Klix.ba

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56094
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1969 times
Been thanked: 5808 times
Status: Online

Re: Klix.ba

Post by Duminjo » 18 May 2023, 23:51

IMG_20230518_234221.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by Naseef Mushroom » 19 May 2023, 00:02

Uz svo dužno poštovanje prema forumašima (a dokazao sam više puta da vas poštujem) ali zar vam nije muka toliko pominjati imena tih anonimusa sa drugog foruma? Meni je već muka čitati o njima. Ko su oni da su vrijedni da se pominju?
Dovoljno mi je muka pominjati i čitati o ovim majmunima sa televizije ali oni su bar relevantni zbog pozicija na kojima su i kroje sudbinu Bosni i Hercegovini pa se ne mogu ignorisati, sad se trebaju pominjati i neki anonimusi koji ne diskutuju na ovom forumu?

Da sam htio da mi bude muka čitajući ta imena, bio bih na onom forumu.
Eto sad se treba bar na 2 stranice diskutovati šta je neki Pici napisao :rol
Ko je on da se uopšte pominje?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by Naseef Mushroom » 19 May 2023, 00:57

Voyage i Nucci na maturskom koncertu u Banjoj Luci, zastupnik Skupštine traži zabranu nastupa

Image
IMG_1156.jpeg
Koja je ovo budaletina? Da je bar pomenuo Springsteena i Stinga ili bar Indexe i Dugme, ali ovaj odmah ode do Mozzarta i Bacha :plavi
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120501
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6994 times
Been thanked: 7944 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by Krokodil Behko » 19 May 2023, 01:06

Komentare na portalu, ne treba ni čitati.
Da je to neki portal koji drži do ugleda, već odavno bi uveli opciju komentarisanja samo sa facebook profila, kao i svaki iole etičan portal. Oni to nisu uradili zgog klikova i lajkova, a iz aviona se vidi kako su dušmani već odavno prešli na robotski tip lajkanja i dislajkanja, svega što ima veze sa Bosnom.
online

User avatar
Tierra Caliente
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3460
Joined: 15 Sep 2019, 02:41
Location: Sarajevo
Has thanked: 797 times
Been thanked: 283 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by Tierra Caliente » 19 May 2023, 01:24

Krokodil Behko wrote: 19 May 2023, 01:06 Komentare na portalu, ne treba ni čitati.
Da je to neki portal koji drži do ugleda, već odavno bi uveli opciju komentarisanja samo sa facebook profila, kao i svaki iole etičan portal. Oni to nisu uradili zgog klikova i lajkova, a iz aviona se vidi kako su dušmani već odavno prešli na robotski tip lajkanja i dislajkanja, svega što ima veze sa Bosnom.
Behko ja prije 15 godina i vise skontao da se mogu posjete brojati prema jednoj unikatnoj IP adresi, a oni su namjerno ostavili "otvoren" sistem-modul za lajkanje bez ikakvog cekiranja, provjeravanja IP adrese posjetitelja. Tako da kad se preko skripte ocjenjuje dovoljno je vidjeti ID broj od komentara da posalju request-zahtjev prema API-ju.

Hajde i ovo. Namjerno su ostavili da se bez registracije može ocjenjivati tako da modul-sistem za komentarisanje ne provjerava ID korisnika...

Znaci klosari nevidjeni. Juniori sa 1-2 radnog iskustva bi to napravili, a ne neko ko godinama to radi.

Gledaj klosara :grana
Last edited by Tierra Caliente on 19 May 2023, 01:40, edited 1 time in total.
{code}

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 56094
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1969 times
Been thanked: 5808 times
Status: Online

Re: Klix.ba

Post by Duminjo » 19 May 2023, 01:25

Pa nedavno neko napisa komentar da treba ukinuti entitete. Nesto malo pozitivnih lajkova, milion negativnih.

Neke stvari kada se rade, treba biti malo i namazan. Ovo baš ofirno postalo.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by Naseef Mushroom » 19 May 2023, 02:00

Tierra Caliente wrote: 19 May 2023, 01:24
Krokodil Behko wrote: 19 May 2023, 01:06 Komentare na portalu, ne treba ni čitati.
Da je to neki portal koji drži do ugleda, već odavno bi uveli opciju komentarisanja samo sa facebook profila, kao i svaki iole etičan portal. Oni to nisu uradili zgog klikova i lajkova, a iz aviona se vidi kako su dušmani već odavno prešli na robotski tip lajkanja i dislajkanja, svega što ima veze sa Bosnom.
Behko ja prije 15 godina i vise skontao da se mogu posjete brojati prema jednoj unikatnoj IP adresi, a oni su namjerno ostavili "otvoren" sistem-modul za lajkanje bez ikakvog cekiranja, provjeravanja IP adrese posjetitelja. Tako da kad se preko skripte ocjenjuje dovoljno je vidjeti ID broj od komentara da posalju request-zahtjev prema API-ju.

Hajde i ovo. Namjerno su ostavili da se bez registracije može ocjenjivati tako da modul-sistem za komentarisanje ne provjerava ID korisnika...

Znaci klosari nevidjeni. Juniori sa 1-2 radnog iskustva bi to napravili, a ne neko ko godinama to radi.

Gledaj klosara :grana
Najsmješnije je kada neko postavi komentar prije 2 minute a dobije 700 lajkova.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11848
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2932 times
Been thanked: 2600 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by Naseef Mushroom » 19 May 2023, 02:09

Krokodil Behko wrote: 19 May 2023, 01:06 Komentare na portalu, ne treba ni čitati.
Da je to neki portal koji drži do ugleda, već odavno bi uveli opciju komentarisanja samo sa facebook profila, kao i svaki iole etičan portal. Oni to nisu uradili zgog klikova i lajkova, a iz aviona se vidi kako su dušmani već odavno prešli na robotski tip lajkanja i dislajkanja, svega što ima veze sa Bosnom.
Meni je tu najpoganije kada neko kao Edo Maajka ili Dubioza daju intervju za Klix i prosipaju tu šuplju patetiku “Nacionalizam fuj bla bla bla” a pobrinu se da se isključe komentari.
Znači, svjesni su da taj portal forsira nacionalističke i ostale sramotne komentare pa zato zaključavaju komentare ali im se ne gadi da se promovišu baš na tom portalu.
To bi bilo isto kao kada bi Obama u Americi dao intervju za jedan portal što forsira rasizam a pobrine se da se zaključaju komentari jer neće rasizam na članku o sebi.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Tierra Caliente
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3460
Joined: 15 Sep 2019, 02:41
Location: Sarajevo
Has thanked: 797 times
Been thanked: 283 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by Tierra Caliente » 19 May 2023, 02:51

Naseef Mushroom wrote: 19 May 2023, 02:00
Tierra Caliente wrote: 19 May 2023, 01:24

Behko ja prije 15 godina i vise skontao da se mogu posjete brojati prema jednoj unikatnoj IP adresi, a oni su namjerno ostavili "otvoren" sistem-modul za lajkanje bez ikakvog cekiranja, provjeravanja IP adrese posjetitelja. Tako da kad se preko skripte ocjenjuje dovoljno je vidjeti ID broj od komentara da posalju request-zahtjev prema API-ju.

Hajde i ovo. Namjerno su ostavili da se bez registracije može ocjenjivati tako da modul-sistem za komentarisanje ne provjerava ID korisnika...

Znaci klosari nevidjeni. Juniori sa 1-2 radnog iskustva bi to napravili, a ne neko ko godinama to radi.

Gledaj klosara :grana
Najsmješnije je kada neko postavi komentar prije 2 minute a dobije 700 lajkova.
Smiješno ba, znali iskodirati CMS za Web News Portal, a da ne znaju implementirati Flood zaštitu.
To ti je ascare da su namjerno ostavili da mogu botovi raditi sta hoce. Valjda se i dodatno placaju sponzorisani clanci i zakljucavanje komentara.
Da ukinu komentare oni ne bi imali hljeba da jedu.

Šatro ovo implementirali, da ljude koji nisu tehnički pismeni majmunima i idiotima prave. :lud
Stop govoru mržnje!
LIVE

Prijavljeno 1.756.561 komentara
Uklonjeno 3.839.661 komentara
Banovano 39.194 korisnika
*podaci se osvježavaju svaki 1 sat
.
{code}

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42996
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14200 times
Been thanked: 12770 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by Masamune » 19 May 2023, 07:22

Kakav hejt prema klixu mahom od strane trajno banovanih :mmm
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by seln » 19 May 2023, 08:18

Chan wrote: 19 May 2023, 07:22 Kakav hejt prema klixu mahom od strane trajno banovanih :mmm
Sta ces, bijes napustenog ljubavnika blabla....
Za 3/5 spremni!

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by insomnia » 19 May 2023, 09:34

Mosa Vox magaza
Mene blokirase na tviteru 😂😂😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by seln » 19 May 2023, 10:14

insomnia wrote: 19 May 2023, 09:34 Mosa Vox magaza
Mene blokirase na tviteru 😂😂😂
Vallahi, ne cudim se...

ti si jos imao srece kad su te banovali na klixu prije par godina.
Zar nije bio tvoj potpis "Jeste, svi su isti, a lahko cemo probrati onih par procenata koji nisu" ili tako nesto?
Danas bi ti klix za takav potpis poslao killer commando, a "ovjerio" bi te Dino vlastorucno.
Za 3/5 spremni!

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by insomnia » 19 May 2023, 10:23

seln wrote: 19 May 2023, 10:14
insomnia wrote: 19 May 2023, 09:34 Mosa Vox magaza
Mene blokirase na tviteru 😂😂😂
Vallahi, ne cudim se...

ti si jos imao srece kad su te banovali na klixu prije par godina.
Zar nije bio tvoj potpis "Jeste, svi su isti, a lahko cemo probrati onih par procenata koji nisu" ili tako nesto?
Danas bi ti klix za takav potpis poslao killer commando, a "ovjerio" bi te Dino vlastorucno.
😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
sehohari
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 319
Joined: 22 Feb 2022, 16:55
Location: Između redova
Mood:
Has thanked: 11 times
Been thanked: 93 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by sehohari » 19 May 2023, 17:03

Naseef Mushroom wrote: 19 May 2023, 00:02 Uz svo dužno poštovanje prema forumašima (a dokazao sam više puta da vas poštujem) ali zar vam nije muka toliko pominjati imena tih anonimusa sa drugog foruma? Meni je već muka čitati o njima. Ko su oni da su vrijedni da se pominju?
Dovoljno mi je muka pominjati i čitati o ovim majmunima sa televizije ali oni su bar relevantni zbog pozicija na kojima su i kroje sudbinu Bosni i Hercegovini pa se ne mogu ignorisati, sad se trebaju pominjati i neki anonimusi koji ne diskutuju na ovom forumu?

Da sam htio da mi bude muka čitajući ta imena, bio bih na onom forumu.
Eto sad se treba bar na 2 stranice diskutovati šta je neki Pici napisao :rol
Ko je on da se uopšte pominje?
Pa važno je zato što je to ipak najveći politički forum u BiH. Znam da je to nekome smiješno, ali sigurno postoji dobar dio ljudi koji na osnovu posjeta tamo kreiraju mišljenje o događajima u državi, pogotovo ako su npr. vani.

Ja npr. pojma nemam koliko je ono što se piše tamo odraz javnog mijenja, a koliko ne.

Mene najviše nervira što su se tamo pojavili neki likovi koje sam rijetko kada vidio i što je se spektar mišljenja potpuno promjenio. Stoji to što si napisao, ali je situacija prije oktobra ipak bila dosta bolja. Sada je ono tamo postalo pravo bojište, gdje biva svako napadnut ko ne razmišlja kao prosječni NiP-ovac, SDP-ovac ili šta god.
È solo una questione di tempo...

Di molto tempo...

User avatar
Bosnia_Nord
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 810
Joined: 18 May 2022, 23:28
Has thanked: 89 times
Been thanked: 184 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by Bosnia_Nord » 19 May 2023, 18:29

Krokodil Behko wrote: 19 May 2023, 01:06 Komentare na portalu, ne treba ni čitati.
Da je to neki portal koji drži do ugleda, već odavno bi uveli opciju komentarisanja samo sa facebook profila, kao i svaki iole etičan portal. Oni to nisu uradili zgog klikova i lajkova, a iz aviona se vidi kako su dušmani već odavno prešli na robotski tip lajkanja i dislajkanja, svega što ima veze sa Bosnom.
Ovo sam primjetio prvi put na temi o pobjedi Švicarske nad Srbijom 2018.
https://www.klix.ba/sport/nogomet/svica ... /komentari
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by seln » 19 May 2023, 19:15

sehohari wrote: 19 May 2023, 17:03
Naseef Mushroom wrote: 19 May 2023, 00:02 Uz svo dužno poštovanje prema forumašima (a dokazao sam više puta da vas poštujem) ali zar vam nije muka toliko pominjati imena tih anonimusa sa drugog foruma? Meni je već muka čitati o njima. Ko su oni da su vrijedni da se pominju?
Dovoljno mi je muka pominjati i čitati o ovim majmunima sa televizije ali oni su bar relevantni zbog pozicija na kojima su i kroje sudbinu Bosni i Hercegovini pa se ne mogu ignorisati, sad se trebaju pominjati i neki anonimusi koji ne diskutuju na ovom forumu?

Da sam htio da mi bude muka čitajući ta imena, bio bih na onom forumu.
Eto sad se treba bar na 2 stranice diskutovati šta je neki Pici napisao :rol
Ko je on da se uopšte pominje?
Pa važno je zato što je to ipak najveći politički forum u BiH. Znam da je to nekome smiješno, ali sigurno postoji dobar dio ljudi koji na osnovu posjeta tamo kreiraju mišljenje o događajima u državi, pogotovo ako su npr. vani.

Ja npr. pojma nemam koliko je ono što se piše tamo odraz javnog mijenja, a koliko ne.

Mene najviše nervira što su se tamo pojavili neki likovi koje sam rijetko kada vidio i što je se spektar mišljenja potpuno promjenio. Stoji to što si napisao, ali je situacija prije oktobra ipak bila dosta bolja. Sada je ono tamo postalo pravo bojište, gdje biva svako napadnut ko ne razmišlja kao prosječni NiP-ovac, SDP-ovac ili šta god.
Prije se kaznjavalo za teske uvrede i psovke. Sad se kaznjava drugacije misljenje.
Pri tome se potpuno, ali bas potpuno ignorira trolanje HDZ telala, sto otvorenih (novak, truba, djecak sa zigicama), sto "Bosnjaka" (sajber87, hajvantrojka). Ono malo preostalih Bosnjaka, potpuno sludjeni, ocekuju da im Svicarsku na Balkanu napravi covjek koji je vec jednom bio premijer i pokazao da je za qurca.
Ostavili su i pregrst forumasa sa drugacijim misljenjem, cisto da diskusija (a s tim i forum) ne bi zamrla.
Za 3/5 spremni!

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by seln » 19 May 2023, 20:48

Mogao bi palermo na klixu uskoro sehiditi. :(
bata shubara i bodkin mu se natovarili na kosti.

A hajvantrojka se upravo otkrio kao navijac Svinjskog.

I pazi sad: kao reakciju na cinjenicu da je taj "Bosnjak" ascare UZP trol, laik1981 pise "kako padaju SDA maske".
Za 3/5 spremni!

User avatar
sehohari
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 319
Joined: 22 Feb 2022, 16:55
Location: Između redova
Mood:
Has thanked: 11 times
Been thanked: 93 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by sehohari » 19 May 2023, 21:57

insomnia wrote: 19 May 2023, 10:23
seln wrote: 19 May 2023, 10:14

Vallahi, ne cudim se...

ti si jos imao srece kad su te banovali na klixu prije par godina.
Zar nije bio tvoj potpis "Jeste, svi su isti, a lahko cemo probrati onih par procenata koji nisu" ili tako nesto?
Danas bi ti klix za takav potpis poslao killer commando, a "ovjerio" bi te Dino vlastorucno.
😂
On peut voir que tu vient de la France, meme dans tes opinions concernant la Bosnie.
Très plus radical que nous raseurs allemands :oo

Et oui, je m'excuse d'avance pour mon niveau de francais...
È solo una questione di tempo...

Di molto tempo...

User avatar
seln
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1317
Joined: 26 Oct 2019, 23:55
Has thanked: 256 times
Been thanked: 560 times
Status: Offline

Re: Klix.ba

Post by seln » 20 May 2023, 00:26

sehohari wrote: 19 May 2023, 21:57
insomnia wrote: 19 May 2023, 10:23

😂
On peut voir que tu vient de la France, meme dans tes opinions concernant la Bosnie.
Très plus radical que nous raseurs allemands :oo

Et oui, je m'excuse d'avance pour mon niveau de francais...
Niveau a la google translate? :DD
Za 3/5 spremni!

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests