Game Of Thrones

Moderator: Krokodil Behko

Najbolji likovi u seriji?

Tyrion Lannister
12
11%
Cersei Lannister
3
3%
Jaime Lannister
5
5%
Tywin Lannister
1
1%
Daenerys Targaryen
8
8%
Jon Snow
11
10%
Sansa Stark
5
5%
Arya Stark
9
9%
Rob Stark
2
2%
Catelyn Stark
0
No votes
Bran Stark
3
3%
Ramsay Snow
4
4%
Margaery Tyrell
2
2%
Olenna Tyrell
2
2%
Loras Tyrell
0
No votes
Joffrey Baratheon
1
1%
Stannis Baratheon
2
2%
Melisandre
4
4%
Davos Seaworth
2
2%
Jorah Mormont
2
2%
Theon Greyjoy
0
No votes
Sam
2
2%
Gilly
0
No votes
Littlefinger
1
1%
Lord Varys
3
3%
Brienne
5
5%
Podrick
1
1%
Bronn
1
1%
The Hound
2
2%
Daario Naharis
1
1%
Barristan Selmy
2
2%
Missandei
0
No votes
Grey Worm
0
No votes
Roose Bolton
0
No votes
Ygritte
0
No votes
Tormund Giantsbane
1
1%
Hodor
2
2%
Shae
1
1%
Khal Drogo
5
5%
 
Total votes: 105

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27121
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14193 times
Been thanked: 14526 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by ironman » 09 Apr 2023, 14:11

spacebound wrote: 09 Apr 2023, 13:08
ironman wrote: 09 Apr 2023, 12:49
Apsolutno nista,negdje sam citao da je izjavio da mu je ostalo oko 500 stranica da zavrsi The Winds of winter . To je bilo pred kraj prosle godine.
A za Dream of spring kao zavrsnu knjigu onda da i ne pricamo.
:lupa
Znaci ako je sudit po ostalim knjigama nije jos ni pola napisao te koju pise, s obzirom na njegove godine zadnju vjerovatno nikad nece napisati.
Stvarno ne shvatam.
Moja teorija je da je zbog saradnje sa Hbo sve namjerno usporio.
Vjerovatno u bunkeru negdje ima poslozene skripte i okvirno sve pripremljeno.
Iskreno se nadam da kraj serije nije ni blizu kraja koji ce donijeti Dream of spring.
U medjuvremenu stize i serija Snow.
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80498
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11617 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by spacebound » 09 Apr 2023, 15:57

ironman wrote: 09 Apr 2023, 14:11
spacebound wrote: 09 Apr 2023, 13:08

:lupa
Znaci ako je sudit po ostalim knjigama nije jos ni pola napisao te koju pise, s obzirom na njegove godine zadnju vjerovatno nikad nece napisati.
Stvarno ne shvatam.
Moja teorija je da je zbog saradnje sa Hbo sve namjerno usporio.
Vjerovatno u bunkeru negdje ima poslozene skripte i okvirno sve pripremljeno.
Iskreno se nadam da kraj serije nije ni blizu kraja koji ce donijeti Dream of spring.
U medjuvremenu stize i serija Snow.
Ja sam vec tuzna sto uskoro zavrsavam s knjigama :( Ples sa zmajevima odugovlacim, citam vec 4 dana, na 290 sam stranici prve knjige, dok sam obje knjige Gozba za vrane procitala za 4 dana.

Sad maksimalno crpe knjige koliko god mogu.
Exchan ❌️

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27121
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14193 times
Been thanked: 14526 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by ironman » 09 Apr 2023, 16:46

spacebound wrote: 09 Apr 2023, 15:57
ironman wrote: 09 Apr 2023, 14:11
Moja teorija je da je zbog saradnje sa Hbo sve namjerno usporio.
Vjerovatno u bunkeru negdje ima poslozene skripte i okvirno sve pripremljeno.
Iskreno se nadam da kraj serije nije ni blizu kraja koji ce donijeti Dream of spring.
U medjuvremenu stize i serija Snow.
Ja sam vec tuzna sto uskoro zavrsavam s knjigama :( Ples sa zmajevima odugovlacim, citam vec 4 dana, na 290 sam stranici prve knjige, dok sam obje knjige Gozba za vrane procitala za 4 dana.

Sad maksimalno crpe knjige koliko god mogu.
Ponavljam se ali masterpiece..fantasy svijet ima dosta autora ali tata je Tolkien a amidza debeli Martin :oo
Poznat mi je osjecaj.
Ja sam 5 sezonu The Wire odgadjao godinu dana da odgledam jer sam znao da je zadnja( svaka sezona je za sebe)..
dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80498
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11617 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by spacebound » 09 Apr 2023, 16:51

ironman wrote: 09 Apr 2023, 16:46
spacebound wrote: 09 Apr 2023, 15:57

Ja sam vec tuzna sto uskoro zavrsavam s knjigama :( Ples sa zmajevima odugovlacim, citam vec 4 dana, na 290 sam stranici prve knjige, dok sam obje knjige Gozba za vrane procitala za 4 dana.

Sad maksimalno crpe knjige koliko god mogu.
Ponavljam se ali masterpiece..fantasy svijet ima dosta autora ali tata je Tolkien a amidza debeli Martin :oo
Poznat mi je osjecaj.
Ja sam 5 sezonu The Wire odgadjao godinu dana da odgledam jer sam znao da je zadnja( svaka sezona je za sebe)..
Meni je ovo bolje od Tolkiena. Ustvari, ovo mi je najbolje sto sam ikad citala. Nisam kuci do sutra i vec mi fali knjiga, da makar korice gledam. Tako da sad razmisljam, citam o knjigama na netu, u potpunosti me zacarala. Ovo mi se nikad ranije nije desavalo.
Exchan ❌️

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80498
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11617 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by spacebound » 12 Apr 2023, 21:33

Eh! Zavrsih ja knjige :(
Utisci? Ne znam. Tuzna sam. Kucu, stacu sad. Ok. Odgledat cu seriju da vidim kraj ali znam da nece biti ni izbliza dozivljaj kao knjige.
Eh sad par mojih momenata. Nisam ni sanjala da je jos jedan Targaryen ziv. Kao ni da je svu gungulu zakuhala Lisa s Maloprsticem. To da ce on odvesti Sansu je bilo predvidivo. Otkud Varys na kraju opet u Kraljevoj Luci? Tacno sam znala da je nesto cudno oko Gregora. Dorna zanimljiva i njihova uloga naredim dogadjajima. Mirin smrtno dosadan. Vala, trebala je davno krenuti dalje.
Ako Bog da, kupit cu sebi ove knjige pa ponovo procitati, usput da ponesto i zapisem jer je jako puno likova i dogadjaja. Nesto preletis pa se u iducoj knjizi pri nekom dogadjaju sjetis da je nesto iz prethodne imalo veze s aktuelnim dogadjajima, jao npr kada su usput spominjali desnice ludog kralja Erisa :oo Kad ono medjutim...
Uglavnom, mucno, zabavno, opcinjavajuce, brutalno, realno, ljudski... Mozes se sazivit s ovom knjigom. Maestralno prikazana priroda ljudi, sve dobro i lose strane, razlicita svjetla na iste ljude u zavisnosti iz cijeg se ugla prica prica.


P.S. Pseto mi je najtragicniji lik u seriji i jako suosjecam sa njim. Voljela bih da nije mrtav, ali vjerovatno jeste.
Exchan ❌️

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80498
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11617 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by spacebound » 13 Apr 2023, 08:35

Chan wrote: 12 Apr 2023, 19:38
Cekaj! Stani!
Mali Djogani :oo
Iscitala sve sto je bilo za procitat. Citao si i ti pa zato tebe pitam. Boltonovo kopile je ozenilo laznu Aryu, onu malu Jane sto je bila Sansina drugarica. Sansa je sa Maloprsticem u Erinovom dolu, on joj nasao muza kojeg treba da upozna i tu zavrsava njena prica, ono sto je do sad napisano.
Otkud sad u seriji Sansa bjezi od kopileta s Theonom :?? I ko je ona mala sto je mrtva i on je kao volio, ako je taj stvor ikoga mogao voljeti :??
Ako vidi neko drugi ko je i citao i gledao slobodan je odgovoriti :oo
Exchan ❌️

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80498
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11617 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by spacebound » 13 Apr 2023, 09:32

Jao Boze. Nista nije kako treba :grana Otkud Mirsela mrtva kad su je poslali zivu, samo odsjecenog uha i malo unakazenog lica. Otkud Dzejmi sa Sersi kad je otisao s Brijanom, a prethodno spalio Sersejino pismo jer ga ne zanima, otkud Varis u Mirinu kad je bukvalno epilog zadnje knjige kako je Varis ubio Pajsela i Kevana, otkud Dotracima Deneris kad ih je docekala s Drogonom? Nesto mi malo vjerovatno da su je oteli zmaju :oo Otkud je Dzora trazi kad je bio s najamnicima. Ko je lik s njim, ko je onaj momculjak sto ga one dvije ubise :why
Nece ovo ici, ili moram odustat ili ispocetka gledati seriju, ali ta serija se u radnji razilazi s onim sto sam citala pa kakva je svrha :cudi Pobogu, udali Sansu za Remzija :grana
Sansa pobjegla s Berisom, bila kod tetke, on se njenom tetkom ozenio, pa ona htjela da baci Sansu kroz mjesecevu kapiju jer je vidjela kad je Beris poljubi, onda je on stigao, pa ubio Lisu. Znaci nije to sad neka mala izmjena nego bukvalno citav tok jedne price ne postoji. Sta je onda s Maloprstim, Lisom, Gnijezdom Sokolovim, Erinovim Dolom :grana
Biz', odoh pravit tortu :spavanje
Exchan ❌️

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42825
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14100 times
Been thanked: 12688 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by Masamune » 13 Apr 2023, 10:54

Nemam sad vremena. Osvrnem se kasnije
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80498
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11617 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by spacebound » 13 Apr 2023, 11:48

ironman wrote: 13 Apr 2023, 11:10
spacebound wrote: 13 Apr 2023, 11:05 Pa glupo mi. Jbg, ja cekam jednu pricu sa Sansom, onu koja se plete kroz 3 knjige. Kad gle, Theon je spasava od kopileta :lud
Ako pogledas ,vidjeces ima poprilicno razlike.
Ali je uradjeno,skoro pa savrseno.
Cak i zadnje dvije sezone.
Sad sa distance ,razumijem i produkciju..bez zavrsenih knjiga izvukli su maksimum.
A i ostala su vrata odskrinuta za malo drugaciji zavrsetak,skontaces ako pogledas.
Ah, preveliki mi je ovo sad sok.
Zadnjih mjesec dana sam u svijetu knjige, jucer zavrsila, jutros upalim 1 e 6 s, osim mrtvog Dzona sve drugacije ( ja citala srpski i crnogorski prevod pa ne znam tacno kako se imena pisu, tako cu pisat kako se izgovara). Odem onda na net i nadjem 10 znacajnih razlila, to je kurslus. Morala bih se vratiti ko zna koliko epizoda unazad, a izivljavanja Boltonovog kopileta mi se ne gledaju, takodjer ni onaj smor u Mirinu. Onda bih morala hvatat totalno druge konce, alternativna desavanja :oo Onda se pitam kakvom to kraju vodi.
Glupo mi sto je Dzejmi sa Sersi, jer on je u knjizi narastao kao osoba, prerastao nju. Ona je ostala zlobna, odvratna sitna dusa, a povrh svega glupaca koja se debelo precjenjuje.
U knjizi je napustio, otisao sa Brijanom, sad ga vidim dovozi Mirselino tijelo (wtf :lupa ) i tjesi je :grana Previse mi to sve :123
Exchan ❌️

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80498
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11617 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by spacebound » 17 Apr 2023, 20:15

:sok
Gledala shorts na yt, posto sam gledala i neke GoT stvsri izlaze mi videi. Joh Lienin i Regarov sin :sok
O fuck! E to se nisam nadala :ooo
Exchan ❌️

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42825
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14100 times
Been thanked: 12688 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by Masamune » 19 Apr 2023, 15:22

spacebound wrote: 13 Apr 2023, 08:35
Chan wrote: 12 Apr 2023, 19:38
Cekaj! Stani!
Mali Djogani :oo
Iscitala sve sto je bilo za procitat. Citao si i ti pa zato tebe pitam. Boltonovo kopile je ozenilo laznu Aryu, onu malu Jane sto je bila Sansina drugarica. Sansa je sa Maloprsticem u Erinovom dolu, on joj nasao muza kojeg treba da upozna i tu zavrsava njena prica, ono sto je do sad napisano.
Otkud sad u seriji Sansa bjezi od kopileta s Theonom :?? I ko je ona mala sto je mrtva i on je kao volio, ako je taj stvor ikoga mogao voljeti :??
Ako vidi neko drugi ko je i citao i gledao slobodan je odgovoriti :oo
U seriji postoji Jeyne na početku serije, ali kasnije nema tog dijela sa lažnom Aryom. U knjizi dio sa lažnom Aryom je maslo Tywina koji je to sve isplanirao i kako bi Boltonovi ojačali položaj na sjeveru, a ujedno su i njihovi saveznici koji jačaju i položaj Lannistera. Ramsay je oženio Jeyne koju je narodu predstavio kao Arya Stark i to je tačno.

Istovremeno Sansa je sa Littlefingerom spašena iz Kings Landinga da ne bi bila optužena za ubistvo Geoffreya.

U seriji također budu i u Eyrie (Erinov dol) kod Cathrineove sestre. U seriji Sansa završi kasnije u Winterfelu jer Littlefinger njoj obeća da je to pametan potez da se uda za Ramsaya i da se vrati kući zbog svojih ljudi i da će na takav način moći osvetiti svoju porodicu. Naravno, čista manipulacija i laži, pa se onda kopile počne iživljavati na njoj sa silovanjem i ostalim.

A Theon je tu svo vrijeme sa Ramsayem iako nije ni sjena onog starog Theona, ali ipak joj pomogne.

Ne sjećam se tog dijela male što je mrtva i koju je Ramsay volio...
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81260
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10210 times
Been thanked: 7086 times
Status: Offline

Re: Game Of Thrones

Post by Julia-Klara » 19 Apr 2023, 15:41

Ovo cudo ko dmene jos nije doslo na red :grana

ALi hoce :ideja hoce!!!!!!


:valja

Valjda
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80498
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11617 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by spacebound » 19 Apr 2023, 17:27

Chan wrote: 19 Apr 2023, 15:22
spacebound wrote: 13 Apr 2023, 08:35

Cekaj! Stani!
Mali Djogani :oo
Iscitala sve sto je bilo za procitat. Citao si i ti pa zato tebe pitam. Boltonovo kopile je ozenilo laznu Aryu, onu malu Jane sto je bila Sansina drugarica. Sansa je sa Maloprsticem u Erinovom dolu, on joj nasao muza kojeg treba da upozna i tu zavrsava njena prica, ono sto je do sad napisano.
Otkud sad u seriji Sansa bjezi od kopileta s Theonom :?? I ko je ona mala sto je mrtva i on je kao volio, ako je taj stvor ikoga mogao voljeti :??
Ako vidi neko drugi ko je i citao i gledao slobodan je odgovoriti :oo
U seriji postoji Jeyne na početku serije, ali kasnije nema tog dijela sa lažnom Aryom. U knjizi dio sa lažnom Aryom je maslo Tywina koji je to sve isplanirao i kako bi Boltonovi ojačali položaj na sjeveru, a ujedno su i njihovi saveznici koji jačaju i položaj Lannistera. Ramsay je oženio Jeyne koju je narodu predstavio kao Arya Stark i to je tačno.

Istovremeno Sansa je sa Littlefingerom spašena iz Kings Landinga da ne bi bila optužena za ubistvo Geoffreya.

U seriji također budu i u Eyrie (Erinov dol) kod Cathrineove sestre. U seriji Sansa završi kasnije u Winterfelu jer Littlefinger njoj obeća da je to pametan potez da se uda za Ramsaya i da se vrati kući zbog svojih ljudi i da će na takav način moći osvetiti svoju porodicu. Naravno, čista manipulacija i laži, pa se onda kopile počne iživljavati na njoj sa silovanjem i ostalim.

A Theon je tu svo vrijeme sa Ramsayem iako nije ni sjena onog starog Theona, ali ipak joj pomogne.

Ne sjećam se tog dijela male što je mrtva i koju je Ramsay volio...
Hvala :ok
Samo ne kontam zasto joj je Maloprstic to ucinio :( Jadna Sansa.
Theon je i u knjizi s Boltonom, on mu predao Jayne.
Exchan ❌️

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80498
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11617 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by spacebound » 19 Apr 2023, 17:28

Julia-Klara wrote: 19 Apr 2023, 15:41 Ovo cudo ko dmene jos nije doslo na red :grana

ALi hoce :ideja hoce!!!!!!


:valja

Valjda
Nemoj valjda vec kad dodjes u Bosnu kupi knjige i uzivaj :srce
Exchan ❌️

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42825
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14100 times
Been thanked: 12688 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by Masamune » 19 Apr 2023, 17:38

spacebound wrote: 19 Apr 2023, 17:27
Chan wrote: 19 Apr 2023, 15:22
U seriji postoji Jeyne na početku serije, ali kasnije nema tog dijela sa lažnom Aryom. U knjizi dio sa lažnom Aryom je maslo Tywina koji je to sve isplanirao i kako bi Boltonovi ojačali položaj na sjeveru, a ujedno su i njihovi saveznici koji jačaju i položaj Lannistera. Ramsay je oženio Jeyne koju je narodu predstavio kao Arya Stark i to je tačno.

Istovremeno Sansa je sa Littlefingerom spašena iz Kings Landinga da ne bi bila optužena za ubistvo Geoffreya.

U seriji također budu i u Eyrie (Erinov dol) kod Cathrineove sestre. U seriji Sansa završi kasnije u Winterfelu jer Littlefinger njoj obeća da je to pametan potez da se uda za Ramsaya i da se vrati kući zbog svojih ljudi i da će na takav način moći osvetiti svoju porodicu. Naravno, čista manipulacija i laži, pa se onda kopile počne iživljavati na njoj sa silovanjem i ostalim.

A Theon je tu svo vrijeme sa Ramsayem iako nije ni sjena onog starog Theona, ali ipak joj pomogne.

Ne sjećam se tog dijela male što je mrtva i koju je Ramsay volio...
Hvala :ok
Samo ne kontam zasto joj je Maloprstic to ucinio :( Jadna Sansa.
Theon je i u knjizi s Boltonom, on mu predao Jayne.
Ne treba pitati zašto jer je to nelogičan potez od strane Littlefingera. To su usrali u seriji i taj potez se uopšte ne uklapa u njegov lik i odluke koje je do tad donosio. Totalno nepromišljeno.

Do tog trenutka Sansa je za njega ključ za vladanje sjeverom. Littlefinger je zapravo najopasniji lik u Pjesmi o ledu i vatri čije ambicije idu do samog prijestolja u Kings Landingu i koji će učiniti sve moguće da jednog dana tu zasjedne.

I onda ta gore glupost. Dao je Sansu liku da se uda za njega i u vezi kojeg cijeli Sjever zna da je teški sadista i silovatelj, a što je i Sansa osjetila na svojoj koži.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
Zanki
saudade / forumasica godine
saudade / forumasica godine
Posts: 51748
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 19314 times
Been thanked: 22015 times
Status: Offline

Re: Game Of Thrones

Post by Zanki » 19 Apr 2023, 23:24

Baš :srce
IMG_20230419_232205.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"It takes something more
than intelligence to act
intelligently "

Moxie
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 679
Joined: 15 Mar 2023, 00:28
Has thanked: 766 times
Been thanked: 692 times
Status: Offline

Re: Game Of Thrones

Post by Moxie » 22 Apr 2023, 14:31

Imam ovu solju

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Game Of Thrones

Post by Maja » 22 Apr 2023, 14:35

Ali zato je smrt Littlefingera jedna od najbolji. Bio je uvjeren da je zavadio Ariju i Sansu a one ga zik.

User avatar
ironman
sirius
sirius
Posts: 27121
Joined: 25 Jan 2021, 19:36
Has thanked: 14193 times
Been thanked: 14526 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by ironman » 23 Apr 2023, 18:25

dream of spring..
...at dawn look to the east.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80498
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7163 times
Been thanked: 11617 times
Status: Online

Re: Game Of Thrones

Post by spacebound » 11 May 2023, 18:34

Chan wrote: 19 Apr 2023, 17:38
spacebound wrote: 19 Apr 2023, 17:27

Hvala :ok
Samo ne kontam zasto joj je Maloprstic to ucinio :( Jadna Sansa.
Theon je i u knjizi s Boltonom, on mu predao Jayne.
Ne treba pitati zašto jer je to nelogičan potez od strane Littlefingera. To su usrali u seriji i taj potez se uopšte ne uklapa u njegov lik i odluke koje je do tad donosio. Totalno nepromišljeno.

Do tog trenutka Sansa je za njega ključ za vladanje sjeverom. Littlefinger je zapravo najopasniji lik u Pjesmi o ledu i vatri čije ambicije idu do samog prijestolja u Kings Landingu i koji će učiniti sve moguće da jednog dana tu zasjedne.

I onda ta gore glupost. Dao je Sansu liku da se uda za njega i u vezi kojeg cijeli Sjever zna da je teški sadista i silovatelj, a što je i Sansa osjetila na svojoj koži.
Auh, jos me i citirao, a ja tek sad vidjela 🙈

Odgledala sam 6, 7 i 8 sezonu. Na mobitelu 😂🙈
Popravila laptop, da mogu sve iz pocetka.
Navikla se na te promjene u seriji. Kraj, sta reci a ne zaplakati? Iscitala sam cijelu temu o seriji na klixu.
Exchan ❌️

Post Reply

Return to “Serije”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests