Sarajevski aerodrom

Predstavljanje gradova, naši putopisi, savjeti u vezi putovanja.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 43058
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14244 times
Been thanked: 12808 times
Status: Offline

Re: Sarajevski aerodrom u januaru i februaru nije imao nikada više putnika kao ove godine

Post by Masamune » 15 Mar 2024, 09:30

Ali TK je najmnogoljudniji kanton. Ovo nisu smjeli dirati.

Nemam nista protiv da i Sarajevo ide u tom fazonu, ali ovo je ciljano uradjeno.

Sarajevo i Banja Luka imaju koristi od toga.
Last edited by Masamune on 15 Mar 2024, 09:31, edited 1 time in total.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Nice
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11994
Joined: 03 Sep 2022, 12:16
Has thanked: 13648 times
Been thanked: 5735 times
Status: Offline

Re: Sarajevski aerodrom u januaru i februaru nije imao nikada više putnika kao ove godine

Post by Nice » 15 Mar 2024, 09:31

To i velim, zar se mora jedno uništit da bi drugi aerodrom radio

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81411
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10313 times
Been thanked: 7161 times
Status: Offline

Re: Sarajevski aerodrom u januaru i februaru nije imao nikada više putnika kao ove godine

Post by Julia-Klara » 15 Mar 2024, 09:32

I ja mislim da je ciljano.
Jednima je daleko i nezgodno u TZ, a eto, nama nije nezgodno u SA. E pa jeste.
Meni je blizi Beograd od Sarajeva, i jednostavnije za doci (brze, ravnije) plus direktna linija za BG.
A dolazila sam iz Beca za TZ, avion uvijek pun.
Sad nam hargija.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Nice
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11994
Joined: 03 Sep 2022, 12:16
Has thanked: 13648 times
Been thanked: 5735 times
Status: Offline

Re: Sarajevski aerodrom u januaru i februaru nije imao nikada više putnika kao ove godine

Post by Nice » 15 Mar 2024, 09:36

Ovaj moj dio države je isto zanemaren, najbliže nam je do Splita, Sarajevo je tu negdje što se tiče dužine putovanja, dalje dosta linija ide iz Banja Luke do koje nam treba tri sata vožnje i više, Tuzlu da ne spominjem koliko nam je daleko, Mostar je bliže, ali opet nema nekih avio linija koje su važne za stanovništvo odavde.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96851
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34790 times
Been thanked: 21366 times
Contact:
Status: Online

Re: Sarajevski aerodrom u januaru i februaru nije imao nikada više putnika kao ove godine

Post by Rum » 15 Mar 2024, 09:46

Masamune wrote: 15 Mar 2024, 09:08 Sad je jasno zašto je politika sjebala tuzlanski aerodrom, jer je bio trn u oku. Nemaš ni kilometar novog regionalnog puta i još ti uzmu i aviolinije što je iole bilo dobro. Sad to lafo predstavljap kao nešto novo, a što je samo prekopirano i već je bilo ovdje.

Jebeš Tuzlu daj Sarajevu. Samo da se Sarajevo gradi, a jebeš ostatak Bosne i Hercegovine.

Forto nabijem te na k, kao i sve naše ljude koji čim prođu Olovo postanu veće Sarajlije od Sarajlija i pljuju na sredinu iz koje su došli.
Tako je vazda bilo
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96851
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34790 times
Been thanked: 21366 times
Contact:
Status: Online

Re: Sarajevski aerodrom u januaru i februaru nije imao nikada više putnika kao ove godine

Post by Rum » 15 Mar 2024, 09:48

Dom naroda izglasao je rebalans budžeta i to sa 46 glasova ZA, čime je Zenica i definitivno ostala bez sredstava za zatvoreni bazen koji je počeo sa gradnjom.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Fuddo
Maliciozni seronja i forumas godine
Maliciozni seronja i forumas godine
Posts: 84615
Joined: 03 Dec 2018, 21:17
Has thanked: 11084 times
Been thanked: 16692 times
Status: Offline

Re: Sarajevski aerodrom u januaru i februaru nije imao nikada više putnika kao ove godine

Post by Fuddo » 15 Mar 2024, 13:02

:D.
Dozvolite da se obratimo

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37491
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 25036 times
Been thanked: 4744 times
Status: Offline

Re: Sarajevski aerodrom u januaru i februaru nije imao nikada više putnika kao ove godine

Post by ElTriconi » 15 Mar 2024, 14:46

Rudolph wrote: 15 Mar 2024, 09:48 Dom naroda izglasao je rebalans budžeta i to sa 46 glasova ZA, čime je Zenica i definitivno ostala bez sredstava za zatvoreni bazen koji je počeo sa gradnjom.
Pa jel zenica manje daje u budzet od onog sto je sljeduje? 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
ElTriconi
Đulaga
Đulaga
Posts: 37491
Joined: 24 Mar 2019, 14:13
Mood:
Has thanked: 25036 times
Been thanked: 4744 times
Status: Offline

Re: Sarajevski aerodrom u januaru i februaru nije imao nikada više putnika kao ove godine

Post by ElTriconi » 15 Mar 2024, 14:46

Masamune wrote: 15 Mar 2024, 09:08 Sad je jasno zašto je politika sjebala tuzlanski aerodrom, jer je bio trn u oku. Nemaš ni kilometar novog regionalnog puta i još ti uzmu i aviolinije što je iole bilo dobro. Sad to lafo predstavljap kao nešto novo, a što je samo prekopirano i već je bilo ovdje.

Jebeš Tuzlu daj Sarajevu. Samo da se Sarajevo gradi, a jebeš ostatak Bosne i Hercegovine.

Forto nabijem te na k, kao i sve naše ljude koji čim prođu Olovo postanu veće Sarajlije od Sarajlija i pljuju na sredinu iz koje su došli.
Trebaju se zenica i tuzla udruzit, osnovat novi kanton 🤔
Sehara mi puna blaga
Al ne haje moja draga 🤗😊

User avatar
PepoL
Na probnom
Na probnom
Posts: 6
Joined: 01 Apr 2024, 08:28
Location: Berlin
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Sarajevski aerodrom

Post by PepoL » 01 Apr 2024, 08:35

Razgovor o cijenama letova i dodatnim troškovima uvijek me podsjeti na one sitne slova u oglasima. Mislim da je ključ uvijek u detaljima koje lako previdimo dok nas mami povoljna cijena.
Neko je spomenuo taksu sa aerodroma do grada - čini se da bez obzira na to koliko jeftino stignemo na odredište, uvijek postoji neka 'caka' koja nas dočeka. A o prtljagu da i ne govorimo; ponekad se čini da bi bilo jeftinije poslati kovčeg poštom nego platiti dodatne takse za njega na letu. U svakom slučaju, informisanost je ključ i uvijek je dobro provjeriti sve moguće dodatne troškove prije nego što se odlučimo za put.

Post Reply

Return to “Turizam”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest