Kako se osjećate trenutno?

Dio foruma koji se ne cenzuriše

Moderator: VIP

Mundzira
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 888
Joined: 08 Jul 2022, 20:13
Has thanked: 142 times
Been thanked: 244 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Mundzira » 14 Jul 2022, 00:08

bagra wrote: 13 Jul 2022, 17:37
Mundzira wrote: 13 Jul 2022, 11:38 Vruce.
Ne podnosim ove vrucine nikako.
Nemam kako treba klimu nego samo obicni fan, a to bas i ne pomaze plaho.
znam da maji ne da babo
da ugradi al ko tebi ne da :sok

*klimu mislim ne silikone
Pa rijetko je nesnosno vruce.
Da sam u Bosni und Hercegovini, imala bih je.

User avatar
Anestzijaaa
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11306
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 7523 times
Been thanked: 5515 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Anestzijaaa » 14 Jul 2022, 02:19

Adekvatno
Ona nije tu,na nas grad je pala jesen...

User avatar
ina
Mjesečarka
Mjesečarka
Posts: 28269
Joined: 20 Feb 2015, 22:36
Location: izmedju neba i mora
Has thanked: 5421 times
Been thanked: 7778 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by ina » 14 Jul 2022, 10:35

Nakljukala sam se tabletama ovih dana😁 pa bih trebala biti već k'o nova ili ću se sutra morati testirati..
Svijest ima sidrište.

User avatar
Sioux
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8285
Joined: 20 Nov 2021, 21:20
Has thanked: 1441 times
Been thanked: 1776 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Sioux » 21 Jul 2022, 17:06

Pogled Joca Vujičića

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 64503
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3202 times
Been thanked: 10011 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by insomnia » 22 Jul 2022, 12:29


Fizicki ne bas najbolje. Mentalno jos gore, finansijski necu ni spominjati al’ dobro. Uvijek spreman da se napijem za vikend
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 50928
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Prva pratilja forumasa godine
Has thanked: 33095 times
Been thanked: 30987 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Morgen » 22 Jul 2022, 13:24

insomnia wrote: 22 Jul 2022, 12:29
Fizicki ne bas najbolje. Mentalno jos gore, finansijski necu ni spominjati al’ dobro. Uvijek spreman da se napijem za vikend
Alkohol je isto kao i Antidepresivum. Kad ga “konzumiras” osecas se bolje, sve ti je ravno ili predobro, ali kad prodje dejstvo bude jos gore nego pre.
Samo mala sugestija

User avatar
Zanki
saudade
saudade
Posts: 69245
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 30021 times
Been thanked: 34333 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Zanki » 22 Jul 2022, 14:31

Ko bi reka
Caveat emptor

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70568
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3016 times
Been thanked: 25030 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by HAVANA » 22 Jul 2022, 14:34

Isto ti je i kad se prejedes, predrogiras, previse treniras, hodas, spavas... U mjeri je spas, u svemu.
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
HAVANA
Penzioner
Penzioner
Posts: 70568
Joined: 10 Nov 2019, 11:07
Has thanked: 3016 times
Been thanked: 25030 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by HAVANA » 22 Jul 2022, 14:35

Zamisli da se seksas previse, jedno 4 sata. Qrcu ne bi valjo. :hm
Nije skupo na moru, skupo je na obali.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 106754
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 41974 times
Been thanked: 28823 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Rum » 22 Jul 2022, 14:37

Popije taj balo dvije klipace i gotov 😂
Jedna od najtežih kazni za čovjekovo srce jeste da ga Allah udalji od Kur'ana.

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 50928
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Prva pratilja forumasa godine
Has thanked: 33095 times
Been thanked: 30987 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Morgen » 22 Jul 2022, 14:41

Ja sam to od srca napisala, znam da on to zna. Ali nekad treba cuti jos jednom i jace

Halodris

User avatar
immuno
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16875
Joined: 01 Feb 2022, 19:48
Has thanked: 14270 times
Been thanked: 15501 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by immuno » 22 Jul 2022, 14:42

Upravo usla u kucu I kako se osjecam, blansirano :uh

User avatar
Zanki
saudade
saudade
Posts: 69245
Joined: 29 Jul 2020, 17:52
Has thanked: 30021 times
Been thanked: 34333 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Zanki » 22 Jul 2022, 14:44

Manijak manijak to ne može biti svak
Kad ga vidim moje srce kuca tika taka
Caveat emptor

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 28510
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 10596 times
Been thanked: 9041 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Zizi » 22 Jul 2022, 15:13

Kao da lebdim

User avatar
Morgen
Zvezda foruma
Zvezda foruma
Posts: 50928
Joined: 05 Mar 2022, 08:50
Location: Prva pratilja forumasa godine
Has thanked: 33095 times
Been thanked: 30987 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Morgen » 22 Jul 2022, 15:14

Ne da mi se raditi

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 64503
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3202 times
Been thanked: 10011 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by insomnia » 22 Jul 2022, 15:15

Da nisi na šiši bila 😀
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 28510
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 10596 times
Been thanked: 9041 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Zizi » 22 Jul 2022, 15:15

Jesam na magnetu i struji. :D.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 64503
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3202 times
Been thanked: 10011 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by insomnia » 22 Jul 2022, 15:17

Zizi wrote: 22 Jul 2022, 15:15 Jesam na magnetu i struji. :D.
Image
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 28510
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 10596 times
Been thanked: 9041 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Zizi » 22 Jul 2022, 15:18

:D.

User avatar
Zizi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 28510
Joined: 09 Nov 2019, 18:32
Has thanked: 10596 times
Been thanked: 9041 times
Status: Offline

Re: Kako se osjećate trenutno?

Post by Zizi » 22 Jul 2022, 15:18

Odoh sada na laser. 😂

Post Reply

Return to “Pričaona”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest