Internetske prevare
- Melek
- Deer Hunter

- Posts: 31748
- Joined: 20 Jun 2013, 23:18
- Has thanked: 4646 times
- Been thanked: 3705 times
- Status: Offline
Re: Brazilka se dopisivala s "Elonom Muskom", slala mu pare da ima za goriva
Zar nije Formoza Tajvan?
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.
- Tokmak
- Vucin apostol

- Posts: 17357
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 1826 times
- Been thanked: 1590 times
- Status: Offline
Re: Brazilka se dopisivala s "Elonom Muskom", slala mu pare da ima za goriva
Ali Musk ima para.
Sad ima još i više od njene milostinje.
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
- Anestzijaaa
- Forum [Bot]
![Forum [Bot] Forum [Bot]](./images/ranks/s.png)
- Posts: 11265
- Joined: 23 Dec 2020, 22:51
- Location: Nebesa
- Has thanked: 7496 times
- Been thanked: 5479 times
- Status: Offline
Re: Brazilka se dopisivala s "Elonom Muskom", slala mu pare da ima za goriva
Noci su ovde,cudne dileme.
- Tokmak
- Vucin apostol

- Posts: 17357
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 1826 times
- Been thanked: 1590 times
- Status: Offline
Re: Brazilka se dopisivala s "Elonom Muskom", slala mu pare da ima za goriva
Je li išla i na brazilsku depiljaciju u sklopu priprema za sastanak? 
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
- Mutevelija
- Selonačelnik

- Posts: 91817
- Joined: 28 Nov 2015, 20:04
- Location: Plemićka
- Has thanked: 1782 times
- Been thanked: 3368 times
- Status: Offline
Re: Brazilka se dopisivala s "Elonom Muskom", slala mu pare da ima za goriva
Posmatraču mog posta.
Jednaki smo mi skoro oba.
Ja sam juče bio takav
Ti ćeš sutra biti ovakav.




https://bosanski-forum.com/viewtopic.php?t=411&start=4820
Jednaki smo mi skoro oba.
Ja sam juče bio takav
Ti ćeš sutra biti ovakav.
https://bosanski-forum.com/viewtopic.php?t=411&start=4820
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 7 guests