija wrote: 08 Feb 2023, 21:00 Ljudmila Mihajlovna Pavličenko,[a] rođena Belova (Bila Cerkva, 12. srpnja 1916. – Moskva, 10. listopada 1974.), bila je pripadnica Crvene armije tijekom Drugog svjetskog rata i najuspješnija sovjetska snajperistica.[2][3]
Image
Likvidirala je 309 neprijateljskih vojnika,[4] uglavnom koristeći poluautomatsku pušku SVT-40, i na taj način postala najuspješnija snajperistica svih vremena.
+ ostatak posta

Za karijeru snajperista moraš baš imati debele živce i nadnadnadnadčovječnu strpljivost. Ovo je jedna ekstremna potvrda da su žene pro0računate.
Stvarnost je katkada gora i od najcrnije mašte.

User avatar
Matan
Sila nečista
Sila nečista
Posts: 31671
Joined: 22 Mar 2020, 15:54
Has thanked: 2691 times
Been thanked: 5144 times
Status: Online

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Matan » 10 Feb 2023, 19:46

BritkiMozak wrote: 10 Feb 2023, 19:44
Mutevelija wrote: 08 Feb 2023, 21:00 Ljudmila Mihajlovna Pavličenko,[a] rođena Belova (Bila Cerkva, 12. srpnja 1916. – Moskva, 10. listopada 1974.), bila je pripadnica Crvene armije tijekom Drugog svjetskog rata i najuspješnija sovjetska snajperistica.[2][3]
Image
Likvidirala je 309 neprijateljskih vojnika,[4] uglavnom koristeći poluautomatsku pušku SVT-40, i na taj način postala najuspješnija snajperistica svih vremena.
+ ostatak posta

Za karijeru snajperista moraš baš imati debele živce i nadnadnadnadčovječnu strpljivost. Ovo je jedna ekstremna potvrda da su žene pro0računate.
Ovo ne lici na zenu..
Zasto konja tuces sine, kad i drugi cura ima..

User avatar
BritkiMozak
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1265
Joined: 16 Jul 2022, 17:48
Location: Negdje u Hrvatskoj
Mood:
Has thanked: 140 times
Been thanked: 297 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by BritkiMozak » 10 Feb 2023, 19:48

Matan wrote: 10 Feb 2023, 19:46
BritkiMozak wrote: 10 Feb 2023, 19:44

+ ostatak posta

Za karijeru snajperista moraš baš imati debele živce i nadnadnadnadčovječnu strpljivost. Ovo je jedna ekstremna potvrda da su žene pro0računate.
Ovo ne lici na zenu..
Ma i to sam htio napisat, al sam zaboravio.
Stvarnost je katkada gora i od najcrnije mašte.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 12 Feb 2023, 04:24

UČITELJICA OŠAMARILA DJEČAKA (6): KAŽE DA JE BIO NEMIRAN I DA JE MORALA REAGOVATI
Podnijeta je krivična prijava zbog zlostavljanja protiv učiteljice engleskog jezika Lucije Dimitrijević (46) iz Velikog Gradišta, koja se tereti da je u prostorijama vrtića 3. februara ošamarila predškolca (6).

Mališanu su konstatovane lakše tjelesne povrede. Na licu mu je bio otisak šake od udarca šamara.


Image


Lucija nije lišena slobode već će odgovarati u redovnom postupku. Ona je, nezvanično, policiji rekla “da je dječak bio nemiran”.

Istragu vodi Osnovno javno tužilaštvo u Velikom Gradištu.

Nakon ovog incidenta nastavnica je dobila otkaz.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 12 Feb 2023, 04:30

Tokom časa dva dječaka, od kojih je jedan onaj kog sam slučajno udarila, sve vrijeme su se šutirala, gurala, udarala, pa su čak i skakala jedan drugom po glavi.

Ona objašnjava da je morala da reaguje.

- Dječake sam poslala kod vaspitačice kako bi ih ona smirila, ali molili su je da se vrate uz izgovor da mnogo vole engleski. Međutim, nisu se smirili na času. Dječak kog sam slučajno udarila je cijelim tijelom skakao po dječaku koji je sjedio pored njega, lijevim obrazom se trljao o to dijete, koje je počelo da jauče. Uzela sam ga i postavila do sebe.


Dimitrijevićeva tvrdi da je nakon toga uslijedio incident.

- On me je u jednom trenutku iz nepoznatog razloga ubo bojicom u oko! U trenutku sam oslijepila i uplašila se, pa sam u šoku refleksno, u samoodbrani, reagovala i udarila ga! Pribrala sam se, ali i dalje nisam vidjela na to oko... Uzela sam dječaka za ruku i povela ga kod vaspitačice. Nije plakao, vidjelo se da se uplašio i da čeka kaznu za ono što je uradio.

Rekla je vaspitačici: "Ja ću bez oka ostati, zovi oca djeteta da ispričam šta se desilo."



Vaspitačica se uplašila kad je vidjela dječaka, ali ja nisam sigurna da li sam mu nanijela toliko crvenilo šamarom ili je to bilo od prethodnog trljanja i udaranja s dječakom - kaže nastavnica.

Dječak je, kaže, sve vrijeme čekao oca bez reakcije.

- Otac je došao potpuno smiren i dijete je počelo da plače kada ga je vidjelo, a on mu se obratio: "Šta ćemo da radimo, napravio si problem i meni i nastavnici?" Potom je uzeo mobilni i počeo da slika dijete uz obrazloženje da to šalje supruzi. Rekao mi je: "Imaš sreće što moja žena nije došla, vidjela bi šta bi ti ona uradila!" Nije mi dozvoljavao da mu objasnim kako je došlo do šamara
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 12 Feb 2023, 09:44

Ranije mi je jedna od njih prijetila jer sam davno bila s momkom s kojim je ona bila poslije mene, rekla nam je

Fina gradska raja


https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/80 ... e-izrezano

U sarajevskom naselju Grbavica sinoć je intervenisala policija zbog, kako je navedeno, nasilničkog ponašanja dvije ženske osobe.

Jedna od djevojaka, čiji je identitet poznat redakciji "Avaza", u ispovijesti za "Avaz" otkriva detalje, kako nam je kazala, napada. Dodaje da je u stanju šoka i strahuje za vlastiti život.

Pobjegla u sobu
Tvrdi da su joj na vrata stana u kojem živi su pozvonile dvije djevojke. Poznaje ih, govori nam, tek toliko da zna ko su. Čim je otvorila vrata, kaže, počele su da je udaraju.

- Cure su došle meni na vrata, pozvonile, ja sam mislila da je neko iz zgrade i otvorila sam, a njih dvije su nasrnule na mene. Upale su mi u hodnik, jedna je počela nožem da me reže, a druga je uzela štanglu od mog usisivača koji se nalazio u hodniku i počela me udarati. Prije nego me počela udarati zatvorila je ulazna vrata. Ja sam se nekako otrgla i pobjegla u dnevnu sobu koju sam zatvorila, a one su provalile. Uopšte nije bilo nikakvog verbalnog sukoba. Čim su me vidjele skinule su svoj nikab, stisnule zube i upale mi u stan - govori nam djevojka.

Na naše pitanje zna li ko su one i postoji li neki sukob od ranije govori da ih ne poznaje lično, ali da zna ko su.

- Ranije mi je jedna od njih prijetila jer sam davno bila s momkom s kojim je ona bila poslije mene. Ne znam zašto me još uvijek zbog toga proganjala - dodaje.

Dozivala komšinicu
Razočarana je, kaže nam, što se ovaj slučaj karakterizira kao slučaj s lakšim tjelesnim povredama, jer smatra da je riječ o pokušaju ubistva.


- Meni je lice svo izrezano, meso mi je bukvalno visilo sa desnog obraza. Ruka mi je rasječena. Probala je da mi ide na vrat, ja sam branila vrat tako da je ona išla po rukama i po licu. Imam i na vratu ispod lijevog uha prema dolje rez. Ja sam samo gledala da ne padnem na pod, jer sam onda gotova - kroz suze nam govori.

Nakon što je počela da se dere i doziva komšinicu kako bi joj kazala da zove policiju njih dvije su pobjegle.

- One su pobjegle, ja sam izašla i onda me je komšija našao u haustoru krvavu - opisuje na cijeli događaj.

Brine za sigurnost
Dodaje da je jako zabrinuta za svoju i sigurnost svoje porodice.

- One nisu ovdje, ali dolaze često. Ne znam kako ta osoba uopšte zna gdje ja živim. Jako sam zabrinuta i zato što je puštena, mislim da će me kad-tad dokrajčiti i ne znam zašto - zaključuje u razgovoru za "Avaz".
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 15 Feb 2023, 20:24

Image
Aa što moraju loše djevojke biti ovako cutiše :inasab
Esad Hindić, otac Sunite Hindić koja je osuđena na šest godina zatvora zbog ubistva mostarskog ugostitelja Nine Ivankovića, javio se redakciji „Avaza“ te se požalio na tretman koji se nad Sunitom provodi u Kaznenopopravnom zavodu Tuzla, gdje izdržava kaznu.

Posebno se požalio na ponašanje jedne uposlenice zatvora koja, kako tvrdi Hindić, zlostavlja Sunitu te joj navodno prijeti da joj otac nikad neće ući u zatvor, da će izgubiti pogodnosti, kao i da će joj napraviti da deset godina ostane u zatvoru.

– Ta gospođa se ponaša tako arogantno. Meni ne dozvoljava da uđem u zatvor. Kad se na kapiji predstavim, samo mi spuste slušalicu. Ako je ja zanimam, možemo otići na kafu, a ne da se sveti mom djetetu – kazao je Hindić.


Pojasnio je da se žalio u Ministarstvu pravde FBiH te da mu je, tvrdi Hindić, službenica rekla da oni ne mogu ništa učiniti, da je staratelj u pravu i da joj Sunita ne bi trebala ništa govoriti.

Tvrdi da je tražio da je premjesti u RS da izdržava kaznu.

– Tražio sam da izdržava kaznu u Istočnom Sarajevu, ali kažu da ne može. Znači, mora da ostane tu gdje joj je život već zagorčan. Kada Suniti prijete i kada je napadaju, niko ne reagira, a kad ona nešto kaže, odmah se svi nadignu. Sunita mi se požalila da je napadaju štićenice. Rekao sam joj da ih izbjegava – kazao je Hindić.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 27 Feb 2023, 02:40

Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Zenski kriminalitet i mal. delinkvencija

Post by Mutevelija » 03 Feb 2024, 15:09

Image
Ovo je Andrea Kajganić (33), supruga ubijenog Saše Kulišića: Prijeti joj doživotna robija
Andrea Kagjanić (33) označena je kao glavni izvršilac teškog ubistva supruga Saše Kulišića (46) u Doboju.
Osumnjičenoj prijeti kazna doživotnog zatvora, ukoliko se tokom suđenja utvrdi njena krivica.




Okružni sud u Doboju je u međuvremenu odredio jednomjesečni pritvor Kajganićevoj, te njenom saučesniku, ljubavniku i tinejdžeru Draženu Lazareviću (19).


U pritvoru je zbog saučesništva i starija kćerka (14) osumnjičene i žrtve, a koja se tereti da je svome ocu sipala lijekove u limunadu kako bi ga onesposobila da pruži otpor.

“U namjeri da liše života Kulišića 29. januara u popodnevnim časovima, a nakon što je maloljetna A.K. usitnila veći broj tableta naziva ‘treana’ jačine 10 mg, koje je kupila sestra prvoosumnjičene V.M. na molbu osumnjičenih, iste pomiješala sa vodom, da bi u dogovoru sa osumnjičenima, u večernjim časovima otišla u porodičnu kuću svog oca gdje je uz upotrebu vode, u kojoj se nalazio izmrvljeni prah tableta, napravila limunadu koju je dala svom ocu”, saopštio je ranije Okružni sud u Doboju
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Filozofija & Psihologija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests