Pjeske na hadz

Islam, Budizam, Kršćanstvo, hodže, popovi....
User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by greeneyes » 30 Jan 2023, 19:26

I sta ulema kaze
Samo sabura

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42797
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14080 times
Been thanked: 12675 times
Status: Online

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Masamune » 30 Jan 2023, 19:34

Mutevelija wrote: 30 Jan 2023, 18:36
Chan wrote: 30 Jan 2023, 16:47
On jeste lud. Bio je i prije nego što se odlučio ići na hadž na takav način, tako da to nema nikakve veze sa njegovim psihičkim stanjem.
Haj što je lud nego se i opet takav oženio prevario neku :D.
Znaš šta je fascinantno? Oni koji su s njim studirali tvrde da je to bio jedan od najboljih studenata ikad na nivou TK. Navodno je imao sve desetke. Lik je kliker... jednom smo bili pred fakultetom, a on je tad nešto počeo pričati mlađim studentima i sav nekako nabrijan, galami, pametuje, pa poče o Engelsu, Marksu, Friedmanu... ubijao je lik sa znanjem, ali onda poče praviti krugove oko fakulteta i dalje pričajući kao da je neko kraj njega. Tu smo skontali da baš nije dobar u glavi, ali jbg
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Mutevelija » 30 Jan 2023, 19:50

Chan wrote: 30 Jan 2023, 19:34
Mutevelija wrote: 30 Jan 2023, 18:36
Haj što je lud nego se i opet takav oženio prevario neku :D.
Znaš šta je fascinantno? Oni koji su s njim studirali tvrde da je to bio jedan od najboljih studenata ikad na nivou TK. Navodno je imao sve desetke. Lik je kliker... jednom smo bili pred fakultetom, a on je tad nešto počeo pričati mlađim studentima i sav nekako nabrijan, galami, pametuje, pa poče o Engelsu, Marksu, Friedmanu... ubijao je lik sa znanjem, ali onda poče praviti krugove oko fakulteta i dalje pričajući kao da je neko kraj njega. Tu smo skontali da baš nije dobar u glavi, ali jbg
Kažu da se od puno učenja može mandrknut
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Lavlje_srce » 30 Jan 2023, 20:39

Rudolph wrote: 30 Jan 2023, 13:29 Bio je i ovaj proglasili ga ludim


viewtopic.php?t=3032&hilit=Pjeske+hadz
Neke stvari se nikad ne mijenjaju. Bio bi "pravi hadzija" da je platio 9000-10 000KM, e onda bi to bilo s halalom.;) Put samospoznaje sto njegov put jeste mnogi ne bi dosegli ni da zive 300 godina.

Neka ga prati sreca i Bozija milost. :srce

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84399
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11042 times
Been thanked: 16580 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Fuddo » 30 Jan 2023, 20:43

greeneyes wrote: 30 Jan 2023, 19:26 I sta ulema kaze
Razilazi se po ovom pitanju
Jedni smatraju da je trebo najke obuc na noge
Dok drugi ipak misle da mu je veci sevap u adidaskama
Dozvolite da se obratimo

User avatar
HAVANA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 53849
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 15205 times
Status: Online

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by HAVANA » 30 Jan 2023, 20:45

Sretno Envere. Imas mahanje. Izguraj furku do kraja.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Mutevelija » 30 Jan 2023, 20:49

Najviše od svih hadisa me plaši ovaj sahib hadis .

Rekao je Allahov Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem: Prvi sa kojim će se potpaliti vatra na Sudnjem Danu je čovjek koji pogine kao šehid! Bit će doveden i upoznat sa blagodatima koje će mu biti darovane: „Sjećaš li se Mojih blagodati prema tebi-reći će mu Uzvišeni Gospodar. „Šta si radi sa njima“? Tada će čovjek reći: „Borio sam se radi tebe dok nisam ubijen“! Tada će mu Uzvišeni reći: „Lažeš, borio si se da bi bilo rečeno kako si hrabar i rečeno je“! Zatim će biti vučen licem po tlu i strovaljen u Džehennem.

Drugi čovjek je onaj koji je učio nauku, podučavao druge i učio Kur’an. Bit će doveden i upoznat sa blagodatima koje će mu biti darovane: „Sjećaš li se Mojih blagodati prema tebi-reći će mu Uzvišeni Gospodar. „Šta si radio sa njima“? On će reći: „Allahu moj, učio sam nauku u Tvoje ime i podučavao sam druge Kur’anu u Tvoje ime“! Allah Uzvišeni će reći: „Lažeš, učio si da bi bilo rečeno da si učenjak, pa zar to nije rečeno! I učio si Kur’an da bi bilo rečeno da si učač, pa zar to već nije rečeno“. Zatim će biti vučen licem po tlu i strovaljen u Džehennem.

Treći je čovjek kome je Allah dao prostranstvo i darovao mu veliki imetak-on je djelio kako je htio. Bit će doveden i upoznat sa blagodatima koje će mu biti darovane: „Sjećaš li se Mojih blagodati prema tebi-reći će mu Uzvišeni Gospodar. „Šta si radio sa njima“? On će reći: „Moj Gospodaru, nisam ostavio nijedno mjesto na kojem Ti voliš da bude udjeljeno, a da nisam udjelio radi Tebe“. Uzvišeni će reći: „Lažeš, dijelio si da bi se govorilo da si plemenit pa je rečeno“. Poslanik zatim reče: „Ovom trojicom će biti potpaljena džehennemska vatra na Sudnjem Danu“. (Hadis bilježi imam Muslim)


Kaže ulema ko god za sebe ne posumnja da je munafik postoji mogućnost da je munafik , tj ko se ne boji toga, ko kaže da je musliman 100% .
A ko se boji da ima greške i da ima malo munafikluka u sebi postoji mogucnost da se spasi.

A ionako i muslimani bi ušli u dzehennem da nije Allahove milosti i zagovaranja šefaata Muhammeda a.s na sudnjem danu.
Dakle namaz Zekat post dobra djela sve to neće biti dovoljno ako nam se Allah ne smiluje .
I biti će neki muslimani u dzehennemu pa će biti izvučeni iz njega i uvedeni u džennet ali to je druga tema.
I da licemjeri munafici su u najgorim dijelu Dzehennemu.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16324
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3420 times
Been thanked: 2688 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Lavlje_srce » 30 Jan 2023, 21:03

Mutevelija wrote: 30 Jan 2023, 20:49 Najviše od svih hadisa me plaši ovaj sahib hadis .

Rekao je Allahov Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem: Prvi sa kojim će se potpaliti vatra na Sudnjem Danu je čovjek koji pogine kao šehid! Bit će doveden i upoznat sa blagodatima koje će mu biti darovane: „Sjećaš li se Mojih blagodati prema tebi-reći će mu Uzvišeni Gospodar. „Šta si radi sa njima“? Tada će čovjek reći: „Borio sam se radi tebe dok nisam ubijen“! Tada će mu Uzvišeni reći: „Lažeš, borio si se da bi bilo rečeno kako si hrabar i rečeno je“! Zatim će biti vučen licem po tlu i strovaljen u Džehennem.

Drugi čovjek je onaj koji je učio nauku, podučavao druge i učio Kur’an. Bit će doveden i upoznat sa blagodatima koje će mu biti darovane: „Sjećaš li se Mojih blagodati prema tebi-reći će mu Uzvišeni Gospodar. „Šta si radio sa njima“? On će reći: „Allahu moj, učio sam nauku u Tvoje ime i podučavao sam druge Kur’anu u Tvoje ime“! Allah Uzvišeni će reći: „Lažeš, učio si da bi bilo rečeno da si učenjak, pa zar to nije rečeno! I učio si Kur’an da bi bilo rečeno da si učač, pa zar to već nije rečeno“. Zatim će biti vučen licem po tlu i strovaljen u Džehennem.

Treći je čovjek kome je Allah dao prostranstvo i darovao mu veliki imetak-on je djelio kako je htio. Bit će doveden i upoznat sa blagodatima koje će mu biti darovane: „Sjećaš li se Mojih blagodati prema tebi-reći će mu Uzvišeni Gospodar. „Šta si radio sa njima“? On će reći: „Moj Gospodaru, nisam ostavio nijedno mjesto na kojem Ti voliš da bude udjeljeno, a da nisam udjelio radi Tebe“. Uzvišeni će reći: „Lažeš, dijelio si da bi se govorilo da si plemenit pa je rečeno“. Poslanik zatim reče: „Ovom trojicom će biti potpaljena džehennemska vatra na Sudnjem Danu“. (Hadis bilježi imam Muslim)


Kaže ulema ko god za sebe ne posumnja da je munafik postoji mogućnost da je munafik , tj ko se ne boji toga, ko kaže da je musliman 100% .
A ko se boji da ima greške i da ima malo munafikluka u sebi postoji mogucnost da se spasi.

A ionako i muslimani bi ušli u dzehennem da nije Allahove milosti i zagovaranja šefaata Muhammeda a.s na sudnjem danu.
Dakle namaz Zekat post dobra djela sve to neće biti dovoljno ako nam se Allah ne smiluje .
I biti će neki muslimani u dzehennemu pa će biti izvučeni iz njega i uvedeni u džennet ali to je druga tema.
I da licemjeri munafici su u najgorim dijelu Dzehennemu.
A ti vidis ljudska srca pa si nasao za shodno da ovo napises? Sta ces odgovoriti ako budes upitan za ove rijeci?

Svaki covjek ima munafikluka u sebi, ja prva. Svaki covjek je slab i jadan. Da Milostivi nije milostiv koliko jeste, vec bismo se svi przili u vatri, ja prva. Istovremeno sam zahvalna Dragom Bogu i ponizna. I? :mah

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Mutevelija » 30 Jan 2023, 21:16

Lavlje_srce wrote: 30 Jan 2023, 21:03
Mutevelija wrote: 30 Jan 2023, 20:49 Najviše od svih hadisa me plaši ovaj sahib hadis .

Rekao je Allahov Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem: Prvi sa kojim će se potpaliti vatra na Sudnjem Danu je čovjek koji pogine kao šehid! Bit će doveden i upoznat sa blagodatima koje će mu biti darovane: „Sjećaš li se Mojih blagodati prema tebi-reći će mu Uzvišeni Gospodar. „Šta si radi sa njima“? Tada će čovjek reći: „Borio sam se radi tebe dok nisam ubijen“! Tada će mu Uzvišeni reći: „Lažeš, borio si se da bi bilo rečeno kako si hrabar i rečeno je“! Zatim će biti vučen licem po tlu i strovaljen u Džehennem.

Drugi čovjek je onaj koji je učio nauku, podučavao druge i učio Kur’an. Bit će doveden i upoznat sa blagodatima koje će mu biti darovane: „Sjećaš li se Mojih blagodati prema tebi-reći će mu Uzvišeni Gospodar. „Šta si radio sa njima“? On će reći: „Allahu moj, učio sam nauku u Tvoje ime i podučavao sam druge Kur’anu u Tvoje ime“! Allah Uzvišeni će reći: „Lažeš, učio si da bi bilo rečeno da si učenjak, pa zar to nije rečeno! I učio si Kur’an da bi bilo rečeno da si učač, pa zar to već nije rečeno“. Zatim će biti vučen licem po tlu i strovaljen u Džehennem.

Treći je čovjek kome je Allah dao prostranstvo i darovao mu veliki imetak-on je djelio kako je htio. Bit će doveden i upoznat sa blagodatima koje će mu biti darovane: „Sjećaš li se Mojih blagodati prema tebi-reći će mu Uzvišeni Gospodar. „Šta si radio sa njima“? On će reći: „Moj Gospodaru, nisam ostavio nijedno mjesto na kojem Ti voliš da bude udjeljeno, a da nisam udjelio radi Tebe“. Uzvišeni će reći: „Lažeš, dijelio si da bi se govorilo da si plemenit pa je rečeno“. Poslanik zatim reče: „Ovom trojicom će biti potpaljena džehennemska vatra na Sudnjem Danu“. (Hadis bilježi imam Muslim)


Kaže ulema ko god za sebe ne posumnja da je munafik postoji mogućnost da je munafik , tj ko se ne boji toga, ko kaže da je musliman 100% .
A ko se boji da ima greške i da ima malo munafikluka u sebi postoji mogucnost da se spasi.

A ionako i muslimani bi ušli u dzehennem da nije Allahove milosti i zagovaranja šefaata Muhammeda a.s na sudnjem danu.
Dakle namaz Zekat post dobra djela sve to neće biti dovoljno ako nam se Allah ne smiluje .
I biti će neki muslimani u dzehennemu pa će biti izvučeni iz njega i uvedeni u džennet ali to je druga tema.
I da licemjeri munafici su u najgorim dijelu Dzehennemu.
A ti vidis ljudska srca pa si nasao za shodno da ovo napises? Sta ces odgovoriti ako budes upitan za ove rijeci?

Svaki covjek ima munafikluka u sebi, ja prva. Svaki covjek je slab i jadan. Da Milostivi nije milostiv koliko jeste, vec bismo se svi przili u vatri, ja prva. Istovremeno sam zahvalna Dragom Bogu i ponizna. I? :mah
Pa ne vidim, a šta je problem u ovome postu, vezano za ovoga ne znam rekao sam baca na munafikluk ali djela se vrijednuju po namjerama, nisam rekao da je munafik, i što se sad kao padobranac osjećaš prozvanim ovde, u čemu je problem?
Niti sam te prozvao, šta sam loše napisao? Vidiš u uvodu da sam napisao da me ovaj hadis najviše plaši, dakle mislim i na sebe.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120403
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Krokodil Behko » 30 Jan 2023, 23:09

Tokmak wrote: 30 Jan 2023, 19:18 I ja sam 5,6 puta pješačio do Međugorja, sa ekipom.
Otprilike 8-9 sati mi je trebalo ,računajući odmaranja.
Idem baš na guglju izračunati koliko sam kilometara pješačio.
A vratili bismo se busom.

25 kilometara za osam sati?
Haman na guzicama hodali?
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120403
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Krokodil Behko » 31 Jan 2023, 00:17

Nakon pređenih preko 1.600 kilometara puta, Enver je u petak stigao u Novi Pazar, gdje su ga srdačno dočekali mnogi građani i gradonačelnik Nihat Biševac.


Danas je Enver Beganović nastavio put, te je na izlazu iz Srbije, granična policija ove države, opremila Envera hranom i pićem.
Ima i vidijo, al ne može se linkovati direktno, ili ja nisam skontao

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/28 ... video.html
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119644
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5644 times
Been thanked: 12150 times
Contact:
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Maja » 31 Jan 2023, 00:37

Pa eto, nadju ga da se slikaju s njim, prvi taj gradonacelnik. I ko se tu samopromovise, on ili oni. Pocasti ga ako hoces al nemoj objavljivati u novinama.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22561
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12953 times
Been thanked: 12592 times
Status: Online

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Dori » 31 Jan 2023, 06:35

Krokodil Behko wrote: 30 Jan 2023, 23:09
Tokmak wrote: 30 Jan 2023, 19:18 I ja sam 5,6 puta pješačio do Međugorja, sa ekipom.
Otprilike 8-9 sati mi je trebalo ,računajući odmaranja.
Idem baš na guglju izračunati koliko sam kilometara pješačio.
A vratili bismo se busom.

25 kilometara za osam sati?
Haman na guzicama hodali?
Stali kod Gojka 4 sata :hihi
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2421 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Melek » 31 Jan 2023, 07:54

Fuddo wrote: 30 Jan 2023, 20:43
greeneyes wrote: 30 Jan 2023, 19:26 I sta ulema kaze
Razilazi se po ovom pitanju
Jedni smatraju da je trebo najke obuc na noge
Dok drugi ipak misle da mu je veci sevap u adidaskama
Ma ništa bez japanki. A i sexy su.
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by greeneyes » 31 Jan 2023, 09:01

Krokodil Behko wrote: 30 Jan 2023, 23:09
Tokmak wrote: 30 Jan 2023, 19:18 I ja sam 5,6 puta pješačio do Međugorja, sa ekipom.
Otprilike 8-9 sati mi je trebalo ,računajući odmaranja.
Idem baš na guglju izračunati koliko sam kilometara pješačio.
A vratili bismo se busom.

25 kilometara za osam sati?
Haman na guzicama hodali?
Nehljebi. Ja bih na trecoj nozi dos'o za to vrijeme :ćitire
Samo sabura

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119644
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5644 times
Been thanked: 12150 times
Contact:
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Maja » 31 Jan 2023, 10:00

Jasta bi. Koliko se puta predje uzbrdicom, pa samo brdo ukazanja, pa treba sjest i odmoriti. Ko da je u Hercegovini sve ravno pa samo pici naprijed.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86359
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1647 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Mutevelija » 31 Jan 2023, 10:03

Niste ništa radili ako niste išli bosi. To je kršćanski . A ne u patikama .
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120403
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6970 times
Been thanked: 7897 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by Krokodil Behko » 31 Jan 2023, 10:09

Dori wrote: 31 Jan 2023, 06:35
Krokodil Behko wrote: 30 Jan 2023, 23:09


25 kilometara za osam sati?
Haman na guzicama hodali?
Stali kod Gojka 4 sata :hihi
:D. :D.

Maja wrote: 31 Jan 2023, 10:00 Jasta bi. Koliko se puta predje uzbrdicom, pa samo brdo ukazanja, pa treba sjest i odmoriti. Ko da je u Hercegovini sve ravno pa samo pici naprijed.
greeneyes wrote: 31 Jan 2023, 09:01
Krokodil Behko wrote: 30 Jan 2023, 23:09


25 kilometara za osam sati?
Haman na guzicama hodali?
Nehljebi. Ja bih na trecoj nozi dos'o za to vrijeme :ćitire

U ratu, pedeset kilometara za osam sahata :ahhh
Uključene dvije pauze za ručak i kafu
online

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by greeneyes » 31 Jan 2023, 10:22

Maja wrote: 31 Jan 2023, 10:00 Jasta bi. Koliko se puta predje uzbrdicom, pa samo brdo ukazanja, pa treba sjest i odmoriti. Ko da je u Hercegovini sve ravno pa samo pici naprijed.
Sestro ja odrasto na brdu, pa zimi sam nosao saone na ledjima i putrio kroz snijeg na brdo da divezem sijeno i ti meni pricas o hodu uzbrdo :roll
Samo sabura

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6702 times
Status: Offline

Re: Enver pošao pješke na Ćabu. Srbi ga časte na svakom koraku

Post by greeneyes » 31 Jan 2023, 10:26

Krokodil Behko wrote: 31 Jan 2023, 10:09
Dori wrote: 31 Jan 2023, 06:35

Stali kod Gojka 4 sata :hihi
:D. :D.

Maja wrote: 31 Jan 2023, 10:00 Jasta bi. Koliko se puta predje uzbrdicom, pa samo brdo ukazanja, pa treba sjest i odmoriti. Ko da je u Hercegovini sve ravno pa samo pici naprijed.
greeneyes wrote: 31 Jan 2023, 09:01
Nehljebi. Ja bih na trecoj nozi dos'o za to vrijeme :ćitire

U ratu, pedeset kilometara za osam sahata :ahhh
Uključene dvije pauze za ručak i kafu
Ma ta ce ovi Hercegovci to samo naizgled izgleda mocno, a ne mogu oni s nama Bosancima sto se tice izdrzljivosti
Samo sabura

Post Reply

Return to “Religija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests