Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Sve o muzici, šta je aktuelno, tekstovi pjesama
User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15226
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 977 times
Been thanked: 972 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Tokmak » 21 Dec 2023, 19:23

Brena uzima 15 posto reketa od svakog nastupa, jer se u medijima vodi kao "Prijina svekrva" , a zapravo to nije.
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 32223
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Dalekoodočiju
Has thanked: 19514 times
Been thanked: 16917 times
Contact:
Status: Online

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Morgen » 22 Dec 2023, 18:57


User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27290
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14288 times
Been thanked: 14634 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by ironman » 23 Dec 2023, 08:30

Samo da javim da je i Tz pala.
Prija napunila dvoranu dupke :ooo
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43054
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14241 times
Been thanked: 12806 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Masamune » 23 Dec 2023, 08:32

Ne samo da je napunila, nego je izazvala i kolaps saobraćaja :D.

Nema šta ženska je zvijezda.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Naseef Mushroom » 23 Dec 2023, 12:37

A koje uvrede na račun naše prve dame Mirele Bećirović jer je bila na koncertu Aleksandre Prijović u komentarima na Klixu.

Komentari tipa
“Seljančura. Kada prva hamša progovori sa svojim seljačkim naglaskom. I ona i muž seljaci”.

I naravno, javlja se elita :oo sa komentarima poput “Pa jeste li mislili da degenerici slušaju Pink Floyd?”
Naravno, elita nije degenerik a ne zna navesti nijednu grupu koja nije za degenerike a da je mlađa od 40 godina.

Ono “Ja ostario pa poslije mene potop, svi degenerici” :ooo

“Ne slušam papansku muziku, samo Pink Floyd, Deep Purple, Aerosmith” a pomeneš im Imagine Dragons i Queens of the Stone Age, a oni blenu u tebe “A ko ti je to?”
Elita :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22662
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 13035 times
Been thanked: 12691 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Dori » 23 Dec 2023, 13:37

Naseef Mushroom wrote: 23 Dec 2023, 12:37 A koje uvrede na račun naše prve dame Mirele Bećirović jer je bila na koncertu Aleksandre Prijović u komentarima na Klixu.

Komentari tipa
“Seljančura. Kada prva hamša progovori sa svojim seljačkim naglaskom. I ona i muž seljaci”.

I naravno, javlja se elita :oo sa komentarima poput “Pa jeste li mislili da degenerici slušaju Pink Floyd?”
Naravno, elita nije degenerik a ne zna navesti nijednu grupu koja nije za degenerike a da je mlađa od 40 godina.

Ono “Ja ostario pa poslije mene potop, svi degenerici” :ooo

“Ne slušam papansku muziku, samo Pink Floyd, Deep Purple, Aerosmith” a pomeneš im Imagine Dragons i Queens of the Stone Age, a oni blenu u tebe “A ko ti je to?”
Elita :D.
Ma te komentare ne treba uopste citati. Odavno smo već pričali o tome ovdje….Bolesnici sami
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Naseef Mushroom » 23 Dec 2023, 17:07

Dori wrote: 23 Dec 2023, 13:37
Naseef Mushroom wrote: 23 Dec 2023, 12:37 A koje uvrede na račun naše prve dame Mirele Bećirović jer je bila na koncertu Aleksandre Prijović u komentarima na Klixu.

Komentari tipa
“Seljančura. Kada prva hamša progovori sa svojim seljačkim naglaskom. I ona i muž seljaci”.

I naravno, javlja se elita :oo sa komentarima poput “Pa jeste li mislili da degenerici slušaju Pink Floyd?”
Naravno, elita nije degenerik a ne zna navesti nijednu grupu koja nije za degenerike a da je mlađa od 40 godina.

Ono “Ja ostario pa poslije mene potop, svi degenerici” :ooo

“Ne slušam papansku muziku, samo Pink Floyd, Deep Purple, Aerosmith” a pomeneš im Imagine Dragons i Queens of the Stone Age, a oni blenu u tebe “A ko ti je to?”
Elita :D.
Ma te komentare ne treba uopste citati. Odavno smo već pričali o tome ovdje….Bolesnici sami
Ali najbolji su ovakvi komentari na tom članku.
MIRELA SAMO OPUSTENO UZIVAJ ZASTO NE VAZNO DASI SE TI LIJEPO PROVELA IMA SE MOZE SE A NEK OVI KOMENTARISU STO SJEDE KUCI I UZIVAJU.JOS AKO SI KORISTILA AUTO OD VLADE DA DODZES U TZ I TO IMAS PRAVO .SAD OVI NEBI STO PISU KOMENTARE ISTO BI RADILI KO I TI SAMO UZIVAJ ZIVOT JE JEDAN I OPUSTENO.
Ne bih rekao da su to bolesnici, bolesnici su psihički poremećene osobe, ovo je više snobovska samoprozvana elita

Da je otišla na koncert Tereze Kesovije, ne bi bilo sarkastičnih komentara o autu od vlade.
Kada su Mirela i Denis se slikali povodom prisustovanja Dana državnosti Bosne i Hercegovine, tada je bilo komentara kako obadvoje lijepo i kulturno izgledaju, konačno par što nas ne sramoti po svijetu.

A sada je zbog koncerta, gdje naša prva dama negdje u pozadini prisustvuje koncertu (kamera je morala zoomirati da je nađe), niti se penje na stolove, niti na binu, niti pokušava biti u centru pažnje, ona papanka i obadvoje izgledaju kao papci.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22662
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 13035 times
Been thanked: 12691 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Dori » 24 Dec 2023, 15:21

Ali jesu lijep par….Ona bas dama :srce
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96841
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34779 times
Been thanked: 21356 times
Contact:
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Rum » 24 Dec 2023, 15:27

Image :srce
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96841
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34779 times
Been thanked: 21356 times
Contact:
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Rum » 24 Dec 2023, 15:28

Kako je upeca pih
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Naseef Mushroom » 30 Dec 2023, 02:41

NAJAVLJEN I DRUGI

Aleksandra Prijović nastavlja rušiti rekorde, koncert u Osijeku rasprodala za samo tri sata

Image

Aleksandra Prijović u okviru svoje turneje Od istoka do zapada danas je u 18 sati najavila koncert u Osijeku koji je rasprodala za samo tri sata.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Naseef Mushroom » 30 Dec 2023, 02:49

Ali šta se ovo dešava sa Hrvatskom? Kao da žele za godinu da dostignu onih 25 godina kada je bilo cenzure
RASPRODANO KAFANSKO VEČE

Arena u Zagrebu pretvorena u kafanu: Na društvenim mrežama zgroženi, a pojavio se i Spiderman

Image

Sinoć je zagrebačka Arena pretvorena u veliku kafanu gdje su nastupile najveće regionalne zvijezde folk muzike, a pored Đanija, Jane i drugih na kraju se na bini pojavio i Spiderman.

Publiku su na događaju nazvanom Kafansko veče zabavljali Đani, Ljuba Aličić, Jana, Dejan Matić, Mirko Plavšić, Zorana Mićanović i Emir Đulović uz pratnju "mega kafanskog orkestra", kako su naveli organizatori.

Premda je Arena bila ispunjena skoro do posljednjeg mjesta, na društvenim mrežama ovaj događaj je izazvao zgražanje i gnušanje javnosti u Hrvatskoj.

Na Facebook stranici Zagreb.info ispod objave fotografija sa sinoćnjeg nastupa folk zvijezda nizali su se negativni komentari.
"Krajem godine moj rodni grad je dotakao dno dna", "Stvarno je bilo kakav komentar suvišan, prestrašno", "E moj Zagrebe", "Zabranimo ovu manifestaciju, turbofolk i cajke u Republici Hrvatskoj", "Užas ko se doselio", samo su neki od komentara.

Ipak bilo je i onih koji su pisali kako svako ima izbor da sluša šta god želi.

Podsjetimo, u više navrata u hrvatskim gradovima razni muzičari bili su zabranjivani zbog vrste muzike koju izvode. Također, niz koncerata Aleksandre Prijović izazvao je slične komentare, a mnogi su u anketama tvrdili i da nisu čuli za ženu koja je samo u ovom gradu uspjela rasprodati pet koncerata zaredom.

Sinoćnji događaj obilježio je i još jedan zanimljiv performans, gdje se na bini uz sve folkere ukazao i Spiderman.

"Kakav bolan, Spiderman. A vodi ga", kazao je voditelj manifestacije, a potom su uskočili zaštitari. Međutim, sudeći po "performansu" djeluje da je riječ o uigranoj tački.
Spiderman :D.
Da mi je ko prije samo 10 godina govorio da će Đani, Jana i Ljuba Aličić gostovati u Zagrebačkoj Areni, rekao bih mu da bi bila veća vjerovatnoća da reprezentacija Bosne i Hercegovine 1996. godine igra na Palama.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Sioux
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5164
Joined: 20 Nov 2021, 21:20
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 1272 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Sioux » 31 Dec 2023, 14:54

Brat Stjepana Hausera besan zbog muzike u Hrvatskoj: "Ceo Zagreb je postao šator u Brčkom"

U Areni Zagreb pre nekoliko dana održan je poslednji koncert ove godine, a bilo je to "Kafansko Veče" na kojem su nastupili brojni poznati

Koncert je izazvao brojne komentare i kritike, a među njima se našao i onaj hrvatskog muzičara Mirona Hausera, brata violončeliste Stjepana Hausera.

"Ceo Zagreb je postao ne kafana, nego šator u Brčkom ili nešto takvo. Često sam čuo: ‘Ah, vi Istrijani, vi ste oduvek bili Titovi’… Svašta sam slušao o svome nedovoljnom hrvatstvu. Teško je ljudima objasniti da ste ’91. bili u dečjem vrtiću, a isto im je teško objasniti, da su moji roditelji nakon tog rata, prodali auto da bi Stjepanu i meni kupili patike, da su sve uložili u naše školovanje. Da smo se itekako naradili, svi zajedno, da bi i on i ja postali magistri umetnosti", napisao je Miron na svom Fejsbuk profilu.

"Naši fakulteti nisu bili ni lagani, ni jeftini, zato se nakon svega toga, osećam prilično uvređen činjenicom da se organizuju potpuno neprimereni eventi. U ovom momentu, ja imam 38 godina, šef-dirigent sam jedinog nacionalnog jazz orkestra. Znači, može se reći da značim nešto za kulturu ove lijepe naše. Ponosan sam što je tako, ali neke stvari smatram nedopustivima. Smatram da ne možeš u hotelu s 5 zvezdica imati ‘gažera’ sa sintisajzerom i disketama, nego gudački kvartet ili jazz trio, itd", objasnio je u nastavku svoje razmišljanje i stavove.

"Nije da me iko pita, ali očito je da bi trebali. Ako ti mehaničar kaže što trebaš promeniti na autu, ako ti doktor kaže koji lek da popiješ, onda ću ti ja reći šta da slušaš. Ako si u nečemu neobrazovan, onda pitaš onoga ko je obrazovan. Ima logike, zar ne? Sad ja imam pitanje za te koji su mene pitali, ono slavno pitanje, gde si bio ’91.? Gde ste vi sada? Gde su vam djeca? Šta slušaju? S kim se druže? Za koga glasaju? Gde ste, vi veliki ‘rvati, dok vam glavni grad postaje šabački vašar?", oštro je upitao muzičar.

"Ako je patriotizam to da plaćaš porez, to da promičeš hrvatsku kulturu, to da obrazuješ sebe i svoju decu, to da smatraš nedopustivim da se organizuje ‘Kafansko večer’ u Areni, onda sam itekako patriota. Što je sledeće? Vendi Vukelić u Lisinskom?", zapitao se Miron.

Inače, Miron Hauser, prvi je hrvatski diplomirani jazz trombonista, kompozitor i dirigent.

:ha

Pogled Joca Vujičića

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Naseef Mushroom » 31 Dec 2023, 21:57

"Naši fakulteti nisu bili ni lagani, ni jeftini, zato se nakon svega toga, osećam prilično uvređen činjenicom da se organizuju potpuno neprimereni eventi. U ovom momentu, ja imam 38 godina, šef-dirigent sam jedinog nacionalnog jazz orkestra. Znači, može se reći da značim nešto za kulturu ove lijepe naše. Ponosan sam što je tako, ali neke stvari smatram nedopustivima. Smatram da ne možeš u hotelu s 5 zvezdica imati ‘gažera’ sa sintisajzerom i disketama, nego gudački kvartet ili jazz trio, itd", objasnio je u nastavku svoje razmišljanje i stavove.

"Nije da me iko pita, ali očito je da bi trebali.
Nek si ti završio sve to, jedini razlog zašto misliš da te ko za šta ybe i zbog čega si uopšte relevantan je ovo
Brat Stjepana Hausera besan zbog muzike u Hrvatskoj
, a među njima se našao i onaj hrvatskog muzičara Mirona Hausera, brata violončeliste Stjepana Hausera.
Uvijek ćeš biti poznat kao brat.

I šta kaže mali fašista? Od toliko gradova u Hrvatskoj gdje se uz Ožujsko napiju kao stoka, on pomenu Brčko.
Mogu sebi tepati da nisu balkanski krkani kao Srbi i da su nadrasa u poređenju sa Bošnjacima iz Brčkog i ostalih bosanskohercegovačkih gradova, ova zadnja dešavanja su samo potvrdili ko su i šta su. Nema u momentu ništa slađe nego čitati kmečanje od ove hrvatske elite :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Sioux
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5164
Joined: 20 Nov 2021, 21:20
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 1272 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Sioux » 05 Jan 2024, 11:55

Veće za elektronske medije Hrvatske (VEM) izreklo je HRT-u prekršajni nalog od 13.270 evra (100.000 kuna), kao i 1.320 evra odgovornoj osobi zbog prikrivenog oglašavanja u emisiji "Kod nas doma" u kojoj je gostovala pevačica Lepa Brena, koja je reklamirala svoju kolekciju čarapa.
:haha
Pogled Joca Vujičića

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15226
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 977 times
Been thanked: 972 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Tokmak » 05 Jan 2024, 12:22

Maje, ja sam mislio da je ova provokatorska i krkanska tema odavno u kontejneru. :rol
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120557
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 7011 times
Been thanked: 7969 times
Status: Online

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Krokodil Behko » 30 Jan 2024, 21:47

Aleksandra Prijović potvrdila je status jedne od najvećih muzičkih regionalnih zvijezda rasprodajom baš svih ulaznica za čak četiri koncerta u Osijeku.

Srpskoj pjevačici ne nazire se kraj popularnosti u Hrvatskoj u kojoj se ulaznice za njene koncerte razgrabe u nekoliko sati, piše tportal.hr.

Aleksandra Prijović potvrdila je status jedne od najvećih muzičkih regionalnih zvijezda rasprodajom baš svih ulaznica za čak četiri koncerta u Osijeku.
Nakon što je nedavno rasprodala pet koncerata u zagrebačkoj Areni, jasno je da se njenoj popularnosti u Hrvatskoj ne nazire kraj pa se odlučila na logičan potez i najavila - peti koncert.

'Osijek 5. Ne znam više šta da vam kažem...vidimo se uskoro, volim vas!', napisala je pjevačica na svom Instagram profilu i ganula fanove.
online

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15226
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 977 times
Been thanked: 972 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Tokmak » 30 Jan 2024, 22:38

Pr*im mater i njoj i tko kupuje ulaznice za njene koncerte.
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11853
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2935 times
Been thanked: 2603 times
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by Naseef Mushroom » 30 Jan 2024, 22:48

Tokmak wrote: 30 Jan 2024, 22:38 Pr*im mater i njoj i tko kupuje ulaznice za njene koncerte.
Jah, lahko je pisati da joj pr*iš mater kada si proguglao kako joj mati izgleda :oo

Image

Hajd budi faca pa napiši da pr*iš majku Gorice Dodik :D.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 25723
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 3177 times
Been thanked: 4194 times
Contact:
Status: Offline

Re: Aleksandra Prijović napunila pet zagrebačkih Arena

Post by ina » 31 Jan 2024, 11:34

Napreduje Prijovićka izgleda... A i animozitet prema njenim čarima.
Svijest ima sidrište.

Post Reply

Return to “Muzika”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest